КАУФЛАНД - ЯНУАРИ 2024 -тема 69

  • 63 167
  • 745
# 675
Аз взех  6-7. Съжалявам , че не взех повече

И аз. 5-6 взех.
Виж целия пост
# 676
Многократно се повтаря този въпрос. Не може ли да се сложи на началната страница, ведно с отговора? (Поне докато я има тази опция)
Виж целия пост
# 677
Зрдравейте, аз пазарувам най-често от Лидл, но бих се радвала да споделите любимите си продукти от Кауфланд ? Живея на Тодор Каблешков, но съм доста далече от локация на К..

И аз се интересувам, с мъжа ми постоянно купуваме протеинови йогрутчета, но не знам дали продават такива и в кауфланд.
Виж целия пост
# 678
Зрдравейте, аз пазарувам най-често от Лидл, но бих се радвала да споделите любимите си продукти от Кауфланд ? Живея на Тодор Каблешков, но съм доста далече от локация на К..

И аз се интересувам, с мъжа ми постоянно купуваме протеинови йогрутчета, но не знам дали продават такива и в кауфланд.

Има в кауфланд секция с протеинови млека, напитки, скир, но са по-скъпи от Лидл.
Виж целия пост
# 679
Случайно някой да знае сандвич тостера 3 в 1 с какви плочи е?
Не ми трябват с бухти, а стандартните 3. Дали изобщо си заслужава да се тръшкам за него?
Благодаря предварително Heart
Виж целия пост
# 680
Няма ограничение на количеството закупени бонбони с купон за рожденик. Това за количества за домакинството е много разтегливо понятие. И 10 кутии да си вземеш, не е проблем.
Докато в Лидъл купонът “рожденик” е точно за един артикул. Така че Кауфланд определено издухват всяка конкуренция.
Виж целия пост
# 681
Немското синьо сирене на 24лв не е нищо особено....
Френдшипа, което беше най евтиното (около 15лв) преди 2г е много по добро
Виж целия пост
# 682
Какви са тези смешни купони.. Grinning Няма ли най-накрая да може да си взимаме нещо безплатно с точките,събрах 4598670965 вече..

Скрит текст:
Виж целия пост
# 683
По новите правила може ли да се връща козметика? Не е ползвана, но тубичката не е фабрично запечатана.
Виж целия пост
# 684
Не би трябвало да може.
Виж целия пост
# 685
Морковелка, днес бях в Нак Маркет (зад Лили до Кауфланд на Пещерско шосе)- имаше мака на Драгон- 100 грама за нещо като 19,29 лв. Нали търсеше, но не знам дали цената е добра, не съм купувала мака досега...🤔
Виж целия пост
# 686
Морковелка, днес бях в Нак Маркет (зад Лили до Кауфланд на Пещерско шосе)- имаше мака на Драгон- 100 грама за нещо като 19,29 лв. Нали търсеше, но не знам дали цената е добра, не съм купувала мака досега...🤔

Скъпо е. В нашата аптека 200 гр на Драгонфуудс е 8.99.
Виж целия пост
# 687
В Озон е 7.59
Виж целия пост
# 688
A на какво има вкус и за какво се използва тази мака? Дали пък не е било мача?!🤔🤔 Наистина разликата в цената е голяма, ако говорим за един и същ продукт...😬
Виж целия пост
# 689
Ето, Долче

Не съм ползвала и не знам какъв вкус има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия