Къде срещате нови мъже?

  • 35 028
  • 880
# 195
Психото ще ме мъчи по-малко ако разбере че съм разведен ли, какво?
Виж целия пост
# 196
1. Жената на твоята възраст не е задължително да има деца и разводи.
2. Тези без не те искат.
Виж целия пост
# 197
Оо, чисто минало на 40? Да бе да. Вярвайте си. На 40 всеки има някой призрак зад ъгъла, скелет в гардероба, дете някъде от някого...
Виж целия пост
# 198
Психото ще ме мъчи по-малко ако разбере че съм разведен ли, какво?
Нещо не разбирам целта на изказванията, в смисъл тролиш ли, или действително това ти е капацитетът, но вече знам със сигурност, че доста читави жени ще те прескачат.
Виж целия пост
# 199
Просто малко го е страх.
Ми то по тая логика и мацка на 20 може да има луд баща.
Или лудо влюбено бившо гадже, което я ревнува като бясно. Впрочем една колежка ми разказа такава история. Чак избягала в друг град.
Това, което пък аз забелязах, е страхът на доста мъже от стандарта на една жена. Стига да има жилище, професия, малко повече дрехи и козметика и направо застиват в ступор. Пък камо ли да спомене лоши думи като ресторанти, екскурзии, концерти...
Виж целия пост
# 200
Мацка на 25 може преспокойно да има луд бивш. Даже е по-вероятно някой да се впрегне, че си му отнел мацката, отколкото поомръзналата му съпруга от 20 г. Sunglasses
Виж целия пост
# 201

Това, което пък аз забелязах, е страхът на доста мъже от стандарта на една жена. Стига да има жилище, професия, малко повече дрехи и козметика и направо застиват в ступор. Пък камо ли да спомене лоши думи като ресторанти, екскурзии, концерти...
Трябва да уточниш, че горното се отнася за младите мъже, щото другите си имаме стандарта. Радваме се на жени, които харесват рсторанти, барове, екскурзии и концерти.
Виж целия пост
# 202
Обаче наистина ми е много интересно, защо някоя мацка на 25 ще иска 40 годишен.Освен за пари.

А вие бихте ли искали да бъдете с някого, ако той иска от вас само издръжка?

Аз си мислех, че за любов говорим.
Виж целия пост
# 203
Пита се наистина ли 40+ годишните (и от двата пола) търсят топ форма в партньора. Simple Smile

Пита се наистина ли 40+ годишните (и от двата пола) търсят топ партньор във форума. Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Двайсет и първи век.
На пазара от 38 нагоре ( все едно сме с температура) нещата са секс и пари. Няма любов. Там се навлиза в житейската порнодействителност. Ако може се инвестира в силикон и други пласмаси и се търси финансов инструмент за задоволяване на елементарните житейски портебности. Мъжете около 45-50 минават един период на късен пуберитет характерен с едно особенно изпростяване и нещата някакси се нареждат от самосебеси (сигурно не се пише така, да ме прощават филолозите).
Виж целия пост
# 205
Що да няма любов?
Виж целия пост
# 206
Моето наблюдение (откакто ги наблюдавам тези неща, а и форума много силно и ясно го потвърждава) е че масово бизнес аспекта на връзките е водещ и задължителен, любовта ако я има е бонус, ако я няма не е проблем, възрастта единствено определя предпочитанията към търсенето и предлагането при сделката. Не че няма от време на време и влюбени без да ги интересува останалото, но е напълно в границите на изключения които потвърждават правилото.
Виж целия пост
# 207
Аз на малко под 25 бях в двугодишна връзка с гадже на 40. По любов беше. И страхотен секс. Пари не ми е давал, аз си имах, но бяхме на сходно финансово равнище, аз живеех сама, издържах се и имах за ресторанти и дрешки. Наборите ми си живееха още в техните и едвам им стигаха парите за гориво и цигари, какво остава за кръчми, концерти, вили и почивки постоянно. Просто давам друга гледна точка, че не във всяка двойка, която видите, мъжът идзяло издържа жената и тя е безработен аксесоар.
Виж целия пост
# 208
Не че няма от време на време и влюбени
  Те точно тия как си отвинтват главите...
  Иначе съм за любовта, винаги. Като почнете с тия проценти... На нея/него им дреме за тях. Един човек става важен, останалите са за вашата неуместна в конкретния случай статистика.
Виж целия пост
# 209
Аз пак се чудя на твърдото изявление как нещата са секс и пари и това някак изключва любовта. Това, че някой има повече от две мозъчни клетки и съумява да разсъждава, не го прави пресметлив. Даже според мен е хубаво и редно хората повече да мислят и за друго, освен за любов, че май и то не им се удава особено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия