Лидл 180 - януарска спестовна

  • 81 353
  • 849
# 255
Да, знам. Написала съм го. Питах има ли друг начин Simple Smile
Виж целия пост
# 256
На каква цена е тази суха мая?
Виж целия пост
# 257
5 бр. за 0.99 лв. е цената на маята.
Виж целия пост
# 258
Опитвах да ги мажа с мазнина преди да сложа продуктите в казанчето, да омаслявам и осите, на които се въртят и нищо, почти всеки път са в хляб. Не ми е чак такава драма, вадя си ги и си хапваме хляб с дупки, но все пак ако има някакъв трик...
мазнината ще се усвои от тестото.
може би тестото ти е една идея по-влажно.


На мен тази мая ми беше много удобна, евтина, в пакетчета по 5 и си знаех за какво количество брашно е, трайността е добра. Но вече два-три пъти не ми надига хляб и се ядосвам. Май ще употребя останалото количество, че имам поне два пакета и ще мина на нещо друго.
използвай френската или турската. и с изтекъл срок на годност са годни. една идея са "по-силни" от другите.
Виж целия пост
# 259
Не знам. Харесала съм си една рецепта от книжката и само нея правя.
Виж целия пост
# 260
Ето така се отговаря:
Уважаеми г-не,
Извиняваме се за допуснатата печатна грешка в нашата брошура.
Коректните стойности като цени и грамаж можете да намерите в сайта ни www.lidl.bg  и в мобилното ни приложение.
Скрит текст:
500 грама се оказва е теглото на промоционалната опаковка.
Виж целия пост
# 261
№ Лидла обиколих , никъде нямаше яйцата от свободни кокошки= демек М - 40ст.
Много се изнервих пуснаха купона в петък до неделя ..все няма
Виж целия пост
# 262
Тези дезодоранти и ролони, които тази седмица  са намалени, стават ли? И ако да, кой вариант точно? Имам спомен, че взимах преди и не бях възхитена, но цената ме изкушава. 😆
Виж целия пост
# 263
Снощи около 20.30 беше заредено на макс с яйцата с купон на Сточна гара.
Виж целия пост
# 264
№ Лидла обиколих , никъде нямаше яйцата от свободни кокошки= демек М - 40ст.
Много се изнервих пуснаха купона в петък до неделя ..все няма
В четвъртък отидох към 11.30 часа в един от големите филиали. Нямаше от тези яйца, виждаше се, че има три празни кашона хвърлени настрани. Попитах една служителка и веднага изкара още един кашон, който се разграби за минути.

А вие вярвате ли, че тези яйца са от свободни кокошки? В този кучи студ ще спрат да снасят, ако ги изкарват навън. Grinning
Виж целия пост
# 265
Заради промоцията не можах да си заредя и аз яйца от свободни кокошки вече няколко дни Sad а аз само такива купувам, и то средно по 2 кутии на седмица... гледам дали мога да ползвам купони, но решенията ми за покупки не се определят от промоциите, имам си редовен списък за пазар и си го следвам...
И сладки картофи не им бяха докарали Sad
Виж целия пост
# 266
Тези дезодоранти и ролони, които тази седмица  са намалени, стават ли? И ако да, кой вариант точно? Имам спомен, че взимах преди и не бях възхитена, но цената ме изкушава. 😆
Не стават. Мъжките са 100% отврат.
От дамските мисля само един модел се коментираше и то с променлив успех.
Другите я оставяли петна по дрехите я нещо друго. Не знам това с петната талк ли се казваше.
Виж целия пост
# 267
Ами не ги изкарват, разбира се. Иначе не само няма да снаят, ами ще станат на ледени бройлери Simple Smile
Има си изискване за площ и други неща, независимо дали са вътре или вън, според сезона.
Виж целия пост
# 268
Ами не ги изкарват, разбира се. Иначе не само няма да снаят, ами ще станат на ледени бройлери Simple Smile
Има си изискване за площ и други неща, независимо дали са вътре или вън, според сезона.
Попитах, защото ми направи впечатление, че на опаковката им пишеше, че се отглеждат свободно, на открито.
Виж целия пост
# 269
То вече е късно, но в Ст. град имаше кашони с въпросните яйца.
Явно студентите не наблягат на тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия