Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 20

  • 61 896
  • 744
# 420
Вчера купих от какаото Simple Smile ,но все още не сме опитали. Надявам се да се хареса на децата. Подсладено ли е?
Вчера и аз понечих да го купя, но имаше страшно много захар в състава и се отказах. Аз просто не трябва да приемам никаква захар и затова, за останалите предполагам че ще е окей.
Виж целия пост
# 421
Има ли в ДМ менструални бикини за многократна употреба? Гледах, но не намерих. И онлайн не са налични. Jessa тяхна марка ли е?
Jessa е марка на ДМ. Преди имаше менструални бикини, но от близо година не съм виждала да се предлагат
Виж целия пост
# 422
Преди две седмици видях в нашият ДМ, имаше няколко вида, или размера, не съм сигурна.
Виж целия пост
# 423
Утре купона дали ще е още валиден??
Виж целия пост
# 424
Вчера купих от какаото Simple Smile ,но все още не сме опитали. Надявам се да се хареса на децата. Подсладено ли е?

Приятно подсладено е. Детето го одобрява.
Виж целия пост
# 425
Захарта е на първо място в състава. И аз го загледах, но точно това ме отказа.
Виж целия пост
# 426
Преди две седмици видях в нашият ДМ, имаше няколко вида, или размера, не съм сигурна.
В София ли?
Виж целия пост
# 427
zai4eee, да.
Но, сега като им гледам онлайн магазина, дали не се бъркам, и да бяха само за еднократна употреба.
Виж целия пост
# 428
Подарявам си кода за ДМ био, валиден до днес. Не стигнах до магазина
Виж целия пост
# 429
Знам, че сме повече на тема храна покрай dmBio талона, но минавам да похваля този молив на вежди на Alverde.  Лесно се нанася, дори и след 8 часа не се размазва дори и на моята комбинирана кожа, хубав наситен пигмент. За 6лв, че и натурална козметика съм мн доволна.
Виж целия пост
# 430
Подарявам си кода за ДМ био, валиден до днес. Не стигнах до магазина
Направете си поръчка онлайн ако искате с опция получаване от магазин и ще имате време да си я вземете.
Виж целия пост
# 431
Менструално бельо днес имаше от всички размери в ДМ Княжево -София.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 432
А защо е необходимо то, би попило пропуснато от превръзка ли?
Виж целия пост
# 433
Подарявам си кода за ДМ био, валиден до днес. Не стигнах до магазина
Направете си поръчка онлайн ако искате с опция получаване от магазин и ще имате време да си я вземете.
5 лв за доставка няма да им дам.
Цялата идея на купона се губи като ще давам 5 лв за доставка. Магазина е на 3 пресечки от мен ама не мога да си взема поръчката от там, трябва куриер да чакам.
Виж целия пост
# 434
А защо е необходимо то, би попило пропуснато от превръзка ли?
И аз това се чудя откакто започна дискусията за това бельо, понеже не съм го чувала преди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия