Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 595
  • 849
# 615
Благодаря за бързия отговор ❤️

Момичета, здравейте.
Някой знае ли дали дават болничен след положителен тест за бременност след трансфер?
На мен ми дадоха, май бяха 15 дни.
Виж целия пост
# 616
Болничен дават директно след трансфера, докато чакаш резултата реално. При вас следва да са минали около 10 дена, по-добре си питайте доктора.
Виж целия пост
# 617
Момичета, знаете ли за колко време излиза Микробиология и STD/STI 9 PCR analysis? Резултатите предполагам ще ги качат в секцията с Лаб. резултати.
Виж целия пост
# 618
Микробиологията бързо излиза,  може би 3-4 дена и я качват да, за другото нз
Виж целия пост
# 619
Благодаря за отговора. Намерих в старите теми и отговор за STD/STI 9 PCR analysis. Също трябва да излезе до 3-4 дни. Simple Smile
Виж целия пост
# 620
Здравейте прекрасни майки и бъдещи такива! Миналият четвъртък правих биопсия на лигавицата. Излезнали са микробиологичните резултати и ако може някой да ми помогне с разчитането. Чакам втори ден на цикъл да се видя с Персенска да ги разчете, но ми е мн любопитно. Ако може някой да съдейства. Благодаря ви, момичета!

Sunshine, все едно си качила моя резултат 1:1 с тази разлика, че аз съм резистентна към 2 антибиотика. С какво ще се лекуваш? При мен отложихме трансфера….
Виж целия пост
# 621
Здравейте, в 12г.с. съм и вчера дадох кръв за А1, днес ми звънаха към терапията да добавя и Ериус- някой знае ли защо го изписват ?( В интернет пише, че е за алергия).
Виж целия пост
# 622
Здравейте, в 12г.с. съм и вчера дадох кръв за А1, днес ми звънаха към терапията да добавя и Ериус- някой знае ли защо го изписват ?( В интернет пише, че е за алергия).

В началото на бремеността ми моят лекар ми обясни, че изписват Ериус като превантивна мярка против възникването на алергия. Бременните жени са по-уязвими към развиване на алергия към всичко-напр.домашен прах, акари, полени, мухъл, животни, може и хранителни алергии. А в началото на бремеността е важно това да се избегне максимално.
На мен ми го спряха в 4ти месец.
Виж целия пост
# 623
Всички противоалергични(Ериус) се изписват за намаляване на имунния отговор на тялото срещу алерген-вирус,храна,прах. Успокоява имунната система. В случай след трансфер се изписва, за да не се бори имунната ни с-ма с ембриона
Виж целия пост
# 624
здравейте, вече имам 2 пункции в Надежда и след всяка получавам на около 5ти ден ужасни болки, това е момента в който изтича съсирената кръв от пункцията . Предния месец отшумя бързо, но този ве§е 3ти ден си ме боли. Преди съм имала 9 пункции в друга болница и никога никакви странични ефекти. Не съм в България и не мога да реагирам уикенда да отида не лекар. Моля споделете, ако на някоя и се е случило подобно нещо.
Виж целия пост
# 625
Здравейте. Правих контрола на НК клетки при положителен тест за бременност. Сега виждам резултатите, пак имам назначена вливка с Киовиг, но отдолу са написали, че се преполучва да се направи Крос-мач. Някой правил ли е в ранна бременност?
Виж целия пост
# 626
Привет,

Може ли някой да ми каже колко ориентировачно струва една процедура Ин-Витро/ ИКСИ в Надежда?

С неустановен вторичен стерилетет съм,  всичко изглежда в норма, АМХ- 1,2, но вече на 42 години.

Установих, че имам инсулинова резистеност през Август и спрях всякаква захар и ям предимно здравослвно и се движа доста.

Имам едно неуспешно инвитро от Юни месец в Димитров АГ клиника, супер недоволна съм и изключително несериозно отношение там според мен. Изкарахме 4 яйцеклетки, като 3 от тях се оплодиха, върнахме 2 ембриона добро качество, според Ембриолога, но не са ги изледвали. Нямаше имплантация за съжаление.

Благодаря!
Виж целия пост
# 627
За ЕЦ в ценоразписа може да видите цена на пункция /последно 250 май беше/, цена на оплождане според брой яйцеклетки и цена на трансфер 570. Отделно прегледите и изследвания на хормони /грубо около 100 лева на посещение/ и вливки/лекарства/лепило с неизвестна стойност. Ако се налага и замразяване, размразяване, изследвания, биопсии и т.н. вече границите стават много широки.
Виж целия пост
# 628
За ЕЦ в ценоразписа може да видите цена на пункция /последно 250 май беше/, цена на оплождане според брой яйцеклетки и цена на трансфер 570. Отделно прегледите и изследвания на хормони /грубо около 100 лева на посещение/ и вливки/лекарства/лепило с неизвестна стойност. Ако се налага и замразяване, размразяване, изследвания, биопсии и т.н. вече границите стават много широки.

Тоест грубо казано 5000-6000 лева.
Виж целия пост
# 629
Да, ако се самофинансираш е това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия