Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 12

  • 52 036
  • 742
# 135
Мерси,не съм го виждала.Уф,дано скоро вляза в час,че се ядосвам на себе си...
Виж целия пост
# 136
Само внимавай с количеството. Първо с половин ч.л. И мен ме влече към вредности Вчера изядох цял пакет чипс. После се мразех.
Виж целия пост
# 137
Оцелявам на глицеринови свещички.На мен сладкото ми разказва играта.Хубаво си храня патогените.
Виж целия пост
# 138
fur4i, аз съм много доволна от всички витамини(спрейове) на Флоравит.
Там са си метилирани форми, което не е маловажно, защото се оказва, че доста голям процент от хората имат мутацията MTHFR , която не усвоява обикновената фолиева(и В12) и дори при прием на такава, вреди.
Та, аз на тях се доверих и за Д и за В комплекс.


Момичета, според мен сезонът и променливото време са си яко критични.Всичко живо се оплаква от цистити.
При мен все още има от време на време леко дразнене, открих, че е външно по-скоро, дори от бельо или примерно ако съм слагала глобул и след това е изтекъл малко, ме дразни като цистит.Като се измия хубаво, минава.
Та, да, май по-добре да не се вглеждаме прекалено много, ако е възможно това де.
Виж целия пост
# 139
fur4i, аз съм много доволна от всички витамини(спрейове) на Флоравит.
Там са си метилирани форми, което не е маловажно, защото се оказва, че доста голям процент от хората имат мутацията MTHFR , която не усвоява обикновената фолиева(и В12) и дори при прием на такава, вреди.
Та, аз на тях се доверих и за Д и за В комплекс.


Момичета, според мен сезонът и променливото време са си яко критични.Всичко живо се оплаква от цистити.
При мен все още има от време на време леко дразнене, открих, че е външно по-скоро, дори от бельо или примерно ако съм слагала глобул и след това е изтекъл малко, ме дразни като цистит.Като се измия хубаво, минава.
Та, да, май по-добре да не се вглеждаме прекалено много, ако е възможно това де.
Вервам, аз съм същата. Сега даже като съм с повече лактобацили, те отделят повече млечна киселина и направо си дразни на моменти като при цистит. Освен това забелязах, че от тесни дънки, също ми се засилва дискомфорта. Затова, дами, по-широки дрехи по възможност и бельо - памучно 🤪
Виж целия пост
# 140
Как сте момичета? Тая сутрин получих някакви пронизващи болки в областта на десен бъбрек. Пак взех да се чудя да не е свързано с оксидал-а. При скорошните прегледи на нефро не са ми казали да имам камъни или песъчинки в бъбреците.
Виж целия пост
# 141
Аз съм пети ден на Панцеф. Това беше един от АБ при последната стерилна урина. Вече съм съвсем добре, но си знам, че е за кратко. И  при мене не минава без антибиотик, каквото и да правя.
Пандорина, дано да е нещо инцидентно. Дръж се, мила.
Виж целия пост
# 142
Лори,какво ти е продължението?
Виж целия пост
# 143
Аз вчера приключих 7 дена левофлоксацин. Днес почнах да пия Бисептол за 10 дена. Какъв пробиотик взимате при толкова продължително пиене на АБ?
Виж целия пост
# 144
Лорита, нали ще го пиеш поне 10 дена + опашка?
Феичка, последно пих ентеросан и Фемифлора. От Омнибиотика се подрисквам. Също мисля и вагиналните пробиотици са задължителни - Вагилакт, Гинафилус, фемифлора и др., назад в темата има доста писано.
Виж целия пост
# 145
Съни, Пандорина, да десет дена ще го пия. За опашка не знам. Личният се дърпа, много антибиотици съм била пила, изписа ми с триста зора. Гадината е резистентна на бисептол. Имам една кутия пиелосептил, досега не съм го пила турския. Преди години от гръцкия страшно ми се гадеше, не можах да го пия.
Виж целия пост
# 146
Ако е чувствителен към пиелосептила го почвай и не се чуди. То нали опашката е точно затова - да предотврати пиенето на антибиотици. Останеш ли само на 10-те дена основен АБ рецидивът е много вероятен.
Виж целия пост
# 147
Пиелосептилът в доза по 1 вечер е уроантисептик.Гръцкият й аз не го понесох,с турския в дози 3 по 2 -никакъв проблем.Но нахранена и преди лягане.На гладно си е проблемно.
Лори,дано е последно.
И аз пия ентеросан ( с особено мнение съм за пробиотиците ) и б-комплекс и вит К.
Виж целия пост
# 148
Какво ви е мнението за посещения на минерални басейни след лечение, приключих АБ преди седмица и почнах Уроваксома... но мъжа ми е запазил почивка следващата седмица на минерален басейн, заради наши ставни заболявания...
Виж целия пост
# 149
Аз не бих рискувала. Повече ни в басейн, ни в море, ни във вана. Само под течаща вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия