Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 621
  • 849
# 555
Благодаря! Дано Цветков е оставил някаква следа кое с каква цел ми е изписал, че вече много ми дойде!
Теди, за гърлото няма проблем тантум верде или други подобни спрейчета или хапчета. Ако все пак се притесняваш, звънни в манипулационната.
Виж целия пост
# 556
Здравейте, момичета !  Някой да е пил от тези добавки на Стаменов Anti-Age AAKG? Ще се радвам да споделите дали имахте ефект с тях. Благодаря, усмех на всички Flowers Four Leaf Clover:
Аз ги пих. Без успех. Нещо ме отблъсна от тази търговия там.
Писах и по-рано, че това е практика на болницата, да не разрешават на лекарите да съобщават на пациентите си, че напускат. За жалост при мен се случи за втори път - първият път преди повече от 10 г. с доктор Сашо Райков и сега втори път. Моя приятелка пък по същия начин не научи и че Шефкетова ще напуска. Напоследък личеше напрежение, а и странно беше разпокъсана отпуската на Цветков. При мен назначи и доста скъпа терапия, която обаче не уточнихме, колко да продължи и сега съм притеснена, дали и на кой от другите да се доверя. Записах час при Чапанова спонтанно, за Персенска не искам да чуя, другите са неопитни... Много неприятна ситуация и изключително некоректна политика и практика.

Здрасти Puppi,
Аз също бях при доктор Цветков. Тъй като съм по фонда на естествен цикъл, ми остават още две пункции и се чудя какво да правя, но най вероятно ще ги завърша в Надежда при Чапанова. После ще преценим накъде да поемаме...
Като леден душ ми подейства новината за напускането му. Преместил се е във Вита.
Аз се бях преместила от началото на годината при него. (Преди бях при Персенска - разочарована съм от нея).
Чета положителни неща за доктор Чапанова.Дано ни донесе позитиви.
Поздрави от мен! Heart
Виж целия пост
# 557
Какви НМХ изписва д-р Чапанова след ЗЕТ?
Виж целия пост
# 558
Здравейте, миналия месец ми направиха надраскване на маточната лигавица преди ЗЕТ, обаче трансфера се отложи за този месец. Това надраскване дали е загубило ефекта си и трябва ли и този месец да се прави?
Виж целия пост
# 559
Здравейте, миналия месец ми направиха надраскване на маточната лигавица преди ЗЕТ, обаче трансфера се отложи за този месец. Това надраскване дали е загубило ефекта си и трябва ли и този месец да се прави?
Здравейте,
На мен ми бяха препоръчали трансфер месец след надраскването, а не веднага. Другото което знам е, че е препоръчително в трите месеца след процедурата да има трансфер.
Успех ви пожелавам 💐🍀
Виж целия пост
# 560
Здравейте, миналия месец ми направиха надраскване на маточната лигавица преди ЗЕТ, обаче трансфера се отложи за този месец. Това надраскване дали е загубило ефекта си и трябва ли и този месец да се прави?
Здравейте,
На мен ми бяха препоръчали трансфер месец след надраскването, а не веднага. Другото което знам е, че е препоръчително в трите месеца след процедурата да има трансфер.
Успех ви пожелавам 💐🍀
Благодаря Ви! 🙏🙏🙏
Виж целия пост
# 561
Как се прави това надраскване- чрез биопсия или при хистероскопия?
Виж целия пост
# 562
Как се прави това надраскване- чрез биопсия или при хистероскопия?
Да Ви кажа честно ...бях стиснала очи и въобще не гледах с какво ме "надраскват". Но е за 30 сек в кабинета. Усещането е като при биопсия.
Виж целия пост
# 563
Как се прави това надраскване- чрез биопсия или при хистероскопия?

На мен  надраскването (скреч) ми го направиха в кабинета при един от прегледите преди ЗЕТ.
Виж целия пост
# 564
Здравейте. Искам да запиша час за контрола на НК клетки. Не си спомням, директно на Имунология ли трябва да звънна или на стандартния си телефон за записване на часове в Надежда?
Виж целия пост
# 565
То май всички сме при Чапанова. И аз не видях смисъл при някой друг репродукционен в тази болница. Дано да смогне...
Виж целия пост
# 566
perla, мисля че на имунолозите директно се звъни. Аз пусках контрола на други имунологични и на техния телефон си запазих час.
Виж целия пост
# 567
Благодаря ти за бързия отговор ❤️
И аз имах такъв спомен, но все пак исках да съм сигурна.

perla, мисля че на имунолозите директно се звъни. Аз пусках контрола на други имунологични и на техния телефон си запазих час.
Виж целия пост
# 568
Като чета доста сме се насочили към Чапанова. Дано само не й станем в повече.
Мен ме притеснява местенето на ембрионите, иначе бих си последвала Цветков.
Виж целия пост
# 569
Аз съм при д-р Кайрякова и съм много доволна Two Hearts

То май всички сме при Чапанова. И аз не видях смисъл при някой друг репродукционен в тази болница. Дано да смогне...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия