🌹Халил Ибрахим Джейхан🌹Съла Тюркоглу🌹Живот и творческа кариера след 'Emanet'/Наследство - тема 3

  • 71 044
  • 738
# 450
Благодаря за хубавите снимки и инфо!
Винаги поглеждам какво сте писали и споделили с голям интерес !:sparkling_heart:
Сега гледам още първи сезон на Наследството и вече на бг език ,Благодарение на линка ,който ми споделихте !
Продължавам да следя и ютуб ,където излизат нови епизоди на турски език вече гледах 703 епизод .Гледам ,че вече има 704,705 епизод ...Абе луда работа съм ,но като се запалих ...Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart
Виж целия пост
# 451
Здравейте, момичета!


Избирам да се наслаждавам на красотата и магията на всеки миг.
Живея живота си с ентусиазъм и отворено сърце.

Пожелавам ви един динамичен, пъстър, интересен, красив,
прохладен и усмихнат ден!


Новините за Съла и Халил - чакаме ги всеки ден. Hands Pray


Виж целия пост
# 452
Здравейте, момичета!

 

Жегата тези дни ме лиши от удоволствието да излизам на обяд, но уплътнявам времето с епизодите от "Наследство" по  Nova TV.
В момента вървят приятни моменти между Яман и Сехер.
Историята на Али и Дуйгу също се заплита.
Попаднах на няколко видеа, които много ми харесаха, но не мога да разбера от кои епизоди са. Аз съм гледала "Наследство" само до 280 епизод.
Ако някои знае, ще се радвам да пише. Hands Pray










Скрит текст:









В следващите си постове ще кача и другите гифки от видеата.
Цитат
Според данни на Adba, най-обсъжданите актриси на седмицата ✨

Прохладен следобед и спокойна вечер ви желая!
Виж целия пост
# 453
Здравейте, момичета!


Нека сутрин слънцето да погали лицето ни, аромата на лятото да изпълни гърдите ни..
След това да се изправим и смело да посрещнем предизвикателствата на деня.
Щастливо да ви е 
Heart


Халил Ибрахим Джейхан на репетиции за своя мюзикъл #BirMasaldı Nature Dizzy

Цитат
Попаднах на няколко видеа, които много ми харесаха, но не мога да разбера от кои епизоди са. Аз съм гледала "Наследство" само до 280 епизод.
Ако някои знае, ще се радвам да пише. Hands Pray
Еми, аз също съм гледала "Наследство" до 280-ти епизод.
Може би, jb66 ще помогне...Тя е гледала всички епизоди.

Виж целия пост
# 454
Аз започнах да ги гледам от началото е сега съм до 131 епизод .Още съм в самото начало .Гледах на турски език и аз тази сцена ,но нищо не ми стана ясно .Съжалявам ,че не мога да помогна .
Страхотни снимки !Благодаря!:sparkling_heart:
Виж целия пост
# 455
Попаднах на няколко видеа, които много ми харесаха, но не мога да разбера от кои епизоди са. Аз съм гледала "Наследство" само до 280 епизод.
Ако някои знае, ще се радвам да пише. 🙏
Първото клипче е отпреди 280еп. След като се разкри заговора на Джанан и Сехер излезе от избата, Яман си я прибра в стаята. Той беше изгорил всичко нейно, вкл. и дрехите и ѝ поръча нови, но в магазина объркаха и пратиха детски дрешки. За това и тя си се представяше бременна с топката. Това е преди да отидат на палатка и тя да загуби паметта си.
Второто и трето /на него пише, че е 401 еп./ са след като Сехер си връща паметта, даже май след второто подписване - двамата с Яман си представяха какъв би бил живота им след време - бременна, родила близнаци - бяха ги кръстили на сестра ѝ и възрастния с кюфтетата (забравих им имената), а като възрастни чакаха Юсуф да се прибере с бъдещата им снаха. Много хубава сцена - това трябваше да е финал и глупостите с Джанан и паметта да ги няма - но ....

Ако някой ще следи Мръсна кошница и следващия сезон, ето кои актьори са потвърдили участие. Явуз и Хайрие явно ще са водещи герои - има защо, добре им се получи историята
Виж целия пост
# 456
Здравейте,момичета! 🌺🌻🌺

Нови снимки от Съла.








И ново стори на Халил с мениджъра.



Лека нощ и сладки сънища! 😴😴😴
Виж целия пост
# 457
Здравейте, момичета!


Сбъдване на мечти и желания. Усмихнат и прекрасен ден.
Настроение и Обич.!

За днес -2в1 -  кафе със сладолед  

Маргарита,  за информацията, DiDoneva, за чудесните снимки на Съла и Халил -  
благодаря ви, момичета!





И Халил от днес - с Oğuzhan Keskin Hands V

Виж целия пост
# 458
Здравейте, момичета!



С малко закъснение искам да ви благодаря за изчерпателния отговор на въпроса, който ме терзаеше. Новото инфо и снимки също ме впечатлиха.
Не видях нищо ново из сайтовете, затова ще продължа с гифки от "Наследство".











Виж целия пост
# 459
Здравейте на Илинден!
Благословен да е този ден! Да ви закриля св. Илия!


Пожелавам ви зашеметяваща събота!
Само хубави и споделени емоции..
Много лятно настроение, усмивки, безкрайна любов в сърцата и безгранична свобода в душите!


Днес ще се проведе  срещата на работната група на сериала *Крадецът на живот*
по четене на сценарий.

Надявам се да има снимки от срещата.. Hands Pray

Виж целия пост
# 460
Здравейте, момичета!


Докато чакаме новини от сета на "Hayat Hırsızı"  поствам още веднъж героите в сериала и една статия, която ми попадна днес.



Халил Ибрахим Джейхан с нов проект

Автор: Труд news, 10:30, 20.07.2024
Халил Ибрахим Джейхан получи голяма популярност благодарение на образа на Яман, който изигра в сериала „Наследство“. След този важен пробив актьорът участва в „Мръсно пране“, в ролята на Мурат. Въпреки че героят изглежда много симпатичен, публиката остана недоволна от второстепенната роля на Халил Ибрахим. И макар, че поредицата продължава, актьорът няма да участва повече. Той обяви напускането си от сериала, като сподели благодарствена публикация в Instagram:
„Бих искал да благодаря на нашия продуцент Фатих Аксой, който ми се довери и ми даде ролята на Мурат, моите режисьори, всички мои приятели от екипа. Имахме страхотна година, сега е време да продължим към нови изживявания...” След като сподели, че ще се впусне в нови приключения, зрителите се надяват да има предвид нови сериали.

Турските медии съобщават, че в момента Джейхан преценява предложенията и вероятно ще приеме ролята на Туфан в поредицата „Крадец на живот“. Подготовката за този проект продължава, а в него ще участват известни актьори като Джемре Байсел, Алперен Дуймаз, Гонджа Вуслатери. Почитателите на Халил Ибрахим се надяват той да има главна роля.




Красиво, спокойно и прохладно да ви е в следобедните часове!
Виж целия пост
# 461
Няма новини и снимки от сета на "Hayat Hırsızı", ноо
имаме снимка на Халил и компания от следобед -
Мелиса, Есер, Osman Aydın/Селим/..


В близък план - Халил и Мелиса


Имаме снимки и на Съла. Тя е все още в Измир при семейството си.


Съла е посетила фризьорски салон MAVRO
Подготвя се за сватбата на своята братовчедка



Прекрасна е...





Споделена и прохладна юлска вечер, момичета! Heart
Виж целия пост
# 462
Няма новини и снимки от сета на "Hayat Hırsızı", ноо
имаме снимка на Халил и компания от следобед -
Мелиса, Есер, Osman Aydın/Селим/..

Пълно интервю с Melisa Döngel, Halil İbrahim Ceyhan и Çağla Boz!
Какво се обсъждаше…



Halil İbrahim Ceyhan⁩ за поредицата "Крадец на живот":
"Започнахме да тренираме, всичко върви прекрасно и имаме страхотна енергия. По принцип режисьорът Хилал Сарал е с нас, невъзможно е да няма красива енергия на мястото, където е тя. Ще започнем да снимаме следващата седмица и сме развълнувани."


В интервюто тази вечер интервюиращият зададе въпрос: Мелиса Дьонгел и Халил Ибрахим Джейхан ще участват ли отново в проект? Мелиса отговори 👇
"Наистина бих искала това да се случи, защото оценявам Халил и много го обичам като актьор. Той е мой приятел, с когото обичам да споделям. За мен е чест и щастие да бъде мой партньор във всеки бизнес."


Виж целия пост
# 463
Малеее,страхотни снимки и новини !😘😘😘
Благодаря за информацията и споделеното !
Аз стигнах на бг до 168 епизод,където най-накрая се женят Яман и Сехер.
Сега събирам сили да гледам ,или да прескоча схемата на Зухал и Игбал да натопят Сехер ,че иска да вземе парите на Яман и да продължи със Селим.
Незнам дали ще го преживея да гледам как се измъчва Сехер😢
Но... много ми е жал за нея ,че не разбира ,че се доверява на тези змии🐍🐍
Виж целия пост
# 464
Здравейте, момичета!


Неделно..
Лежерно..
Мързеливо..
Спокойно..
Безброй мечти..
и тихи сбъдвания
Ден двадесет и първи от юли
Добре дошъл


От вчера - Халил с Осман, Oguzcandenizhan/режиисьор от Канал7/ и Selen Araççı

Eми, голямо Благодаря за интервюто на Халиил и Мелиса, за превода и за чудесните гифки!


И за Съла - още снимки и няколко гифки от сватбата на 
братовчедка  в Измир.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия