Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 16 286
  • 280
# 105
Мацки днес в комунето за да си изкарам 4ертификато ди стато ди фамилия ме одрусаха 15 евра  #Crazy ОЩе съм в потрес  ooooh! Някоя от вас вадила ли си е наскоро ? На мен никога до сега не са ми искали пари за такова неЩо  newsm78

е то не е ли даже autocertificabile  Shocked?
последния път си го порачах он лине и ми го донесоха в работата, не платих нищо освен 2 евро някаде за услугата
да не би да зависи от това, с каква цел ти трябва newsm78

По принцип можеШ да се и ауто4ертификираШ само дето на мен ми казаха,4е искат 4ертификато та се набутах като най_голямата будала. Crossing Arms
Виж целия пост
# 106
Да, от скоро струват 15 евро чертификатите, аз покрай соджорното трябваше да си вадя и толкова дадох. Но пък важи и за резиденца и т.н, а не отделно да трябва да си вадиш.

Сонита, прополис никога не ми се е налагало да вземам, аз и не знаех да си призная, но най-важното е какво ти казва гинето, а не аптекарката, защото аптекарката винаги ще се презастрахова и няма да ти продаде. Аз исках да си купя Тантум верде за смучене, на инструкциите пише, че няма противоказания за бременни и кърмачки, а аптекарката не ми го продаде. Така че...каквото гинето каже.

Аз също смятам да си купя стерилизатор на Авент, но не за микровълнова, щото нямаме  Embarassed
Този, който съм харесала е този: http://www.ebabycom.it/product_info.php?cPath=43_176&products_id=1946

А в сайта по-горе е най-евтин, поне с 10 евро по евтин от другите сайтове и магазини. Не знам обаче дали се плаща транспорт, ако напазаруваш за над 100 евро, някои сайтове ти доставят стоката безплатно, за този още не съм разучила, но цената му е определено добра. Дори до 24 часа поддържа стерилизирани бибероните.

Вече не се сещам какво исках да кажа, толкова много сте изписали:)

Джоя, верно, че на теб не ти личи, че си била бременна:) Браво, само ако ме видиш...хихи, няма да ме познаеш:)

Честито за колата на mcdirock !!!! Страхотна е:)

Някой питаше за помпата за мляко - аз имам тази ръчната на Авент, дано да мога да я ползвам, ако не, ще я подаря и толкоз:) Казват, че може да ти е от полза в болницата, ако не ти излезе мляко. Та така...

Виж целия пост
# 107
да се разпиШа и аз да 4еститя на Макдирокова колицата  Simple Smile
Страхотна е  Crazy
и другата колица на Жане също е много яка, много харесвам коли4ките на Жане и аз  Peace
Виж целия пост
# 108
Ник,винаги съм казвала че най-голямото зло на човечеството е простотията и невежеството.Събрани на едно място и прибавена към тях и наглоста става някаква взривоопасна комбинация.Аз много съм се променила в последно време,писна ми да бъда добра и да мълча и затова понякога реагирам особено бурно.Защото с мълчане и добро възпитание се стига до там че си скъсвам нервите-на моя сметка,защото някой си простак е решил че защото именно е прост и нагъл всичко на този свят му е позволено.Затова често се "принизявам"до нивото на простака и в прав текст му казвам какво мисля за него и действията му.Друго спасение няма.От моите добри обноски и търпение файда няма.Що аз да си тровя нервите а другия да благодетелства на мой гръб?!Не е ли така."Убий простака с мълчание"го е измислил някой възвишен човек ,който през живота си не е имал вземане даване с истински прост народ,респективно сган.
Напълно си права и аз от на4алото си мъл4ах като овца,да не би някой да не се засегне,разсърди.Но както казват хората всяко нещо си има граници.При нас всяка неделя брат му на мъжът ми с цялата му фамилия идват на обяд в свекърва ми която живее на първият етаж от къщата,а ние сме на втория ,само 4е преди обяд или след това се ка4ваха първо при нас,преобръщаха ми къщата с главата наопъки и си биеха камшика,а пък аз патката вместо да си излеза с мъжът ми на разходка в неделя,оставах да им 4истя мердата.Само,4е веднага им обърках сметките и ве4е не ги пускам в къщи,даже и мъжо съм предупредила.Като искат долу в апартамента на свекърва ми да правят каквото си изкат,ама в моята къща такива да ги нямаме Naughty

Браво Милена,честита ви придобивка,страхотни колеги имаш!Ето къде ще пратя ЦВ,когато реша да си търся работа:),пък ти кажи две-три добри думи за мен на шефката.
Колата е страхотна,както винаги немските машини не се нуждаят от коментар.Какво ще кажете по въпроса с това Е 2,3?Възможно ли е в действителност да ги спрат от движение?!Това ми се струва безумство!Какво,цяла италиа ще си сменя колитеъ ли?Ми нашата е на 3 години,да я хвърлим ли следва?
Виж целия пост
# 109
Ей ме на и мен!

Честито на Мкдирочето,макар че едното возило не го видях,а никой не писал модела  Blush или поне аз не забелязах  Blush

Влади,просто ти съчуствам...ще се справиш...няма избор....ужас върна ме в първите ми месеци по всички параграфи  Rolling Eyes

Бимбе,брава брава на АлетоSimple SmileСамо такаSimple Smile

Соня,и аз не съм пила и не съм се интересувала за прополито!

Денисче, и мишлето е лудо по тв-то откак се е родил и най-вече по рекламите и си има предпочитания...аз имам голямо желание да купин едно малко хай-фи и да го изключвам тв-то....иначе е като фон постоянно!А велините са му любимки ахахахахах

Ние днес ходихме на кардиолог за шумчето в сърцето...всичко е ок....очаква се съвсем скоро да го израсте!

Лека от мен засегаSimple Smile





Виж целия пост
# 110
Евала Милен4е,страхотна е колата  Hug
Явно 4е за първо дете дават Панда,за второ Поло  hahaha
А дано следва6тия път пръкна близнаци,белким ме огрее за ме4таната от мене Класе А  Joy

Уфф добре 4е беба пак заспа и връ4их на мъжо да мие 4инии,та аз малко релакс.Уж 6те6е да ми помага да къпем беба,а ми се обади след работа 4е 6те ходи да се подстригва понеже прили4ал на албанец в главата (каквото и да озна4ава това  newsm78),та ре6их за първи път сама да къпя беба.Е добре се справихме и Фуфата доста се позабавлява в коритото.Само дето всеки път като я къпя,после аз трябва да си тегля ду6 понеже се изпотявам като пор.Не е лесно еййййй  Whistling

айде до после ако ми остане време.дано да има тая ве4ер Деспарейт хаусуайфс,4е много ми се гледа  Grinning

цунки
Виж целия пост
# 111
Ник,винаги съм казвала че най-голямото зло на човечеството е простотията и невежеството.Събрани на едно място и прибавена към тях и наглоста става някаква взривоопасна комбинация.Аз много съм се променила в последно време,писна ми да бъда добра и да мълча и затова понякога реагирам особено бурно.Защото с мълчане и добро възпитание се стига до там че си скъсвам нервите-на моя сметка,защото някой си простак е решил че защото именно е прост и нагъл всичко на този свят му е позволено.Затова често се "принизявам"до нивото на простака и в прав текст му казвам какво мисля за него и действията му.Друго спасение няма.От моите добри обноски и търпение файда няма.Що аз да си тровя нервите а другия да благодетелства на мой гръб?!Не е ли така."Убий простака с мълчание"го е измислил някой възвишен човек ,който през живота си не е имал вземане даване с истински прост народ,респективно сган.
Напълно си права и аз от на4алото си мъл4ах като овца,да не би някой да не се засегне,разсърди.Но както казват хората всяко нещо си има граници.При нас всяка неделя брат му на мъжът ми с цялата му фамилия идват на обяд в свекърва ми която живее на първият етаж от къщата,а ние сме на втория ,само 4е преди обяд или след това се ка4ваха първо при нас,преобръщаха ми къщата с главата наопъки и си биеха камшика,а пък аз патката вместо да си излеза с мъжът ми на разходка в неделя,оставах да им 4истя мердата.Само,4е веднага им обърках сметките и ве4е не ги пускам в къщи,даже и мъжо съм предупредила.Като искат долу в апартамента на свекърва ми да правят каквото си изкат,ама в моята къща такива да ги нямаме Naughty

Браво Милена,честита ви придобивка,страхотни колеги имаш!Ето къде ще пратя ЦВ,когато реша да си търся работа:),пък ти кажи две-три добри думи за мен на шефката.
Колата е страхотна,както винаги немските машини не се нуждаят от коментар.Какво ще кажете по въпроса с това Е 2,3?Възможно ли е в действителност да ги спрат от движение?!Това ми се струва безумство!Какво,цяла италиа ще си сменя колитеъ ли?Ми нашата е на 3 години,да я хвърлим ли следва?
Виж целия пост
# 112
Влади пак обърках вси4ко,4е побликувах и моето мнение заедно с твоето,както се казва две в едно hahaha
Та изках да ти кажа 4е напълно си права и аз от на4алото си мъл4ах като овца,да не би някой да не се засегне,разсърди.Но както казват хората всяко нещо си има граници.При нас всяка неделя брат му на мъжът ми с цялата му фамилия идват на обяд в свекърва ми която живее на първият етаж от къщата,а ние сме на втория ,само 4е преди обяд или след това се ка4ваха първо при нас,преобръщаха ми къщата с главата наопъки и си биеха камшика,а пък аз патката вместо да си излеза с мъжът ми на разходка в неделя,оставах да им 4истя мердата.Само,4е веднага им обърках сметките и ве4е не ги пускам в къщи,даже и мъжо съм предупредила.Като искат долу в апартамента на свекърва ми да правят каквото си изкат,ама в моята къща такива да ги нямаме Naughty
Виж целия пост
# 113
Буона ноте,на вси4ки StopОтивам да опъна снага на дивана при мъжо,4е и днес изкарах цял ден пред компа ooooh!
Виж целия пост
# 114
Хайде хоп и аз преди лягане Hug

Изгледах си от4аяните съпруги с кратка пауза за къпане и хранене на беб, сега нани, а аз неЩо Ще действам Crazy

Бимбе, Ще ме умориШ от смях
Само дето всеки път като я къпя,после аз трябва да си тегля ду6 понеже се изпотявам като пор.Не е лесно еййййй  Whistling

Кал4е, много хубави новини от кардиолога, бравос Hug

Лека ноЩ дами
  bouquet
Виж целия пост
# 115
айде и аз преди лягане да намина,
едвам си изгледах от4аяните съпруги с голееееми прекъсвания,накрая аз се от4аях 4ак  hahaha .Тъкмо смених пампито,сложих пижамката на Фуфа и запо4нахме да папаме последното мляко за днес и тя взе 4е се изака  Rolling Eyes
Следователно айде смяна памперс,взе 4е изцапа пижамата,айде пак преобли4ай,мий дупе.....аз пак потна  smile3515
Та ги оставих с татко си да се преспиват,а аз си теглих един бърз ду6.Само дето са го обърнали на игра те двамата и Фуфата няма никакви тенденции да заспива  newsm32
Та ве4е съм капнала от умора и отивам да се гу6на  luvbed  smile3524

Та от мен безревлива но6т на вси4ки мами,безконтракционна на вси4ки бремита и бебеносна на вси4ки останали  thumbsup
Виж целия пост
# 116
       Добро утро!Кафе за всички!  bouquet
Виж целия пост
# 117
Добро утро!  Hug

 ooooh! лелеее..какво писане сте ударили вчера...браве!!Само така!  Hug

Краси ,ей го на ....капучино от мен



Миленче ,честити возила!Безаварийно да си караш и двете!  Hug И ние сме фенове на Полото,макар че за смяна на колата съм замилила нещо японско...но ще е догодина!

За чертификатото и Масимо вади преди седмица,искаха му първо марка да болло(понеже в нашия случай не можело с ауточертификационе),но после той помоли да му го направят на карта семпличе и плати само еуро и нещо.  Peace

  Не вземам отношение за кърмене и т.нат....правила съм го преди много години и по мое време нямаше нито памперси,стерелизатори,помпи..така че нямам представа .. Crazy

  Кала ,чудесна новина за Марко!  Heart Eyes Hug

Хайде бягам по задачи...
лек ден на всички!  Hug  bouquet
 

  
Виж целия пост
# 118
Eho i ot men,
suzaljacvam za latinizata.

Az oshte njamam notebook, no shte imam nov, okaza se che monitor da se smeni na moja shte struva dosta i njama smisul. Ani, njama da e Sony, sus sigurnost, nezavisimo che sa dosta krasivi.
Ta, do kraja na meseca dano da reshim problema. Sega izliza novata op. s-ma i sigurno shte ima i namalenia njakakvi na predishni instalacii. Ta, dotogava sum na komputrite na muza mi.

Po temite za bebeta i majchinstvo sum mnogo dalech i ne moga da se vkljucha, no ne vi zabravjam.

Geri, Damiano si kupi mechtanata japonska kola minalata godina. mislja, che chovek, kato mechtae za nestho, trjabva da go ima, nezavisimo, che moze da e po'razumno neshto drugo. Az se radvam, che ne kupi semejna kola tip onazi novata, kojato prilicha na goljam pluh.. fiat...a de. Njakoj spomena classe A. Mojata sledvashta kola, ama drug put, kakto se kazvashe v onzi film... Laughing
Zasega dzitkam s Pandata, a tja e na okolo 2 godini i e sramota da se smejna ot pristevki.
idelalna e men v momenta. Zamislila sum i edin firmen Smart, ama tova e druga tema ot koqto na D. mu se izpravja kosata, deto ja njama Mr. Green

Hubav den na vsichki!



i
Виж целия пост
# 119


Джоя, верно, че на теб не ти личи, че си била бременна:) Браво, само ако ме видиш...хихи, няма да ме познаеш:)




чакай, аз казах колко съм качила, ама не колко съм свалила после Embarassed, това е top secret, определено мислех, че се сваля едва ли не от самосебе си, ама не е така  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия