Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 16 276
  • 280
# 150
Майко милаааа...
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Shocked Shocked Shocked
е на това няма какво да се каже наистина...не мога да повярвам... ooooh! #Crazy newsm78 наистина....шокиращо...ама с две думи...българска му работа.. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Embarassed
Виж целия пост
# 151
Аз пък тая работа с порното я 4ух по радиото и после я про4етох и тук

http://www.corriere.it/Primo_Piano/Cronache/2007/02_Febbraio/06/ … zioni_porno.shtml

Сестра ми нали е пълна глупост това  newsm78
Макар,4е Корриере за мен е сериозен изто4ник ама  Thinking #Crazy

еми супер кво  Peace, тук са такива работи се плаща Sad
Виж целия пост
# 152
ами аз намерих това като новина... http://news.ibox.bg/news/id_401110731

иначе другаде не го видях....а и не е съвсем същото като новината в линка дето го пусна миликс....иначе като простотия не бих се учудила и така да става....особено на автогарата  #Crazy newsm78 ooooh! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 153

коментарите много ми харесаха -то парно нема ти порно искаш  Mr. Green
Виж целия пост
# 154
Ма то не е лъжа.... Twisted Evil Mr. Green Rolling Eyes
Хора, леля ви отива на фризьор...довечера ще се фотна с новата прическа и утре (дай боже да имам нет  Praynig Praynig Praynig) ще са пусна да ма видите  Blush Blush Blush
а иначе ако не се вясна урте...да знаете в петък да ми стискате мнооого палци, защото съм на интервю за работа....и много искам да стане..така че в петък привечер...да стискате много палци... Peace Praynig Hug
Виж целия пост
# 155
Бимбе,прави са каките Peaceти не се занимавай със свекита,защото после теб ще изкарат лошата,прехвърляй топката на мъжо той да се занимава с тях Sickв крайна сметка всяка жаба да си знае гьола Naughty

Милих,аз ку4ето нау4их на български Crazyестествено, 4е  детето трябва да знае и май4иния си език,без да му се объркват идеите оба4е Naughty

Е това с порното голяма работа Joy hahaha Joyхи4 не е смешно,но пък права е Gioia като нама парно поне с порно да се топлят хорицата Laughingкакво лошо има.След вси4кия разврат по света,порното си е нищо Thinking

 
Виж целия пост
# 156
Айде, хора..леля ви изчезва...отивам на фризьор... Flutter Peace Party
до кукане
Лека вечер на всички, много цунки за мами и дечица... Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 157
Хайде Десинка, отивай да се разкрасяваш  и късмет за работата Peace
Виж целия пост
# 158
Момичета, още нещо- исках да ви питам дали децата ви говорят български, защото може и да се е споменавало това тук, но да не съм била регистрирана, та да прочета на времето какво сте писали по тая тема! Мене нахалството на свекито ме притеснява заради отнемане на време да съм си сама и да се организирам по бързите си начини с всичко, без да ме бавят. Но ме тревожи и отнемането на възможността да говоря само на български с детето и да го уча на нашия език без никой да ми стои на главата. Вие как се справяте?

Milix, зависи, някои говорят, някои не.
Аз вчера изледнах в 8.30 и се прибрах в 21.00, та процента бълагарска реч, която е чул е 0%. Трябва да е bambino prodigio за да го научи от самосебе си. Знае някои думички и толкова.
Виж целия пост
# 159
Момичета, още нещо- исках да ви питам дали децата ви говорят български, защото може и да се е споменавало това тук, но да не съм била регистрирана, та да прочета на времето какво сте писали по тая тема! Мене нахалството на свекито ме притеснява заради отнемане на време да съм си сама и да се организирам по бързите си начини с всичко, без да ме бавят. Но ме тревожи и отнемането на възможността да говоря само на български с детето и да го уча на нашия език без никой да ми стои на главата. Вие как се справяте?

Milix, зависи, някои говорят, някои не.
Аз вчера изледнах в 8.30 и се прибрах в 21.00, та процента бълагарска реч, която е чул е 0%. Трябва да е bambino prodigio за да го научи от самосебе си. Знае някои думички и толкова.

 newsm10

аха, то4но. И като се прибереШ от работа да видим колко време се издържа да обръЩаШ от един език на друг според мъж или дете. Аз първия път издържах 3 години, после теглих една майна, Щото давах фира. Сега оЩе удържам фронта, но запо4ва ве4е да преобладава ит. ре4, като се усетя, превклЮ4вам на български. После от време на време си задавам и въпроса от к'ъв зор го правя, освен майка ми и няколко приятели никой нямам ве4е в България и по4ти и не си ходя. Май само за развиване на мозъ4ните клетки  newsm78, други илЮзии не си правя.

Бимбе,прави са каките Peaceти не се занимавай със свекита,защото после теб ще изкарат
 

 Shocked smile3506 Hands Fist
Виж целия пост
# 160
хи хи хи намери го пръста
Виж целия пост
# 161
Моля моля,Феям,'каките'  не се отнасяше за теб, а за мен и още някои други...ти си в списъка на лелите  Twisted Evil (ужас колко съм гадна  Joy) споко ти си  си  категорията  Twisted Evil
Виж целия пост
# 162
ФЕям,този среден пръст за мен ли е Shockedя внимавай какви ги говориш Twisted Evil
Аз никой не съм искала да засегна Naughty
Виж целия пост
# 163
хи хи хи намери го пръста


 Laughing Laughing

Моля моля,Феям,'каките'  не се отнасяше за теб, а за мен и още някои други...ти си в списъка на лелите  Twisted Evil (ужас колко съм гадна  Joy) споко ти си  си  категорията  Twisted Evil


много си мила и ти, да ти се връЩа #2gunfire



а и аз да попитам неЩо като сте по_в 4ас с Бг. За тези от София, де. Не мога да си оправя регистрацията в Атол, Щото има 2 29_ти у4илиЩа, нито едно от тях оба4е не се казва като моята гимназия (явно са сменили името). Та, това даскало дето го има оЩе на Раковска и Сливница (ако и тия така се казват), зад Лъвов Мост, някои да може да ме информира за настояЩето му име? ooooh!
Ще съм му благодарна особено.
Виж целия пост
# 164
Момичета, още нещо- исках да ви питам дали децата ви говорят български, защото може и да се е споменавало това тук, но да не съм била регистрирана, та да прочета на времето какво сте писали по тая тема! Мене нахалството на свекито ме притеснява заради отнемане на време да съм си сама и да се организирам по бързите си начини с всичко, без да ме бавят. Но ме тревожи и отнемането на възможността да говоря само на български с детето и да го уча на нашия език без никой да ми стои на главата. Вие как се справяте?

Не знам, моят мъж е българин и май при нас ще е по-лесно в случая с българския. Но четох страшно много статии за двуезичните бебета. Общо взето, това, което се препоръчва е единият родител да му говори на български, другият на другия език. Но трябва да е постоянно, а не смесица, иначе детето ще се обърка съвсем. Аз лично имам приятели българи в Лондон. Малката говори повече на английски, но като има на гости българче бебе, веднага привключва и разбира чудесно български. Така че, това е напълно възможно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия