Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 43 097
  • 738
# 510
Ние май всичко сме купили, без разни дребни работи, които сигурно таткото ще купува в последствие. Аз си стегнах чантата за болницата (уж). Но нищо не е подреждано, нито пък сглабяно или прано. Ужким таткото с помощта на свеки ще ги върши тея неща, докато ние сме в болницата. Днес осъзнах, че май няма много оставащо време (утре влизам в 35 г.с.), та взе да ме обхваща едно леко тягостно чувство, че хич не сме подготвени 😅
Виж целия пост
# 511
Аз пък все се каня да стягам багажа и все отлагам, че не знам защо съм решила, че стегна ли го ще тръгне бебо 🫣 Но вече в 36+ мисля, че е време. Днес от аптеката в Надежда си взех еднократно стягащо бельо и един пакет "памперс" бикини и събота и неделя съм се заканила да понареждам багажа, че дечко да не ме хване неподготвена пак.
Виж целия пост
# 512
На нас от по-смислените неща ни остават бебефона, кенгуруто (хибридна раница всъщност, на консултация по бебеносене сме на 13-ти) и помпата за кърма (на консултация сме на 16-ти). Чакам и стерилизатор и шезлонг от приятелки, но в краен случай и без двете се оцелява известно време.
Сега с родата сме на тема пазар, почти всички дрешки 56 размер са взети (разбира се, никой не слуша за бройките и не се съобразява къде ще ги складирам). Само по-малки нямам, дано не подрани дребният; но дори и тогава, татко му все ще свари със свеки да вземе някакви.
Иначе кош за пране, пликове за ползвани памперси и разни такива дреболии не ме притеснява, че още не сме взели.

И аз нищо не съм изпрала, чантата за болницата ми е наполовина стегната. Имам чувството, че доникъде не съм. Ама карай, ММ ще се оправя да довършва, ако трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Момичета, аз още на следващия ден, след като се прибрах от болницата започнах с подготовката. Багажът ми е стегнат, от 4 дена пера и гладя. Имайте предвид, че на този етап тези дейности са си изморителни и са поне седмица работа. А по-леко няма да ни става, напротив, става по-тежко и по-лениво, съответно и дните за подготовка ще ви станат повече.
Виж целия пост
# 514
бе аз попринцип съм много по-организирана; винаги съм по планиорвките, много мразя да съм неподготвена за нещо и винаги предварително си действам нещата. Обаче с тази бременност, момичета, няма и помен от тия навици, все едно друг човек... мм е доволен, защото съответно не му давам зор за нищо и не го напрягам хич 🤣
И друго има - от 2-3 седмици съм голяма ревла. А това попринцип ми се случва мнооого рядко, и то по тягостни събития основно. Направо не мога да се позная (да не кажа, че се и ядосвам на себе си). Дано после бързо ми се наместят чакрите, чееее...

sd.ad, какво стана на прегледа?
Виж целия пост
# 515
Тъкмо се връщам, някакъв нерв се оказа, слава богу, не серклажа. Много боли, страшно чудо е, ама щом няма проблем за бебе ще го изтърпя.
Ще спя на твърдо тази нощ и ако няма подобрение утре ще запиша час за кинезетерапевт.
Сега само невробекс и магнезий двойна доза ми изписаха.

Иначе по темата, чанта за болницата не съм подготвяла и днес тъкмо това се замислих, че ако се наложи ще ходя гола и боса Sweat Smile Трябва да се задействам.
Виж целия пост
# 516
Чакайте бе, каква чанта 🤣 аз съм 32+5 все пак, но много рано ми се вижда. Ние ше махаме серклаж не по-рано от 37ма и мисля да съм за тогава.. не ми се вярва да тръгне с все серклажа работата ама кой знае.

И какво чак толкова перете и гладите, че чак цяла седмица... втф.
Виж целия пост
# 517
Аз се оказах с Е коли, бяхте писали, но ако може нялоя само да ми повтори, опасно ли е за бебето, понеделник съм на лекар, нямам абсолютно никакви оплаквания не знам от къде дойде, но поне белтък се оказа, че нямам, ама па тая бактерия от къде се взе....
Иначе първото селкцио бях 38+3 сега ако мога пак до там да докарам ще се радвам.
Виж целия пост
# 518
не чакай понеделник звънни му още сега или утре . Е коли нее шега работа и си за антибиотик . Гадна бактерия е мамка и .
Виж целия пост
# 519
sd.ad, по-малкото зло. Да те отпуска бързо!

НямаСмисъл, аз като му дойде времето (кой знае кога с тая лежерност), мисля просто да мина всичко през сушилката (31+6 съм); или ако съм в настроение ще спеша мм да се хване в помощ малко 🤭

happy378, бе не много приятни неща се изписаха назад, слушай Бочи и вземи по-скорошни мерки, ей така превантивно.
Как се установи, с какви опаквания си? Аз още чакам загубената микробиология от сряда, още не е готова 🤬
Виж целия пост
# 520
Аз се оказах с Е коли, бяхте писали, но ако може нялоя само да ми повтори, опасно ли е за бебето, понеделник съм на лекар, нямам абсолютно никакви оплаквания не знам от къде дойде, но поне белтък се оказа, че нямам, ама па тая бактерия от къде се взе....
Иначе първото селкцио бях 38+3 сега ако мога пак до там да докарам ще се радвам.
И аз бях по Коледа с тази бактерия, пих антибиотик, пробиотик и слагах вагинални глобили. Днес ми пуснаха контрола да видим дали се е изчистила, че е доста упорита тази бактерия. Както писаха момичетата по-горе, не чакай, пиши или звънни на АГ да ти назначи лечение - колкото по-рано започнеш да я лекуваш, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 521
Момичета, какъв перилен препарат взехте за детските неща? Принципно перем със Сано, обаче четох, че не трябва да има мирис праха. Също и да препоръчате бебешко гнездо, без cotton hug, не мисля да давам толкова пари за гнездо.
Аз днес бях на преглед, уточнихме че ще е секцио, защото бебето е седалищно.
Ще съм последната седмица на февруари. Anastasia, ти кога влизаше в Шейново, дали ще се засечем?
Виж целия пост
# 522
Misha11

Аз взех прах Amalina имат един без добавен аромат.

Гнездо взех от Jukki - доста бюджетно. .
Виж целия пост
# 523
момичета нали знаете че можете да си наемате всякакви простотии от инфинити той бокс ? Гнезда люлки шезлонзи че даже и колички 😀
Иначе аз пера с сано, този на Амалина не ми харесва ни как пере ни нищо
Виж целия пост
# 524
момичета нали знаете че можете да си наемате всякакви простотии от инфинити той бокс ? Гнезда люлки шезлонзи че даже и колички 😀
Иначе аз пера с сано, този на Амалина не ми харесва ни как пере ни нищо
.

 Аз не знаех. Ще разгледам сайта.
Сано е супер, но е много силна миризмата, особено омекотителите ако сложиш пълна капачка и направо се замайвам Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия