Лидл 180 - януарска спестовна

  • 81 356
  • 849
# 180
Кордон Бльо-то не е от цяло парче месо, скоро не съм купувала ама не вярвам точно това да са променили. От някаква смляна маса е, като евтини пилешки хапки примерно.
Ако това не ви бърка, са го докарали що-годе на вкус. Като за такъв продукт не е зле, но все пак не бива да имате големи очаквания.
всичко смляно пилешко - нокти, перушина, хрущяли ...
не бих се учудил ако има телешко или рибешко в пилешкото Кордон-бльо. Smiley
Виж целия пост
# 181
Кордон блото е с пуешко. Купувам по пакет ХХЛ, че детето си ги харесва и от време на време пека...Поне на вкус са по-добре от панирани хапки с мляно пилешко месо и прочие (пилешките изобщо не влизат вкъщи). Но моето дете купешки панирани хапки с филе вътре НЕ яде (само домашно панираните ги отразява)...
Виж целия пост
# 182
Аз ги одобрих кордон бльо-тата 😅. Утре ще взема още един пакет, (ако има останали) да чакат във фризера, за някоя мързелива вечер. Няколко пъти в месеца ядем такива неща тип полуфабрикат, най - вече заради тийнеджърката, която все нищо не харесва.
Ако някой се интересува от седмичните купони предлагам :
Така и не се научих да слагам в скрит текст. Ако някой има желание да ме научи може да ми пише на лс 🙂
Виж целия пост
# 183
Какво харесахте от брошурата за предстоящата седмица?

Харесах таймера и може би завеса за банята да взема, ако има хубави десени. Клементини също ще купя.
Няма от хубавите мандарини... исках да купя 2-3 кг. от тях....
Виж целия пост
# 184
Клементините са хубави, днес пак взех от тях. Успях да се добера до 1 опаковка с кинези ленти. Вкъщи заминават, като топъл хляб, но лидълските не съм пробвала.
Имаше намалено кокосово мляко, почти с лев надолу.

От новата брошура май само сметаната 30% х 2броя си харесах. Може и някоя наденица от немската седмица да пробвам.
Виж целия пост
# 185
Скрит текст:
Аз ги одобрих кордон бльо-тата 😅. Утре ще взема още един пакет, (ако има останали) да чакат във фризера, за някоя мързелива вечер. Няколко пъти в месеца ядем такива неща тип полуфабрикат, най - вече заради тийнеджърката, която все нищо не харесва.
Ако някой се интересува от седмичните купони предлагам :
Така и не се научих да слагам в скрит текст. Ако някой има желание да ме научи може да ми пише на лс 🙂
нищо сложно.
натисни "Цитирай" и виж какво трябва да се направи.
Виж целия пост
# 186
Аз ще взема сметана и от нес-кафето им.
Виж целия пост
# 187
Скрит текст:
Аз ги одобрих кордон бльо-тата 😅. Утре ще взема още един пакет, (ако има останали) да чакат във фризера, за някоя мързелива вечер. Няколко пъти в месеца ядем такива неща тип полуфабрикат, най - вече заради тийнеджърката, която все нищо не харесва.
Ако някой се интересува от седмичните купони предлагам :
Така и не се научих да слагам в скрит текст. Ако някой има желание да ме научи може да ми пише на лс 🙂
нищо сложно.
натисни "Цитирай" и виж какво трябва да се направи.

Виж целия пост
# 188
Мариат, кое нес кафе? Ако е бурканът със зелената капачка, то тази седмица има ХХЛ 300 грама за 8,99 лв. Не съм сигурна, но май излиза на по-добра цена.
И аз харесах няколко неща от другата седмица. Съвсем малко на брой.
Виж целия пост
# 189
И аз днес взех клементини и са страхотни.Утре ще взема още.
Виж целия пост
# 190
Успях да се добера до 1 опаковка с кинези ленти. Вкъщи заминават, като топъл хляб, но лидълските не съм пробвала.
За какво ги ползвате?
Виж целия пост
# 191
Успях да се добера до 1 опаковка с кинези ленти. Вкъщи заминават, като топъл хляб, но лидълските не съм пробвала.
За какво ги ползвате?

Аз си ги лепя след тренировка когато ходя на пилатес/степ.
Иначе гледам доста клипчета в ТикТок, че ги лепят по скулите, на челото, над веждите, по брадичката и около устата.
Не съм пробвала още обаче тази “анти ейдж” рутина Joy
Виждам спят с тях и на сутринта ги махат и мажат серуми.
Виж целия пост
# 192
Аз ги лепя за лимфен дренаж
Мъжът ми като имаше проблеми с коляното се налепи да намали болката
Виж целия пост
# 193
Севда, как ги лепиш за лимфен дренаж? Предполагам, че има някаква схема, по която да се слагат...🤔
Виж целия пост
# 194
Има си за всяко как се слагат, те се и изпъват по специфичен начин а не само като пластир да ги залепиш просто да са там. Евентуално клипчета търси където и обясняват и показват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия