Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 751
  • 812
# 555
Тази от К ни харесва повече от Лидлската. Малките не съм ги пробвала, че на редовна цена ми е скъпо. Ако видя намалена, ще взема.
Виж целия пост
# 556
Лазаня взех само веднъж и не я харесаха вкъщи и си я ядох сама.От тогава вече не вземам.
Виж целия пост
# 557
Кауфландската голяма лазаня е по-хубава наистина. А в Лидл малките са доста по-добри от голямата, която има отвратително дебела и лигава заливка.
Виж целия пост
# 558
Ние много харесваме голямата лазаня, но много и вдигнаха цената...
Виж целия пост
# 559
5 лв за тези малките ли?? Тези не са наред !
В Кауфланд има една , която е на 9 лв на промоция, която много ми харесва, голяма.
Тцъ! Joy Не е 5 лв, а 5,99. Joy В момента имам една преоценена на 4,19 лв. и едва се навих да я взема. Simple Smile Харесвам само тази със сирена. Но май не само у нас се харесва повече, защото когато има промоции, първо изчезват лазаните със сирене. Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Вчера купих банани по 1.95 лв/кг. Много са хубави. Днес пак ще купя, ако има.
Какаовите топчета - зърнена закуска вече са 4, 39лв, а бяха 2,25лв. Според дъщеря ми са в по-голям пакет. Сега са 500гр. Нямам спомен предишните колко са били. Правилно ли казва детето?
Виж целия пост
# 561
Вчера купих банани по 1.95 лв/кг. Много са хубави. Днес пак ще купя, ако има.
Какаовите топчета - зърнена закуска вече са 4, 39лв, а бяха 2,25лв. Според дъщеря ми са в по-голям пакет. Сега са 500гр. Нямам спомен предишните колко са били. Правилно ли казва детето?

Бяха 350 гр.
Виж целия пост
# 562
И аз си взимам малка лазаня със сирена,като ги пуснат намалени - само тя си заслужава с намалената цена;)
Утре ще ходя за сешоар, баници , км, боровинки и може и суши . Тези кексчета , ако ги намеря ще взема за проба за децата;)
Виж целия пост
# 563
И аз си взимам малка лазаня със сирена,като ги пуснат намалени - само тя си заслужава с намалената цена;)
Утре ще ходя за сешоар, баници , км, боровинки и може и суши . Тези кексчета , ако ги намеря ще взема за проба за децата;)
При кроасаните са.
Виж целия пост
# 564
Назад се коментираха замразените кроасани. Кои са хубави? Искам да купя да ги пробваме през седмицата за бърза закуска преди училище и работа.
Виж целия пост
# 565
Вчера гледах едни бели дамски маратонки по 24.99лв, май наскоро ги пуснаха...като цяло как са обувките от този тип откъм качество? 🤔
Виж целия пост
# 566
На есен купих три рипсени памучни блузи с дълъг ръкав, около врата.Цяла зима се носят и перат, не са мръднали нито на цвят, нито на вид.Цената им беше към 14 лв. Вчера ги видях по 10 лв., имаше бяло, черно и синьо.
Сигурно си чистят наличност, но си заслужават.
Виж целия пост
# 567
Вчера гледах едни бели дамски маратонки по 24.99лв, май наскоро ги пуснаха...като цяло как са обувките от този тип откъм качество? 🤔

Вчера си купих, бели маратонки винаги взимам евтини, защото бързо се захабяват и не ми се дават много пари. Носих ги вчера цял следобяд и нямам забележки. Първите минути са твърди, но бързо ми станаха удобни Simple Smile
Търсих също елек и блузите по 8лв, но в два магазина нямаше и ме е яд
Виж целия пост
# 568
Гръцка седмица. Какво харесвате от нея? Какво ще си купите?
Виж целия пост
# 569
Гръцка седмица. Какво харесвате от нея? Какво ще си купите?

Това засега съм харесала.
След малко ще ходя, дано да са ги заредили, че утре няма да имам време да ходя:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия