Аз се прибрах, но съм скапана и ще спя, утре ще зяпам.




не знае как да се снима пред огледалото, а това е толкова актуално (деметра да го обучи!)
беше му първи опит, нека не се повтаря! 
За подписи и автографи допускаха феновете един по един, имаше и доста мъже, обстановката беше щура и шумна, луди са много тези испанки, не ме изненадаха с нищо
Джан беше през цялото време много ухилен (сякаш някой го гъделичкаше
), имаше много здрав вид, супер свеж (сякаш не е на режим) като стана дума за това, вижте:






за снимките,инфото и клипчетата,а също на Сънчо
и Профи
за включването със снимки,видеа и коментари!









все по-необяснимо е............
https://twitter.com/cyfanpage_ita/status/1756494722510557246

Сънчо 
бил го казал напълно сериозно,














https://www.instagram.com/p/C3NaH6sIswA/

















,за гифчетата,линковете с видеата и подробното инфо! 






Усмивката на Ая. Силата, която движи сърцата ни и ни тласка към решителен път. Искаме да споделим тази снимка с вас, да поговорим за нашето турне и да продължим да вярваме, че заедно можем да направим толкова много, за да помогнем на деца и тийнейджъри в нужда.

благодаря за подробното инфо (за Ая) 

много се смея с твоите коментари (понякога)















Туркините са категорични, че след като си изпълни договора за Сандокан, ще се върне в Турция, защото това била причината да замине и да си остави родината, но само заради договора, иначе не би..







Препоръчани теми