Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства - шофирайте внимателно през 2024 година!

  • 39 005
  • 870
# 120
Отнася се само за кръстовищата... Така пише... Там "зебрите" са продължение на тротоарите...
"Зебрите" не са продължение на тротоарите, те свързват тротоарите от двете страни на платното, т.е. минавате от тротоара в едната страна на тротоара в другата.
Виж целия пост
# 121
В допълнителните разпоредби, т. 54
Виж целия пост
# 122
Здравейте, изпуснала съм темата и отдавна не съм писала, но и аз имам същия проблем с климатроника - не духа топло.
Колата си загрява нормално, да не кажа, почти не загрява. По-точно не прегрява, ако това е важното. В последно време стрелката стои все в началото на скалата, даже май и 80 градуса трудно стига, 90 пък съвсем.

Как дали загрява нормално? Нямам индикация за температура на двигателя ако за това питате.
Гледай стрелката на водата. Ако показва около 90 градуса и не духа топло то вероятно проблема е в радиатора. Друг вариант е да са клапаните и да не вкарва топъл въздух от радиатора.
Има едни момчета в Лозен (елбатрон) които са специалисти по тази част.

Дали може да препоръчате и някой пО в централната част на София, или пък към северната/западната й част? Ще ми е по-удобно за през деня.
Благодаря! Simple Smile

Скрит текст:
Забравих да напиша - Опел, дизел, 2004 г., 2000 куб.
Прочетох по-назад дискусията дизел/бензин Grinning
Виж целия пост
# 123
Вероятно същия проблем. В западната част ако ви устройва, бих препоръчал ТОЗИ сервиз, има магазин в района със същото име, предполагам е техен, предимно части за Опел, метрото е наблизо  Blush
Виж целия пост
# 124
Вероятно същия проблем. В западната част ако ви устройва, бих препоръчал ТОЗИ сервиз, има магазин в района със същото име, предполагам е техен, предимно части за Опел, метрото е наблизо  Blush
Не знам за кой точно проблем става въпрос, но радиаторът скоро е сменян и предполагам, че не е от него. А, и се надявам Grinning , че не ми се сменя пак.
Може би е нещо друго.
Но, колкото и да се кара колата, парното си духа хладно. Въобще не затопля, както преди. Да не говоря пък в студените и влажни дни, като ми се запотят стъклата Flushed, само на задното имам подгряване и е нещо ужасно. Нищо не се вижда.

Ще звънна до сервиза.
Благодаря ти! Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Вероятно същия проблем. В западната част ако ви устройва, бих препоръчал ТОЗИ сервиз, има магазин в района със същото име, предполагам е техен, предимно части за Опел, метрото е наблизо  Blush

Ползвала съм услугите на АВТОФАР и съм доволна от тях. Малко са им завишени цените, но работят добре. Преди години правеха отстъпки от цената на ремонта, но сега вече не. Даже работеха в събота, което много не устройваше, но... вече не работят в събота.
Виж целия пост
# 126
...Колата си загрява нормално, да не кажа, почти не загрява. По-точно не прегрява, ако това е важното. В последно време стрелката стои все в началото на скалата, даже май и 80 градуса трудно стига, 90 пък съвсем.
Незагряването на двигателя е признак за проблем с термостата. Просто засяда на отворено положение и малкия кръг не работи. При дизелите и то зимата е абсурд да стигне 90 градуса с неработещ термостат, освен ако постоянно не катери на ниска предавка Blush

... радиаторът скоро е сменян и предполагам, че не е от него. А, и се надявам Grinning , че не ми се сменя пак.
Предполагам за радиатора на парното говорим?
Виж целия пост
# 127
Amiamo, пише, че и в събота работят.

Exter, да, радиаторът на парното, 2-те помпи (каквито и да са те Blush), и май и термостата (за него не съм сигурна обаче). Лятото не ми охлаждаше Grinning и духаше топло, радиаторът беше спукан и затова всичко по веригата се смени. Е, да, ама сега пък духа студено Thinking
Виж целия пост
# 128
Лошото е, че термостата няма връзка с охлаждането /климатика/, а само с топлото. Така само ще гадаем, за сервиз си е Blush
Виж целия пост
# 129
Може ли да ми препоръчате сервиз в Младост - Младост 2, 3, 4... Трябва да се сменят уплътнения на вратите и евентуално да погледнат дали има нужда да сменям накладки.
Виж целия пост
# 130
Amiamo, пише, че и в събота работят.

Работеха и в събота. От доста време събота е затворено.

П. П. Трябва да проверя по телефона. Ако отново са започнали в събота да работят, ще се върна при тях.
Виж целия пост
# 131
Здравейте, изпуснала съм темата и отдавна не съм писала, но и аз имам същия проблем с климатроника - не духа топло.
Колата си загрява нормално, да не кажа, почти не загрява. По-точно не прегрява, ако това е важното. В последно време стрелката стои все в началото на скалата, даже май и 80 градуса трудно стига, 90 пък съвсем.

Дали може да препоръчате и някой пО в централната част на София, или пък към северната/западната й част? Ще ми е по-удобно за през деня.
Благодаря! Simple Smile

Скрит текст:
Забравих да напиша - Опел, дизел, 2004 г., 2000 куб.
Прочетох по-назад дискусията дизел/бензин Grinning
За опелите (до 2000-2002 баща ми има такъв) в студа това е характерно, а лятото редовно показват над 95. Ама....сега не е студено.
Термостат се проверя като се пипне маркуча който влиза в предният радиатор. Колата трябва да е престояла повече и да е изстинала. Караш 15-20 мин., стрелката да ми е поне 40-50 градуса и се пипа маркуча. Ако е топъл термостат.
Виж целия пост
# 132
Не, и лятото не е загрявала над 90. Тук съм категорична, защото редовно го гледам. Особено, когато нямаше климатроник и духаше топло Grinning, все се притеснявах, че ще прегрее, докато го оправя.
След този тест, като се пипне маркуча, ако е топъл или ако е студен показва, че има проблем? 😳 Че не успях да те разбера.
Виж целия пост
# 133
Не, и лятото не е загрявала над 90. Тук съм категорична, защото редовно го гледам. Особено, когато нямаше климатроник и духаше топло Grinning, все се притеснявах, че ще прегрее, докато го оправя.
След този тест, като се пипне маркуча, ако е топъл или ако е студен показва, че има проблем? 😳 Че не успях да те разбера.
Ако е топъл имаш проблем. Може да потърсиш някой клип в ютуб да видиш как точно става.
Идеята е че радиатора отпред служи за охлаждане, а термостата е уреда който контролира подаването на топла вода към него. Там трябва да е топло след като колата е загряла на 80-90 градуса.
Виж целия пост
# 134
Особено, когато нямаше климатроник и духаше топло Grinning, все се притеснявах, че ще прегрее, докато го оправя.
Климатроника няма общо с прегряването на двигателя. Даже напротив ако духа топло лятото обикновено значи, че върти антифриза и през радиатора за купето, което охлажда двигателя по-добре.

Ако има работещ климатроник би трябвало и при студен двигател да може да духа топло, защото той може и да загрява, както домашния климатик. Изглежда нещо не е оправен както трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия