Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 43 048
  • 738
# 450
аз го свалих моя на време 😀Иначе пудра сулфатиазол. Аз ползвах 2 дена след падането на пъпа имаше нужда да се посипва раната
Виж целия пост
# 451
Ееее.. аз таман получих моя и сега да го свалям 🤣 иначе първия ден като го получих не успях да го сложа, защото пръстите ми бяха станали като наденици хахаха, но някак си спихнаха. Но май ще му се радвам след раждането все пак 😁
Виж целия пост
# 452
Момичетата, които искат и се гладят за нормално раждане… имам въпрос относно коланите за след раждане, мислите ли да взимате, на мен при първото раждане много несериозното ми отношение към тях според мен допринесе за увиснала кожа от корема година и половина после, ходих сигурно цяла година все едно съм бременна в 6 месец… макар че и корема ми беше огромен по време на бременността де…
Също забравих да вметна … то не знам хубаво или лошо е, но почти съм убедена че ми падна тапата (или поне част от нея)
Виж целия пост
# 453
Според мен си е до тип кожа, структура, качени килограми. Аз качих 14 кг с първата бременност и корема ми се прибра след месец от самосебеси. Но имам приятелки, както в твоя случай, доста дълго не им се прибираше корема. Наскоро питах и аз за коланите една позната- тя сподели,че   визуално е прибран корема докато била с него, но не помагал за реалното прибиране на корема...това  не е мое мнение, а споделям какво ми е казала жената от опит🙄.
Виж целия пост
# 454
аз си взех колан , няма значение какво раждане си , страшна глупост е това Simple Smile Нищо не ти помага да си прибираш корема , типа кожа е важен , за мен не стягането а именно масаж , и лифтинг или как му се вика там , стимулиране на кръвта в кожата е по важна от киснене в тоя колан Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Ай сега, ново 20! Аз съм с два пръстена, дано успея да ги сваля някак, щом не може секцио с тях Sad
Виж целия пост
# 456
Аз не мисля, че вършат някаква работа тези колани. Не ми е ясно как се очаква да сработи това чудо, ама може и да съм в грешка. Но някак не мисля, че е добре вместо да си тренираш мускулатурата, да я оставиш да “мързелува” пристегната с колана. Пък за кожата хептен не си обяснявам как би помогнало.
Виж целия пост
# 457
Много им се чудех на тия колани, но пропуснах къде сте давали препоръка кои са хубави, идея нямам какъв да взема и да инвестирам ли в по-скъп. Пудра не съм ползвала, а само спирт, но имах ей така от четене в бг мама си я бях купила. Пръстените пу пу още ми седят и мога да ги свалям, но аз съм в 33г.с., има време да почна да се подувам. Зааега съм си 13кг отгоре, а не се храня много, но съм и доста слаба попринцип.
Виж целия пост
# 458
Аз си махам и слагам всеки ден халката. Много ми се хлъзга като се къпя (вода, шампоани...) и си в махам-слагам постоянно. 😀😀😀

А иначе нашият синковец ме е подпрял в дясното ребро и не планува изобщо да си махне скоро крака оттам 🤣

Относно дискусията град - село ще кажа само, че живяхме в София 4 години и най-хубавото ми решение е, че се махнахме оттам, а дори живеехме в собствен апартамент. Сега сме в провинцията Simple Smile Има минуси, но страааашно много плюсове за нас. За всеки правилното е различно. 🫶
Виж целия пост
# 459
Заради упойката.
Ай сега, ново 20! Аз съм с два пръстена, дано успея да ги сваля някак, щом не може секцио с тях Sad
Виж целия пост
# 460
изобщо нее оферта да си оставяте нещо по оръстите.След упойка така се подуват крайниците че не знам дали да ви покажа краката ми на изписването с детето 😀за това се и смях предния път на всички помолили мъжете да им донесат най тесните им обувки , или такива с токове 😀не си правете такива сметки много ви моля 😀
Виж целия пост
# 461
Аз не мисля, че вършат някаква работа тези колани. Не ми е ясно как се очаква да сработи това чудо, ама може и да съм в грешка. Но някак не мисля, че е добре вместо да си тренираш мускулатурата, да я оставиш да “мързелува” пристегната с колана. Пък за кожата хептен не си обяснявам как би помогнало.

Като чуя колан за стягане и си представям реклама по WS Телешопа, честно.. или как някой ми предлага чай за отслабване 🤣
Разбира се, има много привърженици на идеята ама аз като човек, който цял живот спортува и се храни що горе нормално, имам друга визия за нещата..
Виж целия пост
# 462
Не разчитайте на колан да ви прибере корема.Всичко си зависи от кожата и от това колко бързо ще се прибере матката.А тя се прибира най-бързо от кърменето.
Виж целия пост
# 463
Бочи, ти ме довърши направо…. Гласях се с едни ботуши да съм на изписването - не твърде тесни, но нормални, по крака. С рокля и клин и с апрески ли ще съм, да му се не види Sad
Виж целия пост
# 464
За това изписване гледам да си взема рокля от бая време и хем нищо не ми харесва, хем нямам представа какво ще ми стане. И крайна сметка прецених, че зимата под палтото за 5 минути никой няма да му пука какво съм сложила и ще бъда с един клин, дето цяла бременност откарах с него и една бяла блуза. Отгоре закопчано разкроено зелени палто и айде. Китки, бебе и щрак снимка и кой откъде е. 😀
За обувки ще ми донесат едни боти.
Още повече, че в Шейново снимките са в двора, а там не вярвам да е чудна красота, та няма какво толкова да се контя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия