Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета. Коледно-Новогодишна

  • 196 444
  • 2 011
# 210
Магни,
Моето форумно якенце ме чака в Бг.
Живот и здраве ще се пробваме с него в Неделя!

Сега се върнах да се зачета за Форумната болка по форумните продукти.
Аз пък винаги съм мислела, че с нотка закачка определяме това или онова като форумно Simple Smile
Всеки прави своя избор и красотата и стилът са  в различието!
Виж целия пост
# 211
Алекс, МК на цени почти близки до Вера са изкуствена кожа. Вера нямат изкуствена кожа!
Виж целия пост
# 212
Алекс, МК на цени почти близки до Вера са изкуствена кожа. Вера нямат изкуствена кожа!


Ами в описанието пишеше естествена кожа, но не мога да се закълна каква е. От този сайт съм купувала и
Coccinelle за под 70 евро. И двете миналата година. Изобщо там има много добри находки, според мен.
Виж целия пост
# 213
Алекс, МК на цени почти близки до Вера са изкуствена кожа. Вера нямат изкуствена кожа!


Ами в описанието пишеше естествена кожа, но не мога да се закълна каква е. От този сайт съм купувала и
Coccinelle за под 70 евро. И двете миналата година. Изобщо там има много добри находки, според мен.
Ако е естествена още по добре. Simple Smile На живо не я ли различаваш изкуствена от естествена. Не знам защо, но тези сайтове ми се струват със съмнителна оригиналност!  На това ме наведе и качеството на моята Патриция Пепе! Joy Което ми припомни, че утре с най голям кеф ще я върна!
Виж целия пост
# 214
Извинявам се, че сменям рЕзко темата. От поне месец не съм виждала сина си. И днес познат го е срещнал и ми прати снимка. Хубаво ми е момчето.
…….
Виж целия пост
# 215
Змия, щях да кажа, че всичко хубаво от теб го е взел, но той целия е на теб! Wink
Виж целия пост
# 216
Факт, имате прилика змия.
Виж целия пост
# 217
Змия, много хубав млад мъж! Много прилича на теб 🥰
Виж целия пост
# 218
Змия, чудесен младеж! Heart

Агент, сега разгледах подробно двете дами. Каролинката късокрака ли е или е от стила й. Някак си по-дргояче си представях музата на Шанел? Още повече ми хареса рускинята! Simple Smile Виж Марион е друга работа... прикрасна!
Виж целия пост
# 219
Момичета, купих си по ваша препоръка известния фон дьо тен на Шисейдо  (имах и подаръчен ваучер от рождения ми ден за Дъглас). Взех го в обедната,почивка и вечерта на коледното фирмено парти го сложих. Много съм доволна от текстурата и блясъка!
Виж целия пост
# 220
Благодаря и аз за новата тема:-) Признавам си, че рядко успявам да изчета всичко, много пишете, а аз работя интензивно и не мога да следя, но пък като ми остане някакво време с удоволствие го прекарвам във вашата компания.

Стилово през 2023 се промених една идея в по-спортна посока, тъй като почти цялата година си изкарах хоум офис. А живот и здраве, за 2024 се очертава да почнем да ходим по-често в офиса и съответно да се гримирам по-често. Заредих се с няколко любими палитри за очи, както и с няколко спирали, които отдавна искам да пробвам.  Но може би най-съществената промяна е, че смених фдт от матов на озаряващ. Това - благодарение на всеобщия любимец. Изключително ми допада колко естествено и приятно стои този фдт. Благодаря ви, че го похвалихте. Иначе си карах с ЕЛ и Диор от доста време и си бях доволна, докато не се влюбих в Шисейдото:-)

Весело изкарване на празниците, момичета:-)
Виж целия пост
# 221
Аз не слагах фдт. Благодарение на форумния, започнах да ползвам и никой от колегите не е забелязал. Което за мен е страхотна оценка на естествения ефект на въпросния продукт.
Виж целия пост
# 222
И аз приемам с доза закачка ‘форумските’ покупки, нищо не е задължително - само споделяме❤
От тук черпя вдъхновение и идеи за нови продукти, т.к специално за грим и козметика не следя, не се интересувам, с години си ползвам едно и също.
Страхотни попадения са ми форумския фдт и червилото, не мисля че иначе щях да ги открия.
Виж целия пост
# 223
Момичета, купих си по ваша препоръка известния фон дьо тен на Шисейдо  (имах и подаръчен ваучер от рождения ми ден за Дъглас). Взех го в обедната,почивка и вечерта на коледното фирмено парти го сложих. Много съм доволна от текстурата и блясъка!
Може ли снимка на продукта и дали става за мазна кожа? Чета, че има много доволни, но дали има дами, които го ползват с такъв тип кожа?
Maroonka, страхотна си!
Виж целия пост
# 224

Карън, Художествената галерия е с паркет, не че скоро съм била там, но и не си представям ботуш да ходи по него. Пък още повече на официално събиране. Flowers Hibiscus

Тя не е една. Grinning Предполагам имаш предвид националната. В друга бяхме, имаше си всичко,  но не ми се наложи,  защото паркирах пред входа, даже палтото си не взех от колата, нито имаше къде да си окалям токчетата.
Беше супер купон, селфита не си правих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия