Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 605
  • 849
# 600
В зависимост от резултатите от имунологичната биопсия ще те пратят на имунолог, вливки и/или PBMC. Всъщност те вливки препоръчват и при отличен имунен баланс Simple Smile
Хм. Аз съм с индекс 6 и ми казаха, че няма нужда от вливки или каквото и да било.
Виж целия пост
# 601
И аз бях с 6, но имах вливки преди трансферите. Затова казвам, че зависи от резултатите на имунологичната биопсия - там имах леко завишени НК клетки, както и в кръвта.
Виж целия пост
# 602
Здравейте прекрасни майки и бъдещи такива! Миналият четвъртък правих биопсия на лигавицата. Излезнали са микробиологичните резултати и ако може някой да ми помогне с разчитането. Чакам втори ден на цикъл да се видя с Персенска да ги разчете, но ми е мн любопитно. Ако може някой да съдейства. Благодаря ви, момичета!
Виж целия пост
# 603
Здравейте прекрасни майки и бъдещи такива! Миналият четвъртък правих биопсия на лигавицата. Излезнали са микробиологичните резултати и ако може някой да ми помогне с разчитането. Чакам втори ден на цикъл да се видя с Персенска да ги разчете, но ми е мн любопитно. Ако може някой да съдейства. Благодаря ви, момичета!


Имате инфекция с уреаплазма. В таблицата са антибиотиците, от които би се повлияла.
Виж целия пост
# 604
Благодаря ви, Нала! Значи си чакам среща с Персенска и антибиотик. Дано това не отложи трансфера.
Виж целия пост
# 605
Благодаря ви, Нала! Значи си чакам среща с Персенска и антибиотик. Дано това не отложи трансфера.
Ще го отложи, трябва да я излекувате.
Виж целия пост
# 606
Благодаря ви, Нала! Значи си чакам среща с Персенска и антибиотик. Дано това не отложи трансфера.
Направо звъннете в кол центъра и искайте коментар. Лекарят ще ви напише онлайн рецепта, която можете да видите в профила. В аптеката казвате, че имате онлайн рецепта и с ЕГН те я виждат и можете да си вземете веднага лекарства и да започнете лечение.
Виж целия пост
# 607
Благодаря ви за отговора! Утре сутринта звънкам на рецепция.
Виж целия пост
# 608
Здравейте! За първи път ще правя инвитро и имам въпрос отностно обажданията на ембриолозите. Имам един ембрион, който ембриолозите отглеждат в болницата. Има ли някаква тенденция в часовете, в които прозвъняват, за да дават информация? До сега 4 дни ми звъняха все около 10-11 часа, а днес все още нямам обаждане. Според вас това нормално ли е? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 609
И при мен се е случвало, дори си помислих, че са забравили да ми се обадят. Възможно е ембриончето да се е забавило малко и да го изчакват да се развие за съответния ден. Ще ви се обадят, не се притеснявайте.

Здравейте! За първи път ще правя инвитро и имам въпрос отностно обажданията на ембриолозите. Имам един ембрион, който ембриолозите отглеждат в болницата. Има ли някаква тенденция в часовете, в които прозвъняват, за да дават информация? До сега 4 дни ми звъняха все около 10-11 часа, а днес все още нямам обаждане. Според вас това нормално ли е? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 610
Ако не се обадят до 17 часа може да звъннете на регистратура и да поискате да Ви свържат с биолозите или да им предадат да Ви се обадят. Винаги са се отзовавали до 10 минути.
Виж целия пост
# 611
Случвало ми се е и към 18ч да ми се обаждат, няма закономерност в часа. Може да е въпрос на натовареност, а понякога изчакват и развитието на конкретен ембрион допълнителни часове…
Виж целия пост
# 612
Един път като не ми се обадиха до обяд си помислих, че новините са лоши, но не беше така 🍀
Виж целия пост
# 613
Момичета, здравейте.
Някой знае ли дали дават болничен след положителен тест за бременност след трансфер?
Виж целия пост
# 614
Момичета, здравейте.
Някой знае ли дали дават болничен след положителен тест за бременност след трансфер?
На мен ми дадоха, май бяха 15 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия