На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 46

  • 96 678
  • 742
# 555
Много благодаря за препоръката за гюзлеми, а сега ще помоля някой да ми препоръча хубаво брашно, от което сте правили козунаци и сте доволни.
Виж целия пост
# 556
Много благодаря за препоръката за гюзлеми, а сега ще помоля някой да ми препоръча хубаво брашно, от което сте правили козунаци и сте доволни.
За брашно с повече белтъчини.
Виж целия пост
# 557
4-5 лв килограма?!
С повече протеин не е подходящо за козунаци, то е за хляб.
Виж целия пост
# 558
4-5 лв килограма?!
С повече протеин не е подходящо за козунаци, то е за хляб.

Цената му в Мигрос по каталог е 43,95тл.
По кой курс е 4-5 лв?
Виж целия пост
# 559
И аз това питам.
Подобно брашно на промоция в Лидл е по лев.
Виж целия пост
# 560
Много благодаря за препоръката за гюзлеми, а сега ще помоля някой да ми препоръча хубаво брашно, от което сте правили козунаци и сте доволни.

Гледай табличката със състава. Търси протеин над 12. Имат брашна с 13, те са най-добри за козунаци и пити.
Точно брашната с повече протеин, т.е. глутен, са най-подходящи за козунаци, защото глутенът прави конците.

Кepekli un е пълнозърнесто брашно, за козунаци трябва да е бяло.

Аз за Великден си взех от синьото Соке, протеин 13,1.


Миналата година ползвах това, протеин 12,2:
Виж целия пост
# 561
Как' Сийка е отговорила за белтъчините, по каталог ако сега е на промоция може и това да са цените.
Виж целия пост
# 562
Да, може, аз говорих за това, което ти показа, то е пълнозърнесто, не знам какъв козунак ще стане...

Протеин 12 - 13 е обикновеното хлебно брашно, съвсем не е с повече протеин.
Виж целия пост
# 563
Имах в предвид марка на брашно,за да не се подвеждат другите които не гледат какво съдържа ще изтрия снимката .И колко трябва да е според вас за козунак.
Виж целия пост
# 564
Протеин 12 - 13 е обикновеното хлебно брашно, съвсем не е с повече протеин.

Масовите са с около 10.
Виж целия пост
# 565
На показаните пакети пише,че брашното е за баклави,баници,мантъ това последното не съм сигурна така ли се пише......

45 турски лири са около 2,50лв.-по моите груби сметки.
Виж целия пост
# 566
Колкото по-цяло /пълно/ зърното, тоест пълнозърнесто брашното, толкова повече протеин. Съфорумката показа пълнозърнесто брашно и писа, че е с повече протеин и това в отговор на друга съфорумка, която пита за брашно за козунаци. Според мен това брашно не става козунаци. Нямах намерение да споря по този въпрос, дори не правя козунаци...
Виж целия пост
# 567
Установих, че последните партиди хапчета за съдомиялна на БИМ са със саморазтваряща се опаковка. Иновация. Пък аз реших, че са свалили качеството, като са сложили хлъзгав найлон без надписи Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Тинтина, спряхте ли да ходите в Лозенград?
Виж целия пост
# 569
За лятото ще спра. Наесен ще видим. По ми е на сърце Лозенград от Одрин.
Ужас става на Малко Търново лятото, не ми се чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия