Счетоводител в нужда се познава 21

  • 36 889
  • 754
# 720
Здравейте!
При обявен фалит на фирмата няма закрила за прекарятване на ТД на жена, която е в майчинство. Имам въпрос - при фалит, освобождават майката, но детето няма още навършена 1 година. Спира ли се майчинството, намаля ли се сумата, която се получава до навършването на 1 година? Доколкото разбрах, след навършена 1г. на детето, майчинсвото спира при условие на прекатяване на ТД при обявен фалит.
Виж целия пост
# 721
С уточнението, че не съм 100% сигурна, но ако изхождаме от това как се изплащат болнични при (след) прекратяване на трудовия договор, би следвало ако изплащането на майчинство за 1ва година е започнало т.е. подадена е от действащ работодател декларация за отпуск от 135 до 410 ден, то до края на първата година да не се промени плащането и да си получавате всеки месец пълната сума, без значение че някъде по време на изплащането фирмата е фалирала.
За да започнат да ви изплащат 2рата година обаче е необходима нова декларация от действащ работодател, а към момента на започване на втората година вие вече нямате такъв. Варианта е да ви назначат някъде фиктивно, за да ви подадат приложението в НОИ и да си получавате сумата и за втората година.
Виж целия пост
# 722
Аз пак в темата, пак с някакви въпроси, които не знам как да формулирам, но само който иска и е благоразположен към такива като мен, да отговаря, защото ми е мъка да разбирам материята.
Може ли работодател да задължи служител да работи извънредно, като му заплаща извънредни часове и служителят да не може да откаже, след като му се заплаща? И как точно служителят може да откаже извънреден труд?
Виж целия пост
# 723
Аз пак в темата, пак с някакви въпроси, които не знам как да формулирам, но само който иска и е благоразположен към такива като мен, да отговаря, защото ми е мъка да разбирам материята.
Може ли работодател да задължи служител да работи извънредно, като му заплаща извънредни часове и служителят да не може да откаже, след като му се заплаща? И как точно служителят може да откаже извънреден труд?


Извънредният труд е забранен според КТ.

Тук е обяснено добре: https://www.actualno.com/economy/izvynreden-trud-vsichko-koeto-t … news_2111026.html
Виж целия пост
# 724
Обяснено е добре, ако разбираш материята.
"Извънредният труд е забранен. Допуска се по изключение само в следните случаи:
..."
и после
"Продължителността на извънредния труд през една календарна година за един работник или служител не може да надвишава 150 часа." (значи може да работи допълнително срещу допълнително заплащане)
И накрая: "Работникът или служителят има право да откаже полагане на извънреден труд, когато не са спазени правилата на Кодекса на труда, на друг нормативен акт или на колективния трудов договор." - може или не може да откаже?
Виж целия пост
# 725
Така е. Зависи от много неща. Не е лесно да се каже да или не. Има много фактори и информация, която е нужна, преди да се даде отговора. Знам, че не ти е приятен такъв отговор, но е така.
Като за начало би могла да уточниш за какво става въпрос, смяна ли в почивен ден, часове след смяната ли, нещо друго ли. Също дали си на график или на редовна смяна. Изобщо, малко повече детайли. В противен случай важи просто отговора на Lady Brinne.
Виж целия пост
# 726
Не е работа на смени. 4 дни по 9 часа. Петият трябва да е 4 часа, но е от 10 до 18 часа. Сега искат да е до 19:00 часа, като плащат допълнително 1 час. Може ли служителят да откаже?
Може ли служителят да откаже да се яви на работа в официално обявен за почивен ден (23.09) или някоя събота/неделя?

Ще опростя. Ако служител работи на 5-дневна работна седмица от понеделник до петък от 8 до 5, може ли работодател на му каже да дойде в неделя, като ще му плати допълнително? (то е ясно, че може да му каже всичко, но може ли служителят да откаже и с какъв мотив?)
Иначе, да, мислих преди да питам как да попитам, защото ми е ясно, че не е толкова просто.
Виж целия пост
# 727
Ще опростя. Ако служител работи на 5-дневна работна седмица от понеделник до петък от 8 до 5, може ли работодател на му каже да дойде в неделя, като ще му плати допълнително? (то е ясно, че може да му каже всичко, но може ли служителят да откаже и с какъв мотив?)
Иначе, да, мислих преди да питам как да попитам, защото ми е ясно, че не е толкова просто.
Може да откаже, ако договора е сключен при подневно отчитане на работното време. Ако е на сумирано отчитане (СИРВ), не може.
Има фирми, които именно с подобна цел вписват в договорите, че се отчитат сумирано, като просто пускат график, приличащ на подневното отчитане на работното време. Т.е. ще си работим от 8 до 5, но си връзвам гащите ако реша, че в неделя ми трябват хора на смяна, да не е незаконно да ги извикам.

П.С. и пак и аз подчертавам, че в КТ има няколко члена, касаещи извънредния труд, както има и Наредба за работното време и още други нормативни актове, които е сложно да се опишат в едно форумно мнение.

Важно е не какво сте си договорили устно с работодателя, а каква декларация образец 1 ви подава той в НАП в края на месеца. И да докажете, че е подадена грешно, т.е. работили сте в неделя, а той е подал редовно работно време, без допълнителни споразумения и т.н.

Не е работа на смени. 4 дни по 9 часа. Петият трябва да е 4 часа, но е от 10 до 18 часа. Сега искат да е до 19:00 часа, като плащат допълнително 1 час. Може ли служителят да откаже?
Редактирам се, сега обърнах внимание и на това.
4 дни по 9 часа не е редовно работно време. Почивката за хранене не е част от работното време и в стандартния вариант с работен ден от 8 до 17, което е 9 астрономически часа, реално признатите за стаж и заплащане (работни часове) са 8. Нямате право на работа повече от 4 часа без почивка за хранене и без физиологични почивки. Така че петия ден също би следвало да е 9 часа и това е напълно законно.
Виж целия пост
# 728
Не е работа на смени. 4 дни по 9 часа. Петият трябва да е 4 часа, но е от 10 до 18 часа. Сега искат да е до 19:00 часа, като плащат допълнително 1 час. Може ли служителят да откаже?
Може ли служителят да откаже да се яви на работа в официално обявен за почивен ден (23.09) или някоя събота/неделя?

Ще опростя. Ако служител работи на 5-дневна работна седмица от понеделник до петък от 8 до 5, може ли работодател на му каже да дойде в неделя, като ще му плати допълнително? (то е ясно, че може да му каже всичко, но може ли служителят да откаже и с какъв мотив?)
Иначе, да, мислих преди да питам как да попитам, защото ми е ясно, че не е толкова просто.
Законово определеното количество труд е 5 дни по 8 часа. Работене. 1 час почивка на обяд и две почивки по 15 минути удължават стоенето в предприятието на 9 часа и половина.
Това, което описвате в примера си долу горе отговаря на нормално работно време, ако има почивки. В зависимост кога започва и свършва календарния месец може дори да се получи недоработка.
Сега - най-общо на въпроса ви. Работника може да откаже да работи по графика на работодателя. Все пак не е крепостен селянин. Но и работодателя може да избере да се раздели с работника. Така, че Най-доброто е работника да си сподели съображенията и заедно да решат по кой начин ще се продължи.
Виж целия пост
# 729
Двете технологични почивки от по 15 минути са част от работното време.
Виж целия пост
# 730
Момичета, знаете ли как става освобождаването по чл.327, ал.1 когато работника става държ.служител?
Всъщност нещо по-специфично...?
Виж целия пост
# 731
Редактирам се, сега обърнах внимание и на това.
4 дни по 9 часа не е редовно работно време. Почивката за хранене не е част от работното време и в стандартния вариант с работен ден от 8 до 17, което е 9 астрономически часа, реално признатите за стаж и заплащане (работни часове) са 8. Нямате право на работа повече от 4 часа без почивка за хранене и без физиологични почивки. Така че петия ден също би следвало да е 9 часа и това е напълно законно.

Служителят се води на стандартно работно време - 40-часова работна седмица, но това е по документи. На практика не е точно така. 4 дни се работи по 10 часа, защото има работа за 10 часа и петият ден искат да е нормален 8-часов ден. Предпочитат да плащат допълнителните часове.
Ако служителят обаче не може да се справи 4 дни по 10 часа, възможно ли е да откаже, въпреки че ще му доплащат (уж) допълнителните часове.
Технологични почивки няма, няма час обедна почивка. Кой когато намери време, яде. Ако не намери, не яде. Според натоварването е.
Виж целия пост
# 732
Служителят се води на стандартно работно време - 40-часова работна седмица, но това е по документи. На практика не е точно така. 4 дни се работи по 10 часа, защото има работа за 10 часа и петият ден искат да е нормален 8-часов ден. Предпочитат да плащат допълнителните часове.
Ако служителят обаче не може да се справи 4 дни по 10 часа, възможно ли е да откаже, въпреки че ще му доплащат (уж) допълнителните часове.
Технологични почивки няма, няма час обедна почивка. Кой когато намери време, яде. Ако не намери, не яде. Според натоварването е.
Понеже в предния коминтар написахте 4 дни по 9 часа, затова и така съм го обяснила - работният ден е 8 часа с 1 час обедна почивка, което прави 9 астрономически часа.
Сега станаха 4 дни по 10 часа. Кое е вярното?

Сметнете си го така - месец септември има 19 работни дни и обща месечна норма отработени часове 152 часа. Надхвърляте ли ги или не?

Седмичната продължителност на работното време трябва да е не повече от 48 часа при подневно отчитане. Надвишавате ли ги или не?

Тези 152 часа норма не са астрономически, а РАБОТНИ. Това означава, че законно ретламентираните почивки за хранене не се включват. Това, че нямате регламентирана почивка за хранене (тя може да е и 45 минути примерно) и физиологични почивки (поне 2 при 8 часов работен ден) само по себе си е незаконно, и като гледам май и други неща не са му наред на шефа ви.
Виж целия пост
# 733
Това работно време не отговаря на трудовия договор.
Да не би да има заповед за СИРВ (сумарно изчисляване на работното време)? И график?

Виж целия пост
# 734
Еsmee, това което описвате е доста често срещана практика и да, не е правилно, нито е законно. Седнете и се разберете с шефа си, за да постигнете удовлетворяващи и двете страни споразумения. Ако не постигнете им напомнете, че има  Инспекция по труда, която може да сигнализирате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия