Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 627
  • 849
# 375
Здравейте, миналата година правих
ИМПО за определяне на имплантационен прозорец в "Надежда". Нямам получен резултат нито в приложението, нито на хартия.
Някой, който и правил как го е получил?
Виж целия пост
# 376
Трябва да го имате онлайн/в приложението при Лабораторни изследвания/резултати.

P.S. Има график за летните отпуски.
Виж целия пост
# 377
Момичета няколко дни след трансфер съм на едно 5 дневно. Не усещам никакви симптоми обаче, може ли да споделите тези, които имат успешен опит, дали сте имали усещане, придърпване, пробождане.

Другото, което е, че съм след дълъг портокол и корема не спада вече 2 седмици, страшно подут, дали и при други се е случвало и кога е отшумявало. Пили ли сте нещо?
Виж целия пост
# 378
Jalana, ето тук има темичка за симптоми, може да почетеш, но всичко е строго индивидуално : https://www.bg-mamma.com/?topic=1662869.360
За корема нямам спомен.
Виж целия пост
# 379
Ние не сме правили трансфер все още, но и аз бях по дълъг протокол и корема ми спадна след около месец. Не съм пила нищо, но наблягах повече на зеленчуци, извара/котидж и яйца.

Стискам палци да е успешен трансферът Flowers Four Leaf Clover



Момичета няколко дни след трансфер съм на едно 5 дневно. Не усещам никакви симптоми обаче, може ли да споделите тези, които имат успешен опит, дали сте имали усещане, придърпване, пробождане.

Другото, което е, че съм след дълъг портокол и корема не спада вече 2 седмици, страшно подут, дали и при други се е случвало и кога е отшумявало. Пили ли сте нещо?
Виж целия пост
# 380
Здравейте, бихте ли ми казала при кой лекар сте? Той обясни ли Ви защо Ви дава лекарства, които се изписват при епилепсия, припадъци, биполярно разстройство? Извинявайте, че така Ви разпитвам, но при моя преглед лекаря ми каза за лечение с инжекция в матката, и след това се пият хапчета ( и странно без никакви странични ефекти). Ама каква е тази инжекция, какви са тези хапчета? Не казва. Как да се съглася на лечение с лекарство, което не знам какво е и какви ще са последствията за мен?

Аз се лекувам в момента, но не сме правили трансфер още. Първо минах хистероскопия, след това два месеца пих конвулекс и две инжекции депакин в матката в същите месеци. Сега ми предстоят биопсии и живот и здраве чак тогава трансфер.
Виж целия пост
# 381
Здравейте, бихте ли ми казала при кой лекар сте? Той обясни ли Ви защо Ви дава лекарства, които се изписват при епилепсия, припадъци, биполярно разстройство? Извинявайте, че така Ви разпитвам, но при моя преглед лекаря ми каза за лечение с инжекция в матката, и след това се пият хапчета ( и странно без никакви странични ефекти). Ама каква е тази инжекция, какви са тези хапчета? Не казва. Как да се съглася на лечение с лекарство, което не знам какво е и какви ще са последствията за мен?

Аз се лекувам в момента, но не сме правили трансфер още. Първо минах хистероскопия, след това два месеца пих конвулекс и две инжекции депакин в матката в същите месеци. Сега ми предстоят биопсии и живот и здраве чак тогава трансфер.

Попитайте за имената и ще си прочетете листовките.
Пътят на инвитро е тегав, както и съпътстващите лечението процедури, свързани с репродуктивни проблеми. За съжаление, малко или много сме и опитни зайчета, но това е цената. Пожелавам Ви бързо да сбъднете мечтата си, защото всеки следващ опит или каквато и да в интервенция означава нови медикаменти, просто няма как. Аз съм го приела и съм се доверила, като имаше смисъл от всичко - чакаме второ бебче, от ЗЕТ.
Виж целия пост
# 382
Здравейте, бихте ли ми казала при кой лекар сте? Той обясни ли Ви защо Ви дава лекарства, които се изписват при епилепсия, припадъци, биполярно разстройство? Извинявайте, че така Ви разпитвам, но при моя преглед лекаря ми каза за лечение с инжекция в матката, и след това се пият хапчета ( и странно без никакви странични ефекти). Ама каква е тази инжекция, какви са тези хапчета? Не казва. Как да се съглася на лечение с лекарство, което не знам какво е и какви ще са последствията

Аз имам 2 пъти поставяна инжекция Депакин в матката заради съмнения за аденомиоза. 2рия път даже беше и с лекарства за пиене депакин 1 м. Имах след това свеж трансфер даже върнахме 3 за първи път на 5ти ден,но уви. Странични ефекти не съм имала.
Виж целия пост
# 383
Здравейте Simple Smile Някой знае ли каква  е цената за ПРП на яйчниците в Надежда ?
Виж целия пост
# 384
150 лв платих миналия месец. И ти ли ще правиш ПРП?
Виж целия пост
# 385
Здравейте, бременна съм, но на преглед се установи, че ембрионът е спрял развитие и вече няма сърдечна дейност.

Налага се абразио, ако не изхвърля ембриона сама следващата седмица. Въпроси към тези, които са правили абразио в Надежда -как протича? Какви препоръки дават лекарите след манипулацията? Колко бързо е възстановяването? Същият ден ли изписват пациентката и кога дават зелена светлина за нов опит?
Аз толкова се разочаровах и притесних , че нищо не питах.
Виж целия пост
# 386
Здравейте, бременна съм, но на преглед се установи, че ембрионът е спрял развитие и вече няма сърдечна дейност.

Налага се абразио, ако не изхвърля ембриона сама следващата седмица. Въпроси към тези, които са правили абразио в Надежда -как протича? Какви препоръки дават лекарите след манипулацията? Колко бързо е възстановяването? Същият ден ли изписват пациентката и кога дават зелена светлина за нов опит?
Аз толкова се разочаровах и притесних , че нищо не питах.

Здравей, и аз съм в същото положение. Днес бях на рутинен преглед 9+5 и се оказа, че ембриона е спрял преди 4 дни (9+1).
Директно ме записаха за абразио. Било късно за медикаментозен. Искат ме в 07:00 гладна и жадна, под краткотрайна пълна упойка е, на обяд те пускат да си ходиш. Зелена светлина споменаха след 3 месеца минимум.
Виж целия пост
# 387
Здравейте, бременна съм, но на преглед се установи, че ембрионът е спрял развитие и вече няма сърдечна дейност.

Налага се абразио, ако не изхвърля ембриона сама следващата седмица. Въпроси към тези, които са правили абразио в Надежда -как протича? Какви препоръки дават лекарите след манипулацията? Колко бързо е възстановяването? Същият ден ли изписват пациентката и кога дават зелена светлина за нов опит?
Аз толкова се разочаровах и притесних , че нищо не питах.

Съжалявам за загубата Ви. Аз съм загубила 5 бременности и разбирам болката Ви. Преминала съм две абразио в Надежда.
Всичко трае 10, 15 мин под краткотрайна упойка. След няколко часа те пускат. Имах леки менструални болки. Кървене около 5 дена , но не обилно. Не са ми изписвали лркарства след това. Първият цикъл след абразио е възможно да закъснее . Моя дойде след два месеца.
Виж целия пост
# 388
Здравейте, някой имал ли е проблем да се свърже с регистратурата в Надежда дълго време?
Виж целия пост
# 389
Аз оставям гласово съобщение всеки път и в рамките на 10-15 мин ми връщат обаждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия