Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 608
  • 849
# 645
Около седмица
Здравейте,
Има ли някоя от вас, която да е правила ХорионБиопсия в Надежда? И за колко време излиза резулатът (за Даун)?
Виж целия пост
# 646
Здравейте, трансферите по кое време на деня се правят? Към обяд ли бяха.
И още нещо, някоя която скоро е имала ЗЕТ, самофинансиран, може ли да сподели колко е заплатила за процедурата?
Виж целия пост
# 647
Здравейте, трансферите по кое време на деня се правят? Към обяд ли бяха.
И още нещо, някоя която скоро е имала ЗЕТ, самофинансиран, може ли да сподели колко е заплатила за процедурата?
Трансфер -570лв
Размразяване -350лв
Вливка Гинипрал -110 лв
Вирусология(нямах валидна)+ Прогестерон - 137лв.
Лекарства (зарзио и прегнил)от манипулационна -100лв
ТОТАЛ: 1267лв
Виж целия пост
# 648
По всяко време - от 10 до 14 часа според лекаря.
Виж целия пост
# 649
Моят трансфер беше в 17:11ч.
Виж целия пост
# 650
Има ли някой мнение за д-р Кайрякова? И коя е по-добре да се избере Кайрякова или Чапанова? Имам ИЗБ по естествен път и след това 3 опита, но без успех.
Виж целия пост
# 651
Ходих на прегледи при Чапанова, като я избрах след няколко положителни мнения от тук. Хареса ми, обяснява, разпитва подробно, и подхожда комплексно. При Кайрякова съм била само веднъж и не ми хареса, защото се държа леко надменно, но пък тогава заместваше Цветков и реално не съм била нейн пациент. Все пак от двете бих избрала Чапанова и заради повечето опит.
Виж целия пост
# 652
Lira Ние сме при Кайрякова и съм изключително доволна. Просто не мога да опиша какво облекчение е за нас, защото сменихме 12 клиники с некомпетентни специалисти, разиграват ме 2 години. Никой не знае какви са и не може да реши проблемите ни. Отидохме при Кайрякова с най-хаотичния казус на света, защото имах 3 цветни снимки с 3 различни становища, както и хистероскопия с нови съмнения за полип (оказва се, че не са го махнали в друга клиника). Ние сме с мъжки фактор, но навсякъде търсеха под вола теле при мен. Още първия път ми направи добро впечатление, защото е първият репродуктивен специалист, който не подмята документите и изследванията ми настрани, ами наистина прочете, прегледа и въведе информацията. Много е сериозна, отговорна, ангажирана и си личи, че искрено иска да ни помогне. Тя ме оперира миналия месец, оказа се че всичко е наред, оставаме при нея и за инвитро.

Puppiii Не мога да повярвам, че се е държала надменно, но всичко е възможно (д-р Савова в Щерев направо се подигра с нас, после в една друга тема хората не ми вярваха и казаха, че винаги е мила и добра). В крайна сметка след 2 години разправии с идиоти, за мен е много по-важно да попадна на кадърен темерут, отколкото на нескопосан и вежлив доктор. От моя опит Кайрякова е слънчице. С нас винаги е усмихната, вдъхва ни надежда и кураж. По време на хистероскопията ми тя беше единственият доктор, който дойде да ме види и преди, и след манипулацията. Винаги ме успокоява и казва в детайли какво прави и какво ще се прави, отговаря на всичките ни въпроси (а те са МНОГО, понеже си изпатихме доста Satisfied ).

Има ли някой мнение за д-р Кайрякова? И коя е по-добре да се избере Кайрякова или Чапанова? Имам ИЗБ по естествен път и след това 3 опита, но без успех.
Виж целия пост
# 653
Здравейте, имам няколко питания, понеже не мога да се ориентирам много.
От над 2 години правим опити и най-накрая се решихме да попълним формата във Надежда за първичен преглед и чакаме отговор.
Въпросите ми са, дали трябва предварително да се правят някакви изследвания освен хормоните, които се изискват във самата форма? Също така имаме направени 2 спермограми при тях, но са от преди около година - дали трябва да направим нова сега преди евентуалният първи преглед и още какво ще е необходимо?
Като цяло какъв е процесът след евентуалното свързване на болницата с нас? Какво се случва на първичният прегле?
Виж целия пост
# 654
TheDark1, аз затова уточних, че тогава заместваше Цветков и с оглед на напускането му е възможно да е била ядосана и на ситуацията. Имам само един контакт с нея, може и да е слънчице иначе, всички имаме лоши дни Simple Smile
Виж целия пост
# 655
Rouina, моята информация е от 2022, но предполагам, е актуална:
- ние бяхме направили всички изследвания, но не всичко гледаха (например обременяването с глюкоза при мен), мъжът ми го помолиха да си направи спермограмата при тях, понеже имахме от друга клиника.

На първичния преглед докторът разгледа изследванията, обсъдихме медицинското ни минало, прегледа ме и очертахме стъпки за действие, спрямо събраната информация. Като цяло беше под 10 минути престоят в кабинета, но напълно достатъчно, за да имаме щастлив финал в момента. ☺

Здравейте, имам няколко питания, понеже не мога да се ориентирам много.
От над 2 години правим опити и най-накрая се решихме да попълним формата във Надежда за първичен преглед и чакаме отговор.
Въпросите ми са, дали трябва предварително да се правят някакви изследвания освен хормоните, които се изискват във самата форма? Също така имаме направени 2 спермограми при тях, но са от преди около година - дали трябва да направим нова сега преди евентуалният първи преглед и още какво ще е необходимо?
Като цяло какъв е процесът след евентуалното свързване на болницата с нас? Какво се случва на първичният прегле?
Виж целия пост
# 656
Rouina91, и ние попълвахме тази форма и се чудихме на тези изследвания, но нищо не направихме предварително без лекарят да ни каже. Отидохме на първия преглед, говорихме какво и що, и тогава той ни назначи необходимите изследвания, и те не съвпадаха изцяло с тези във формата. Според мен първо говорете с лекаря на прегледа и оттам вече ще ви поемат. Както каза нашият лекар, от първия преглед нататък в тази болница трябва да си знаеш само името и ЕГН-то, всичко друго го организират и следят те.
Виж целия пост
# 657
Много ви благодаря за отговорите. Аз пуснах само хормоните, които се изискваха във формата и се чудех, дали няма да трябва още нещо, което ако не пуснем да стане проблем и да ни върнат.
Виж целия пост
# 658
И аз съм много доволна от отношението на д-р Кайрякова. Прави ми оперативна процедура по заместване, не съм неин пациент. Беше единственият лекар дошъл при пациент 3 пъти. Проверяваше ме как съм (не съм била в опасно състояние) и ми даваше update  за часа, който е определен за нас в графика. Докато минаваше транзит през стаята ми помахваше. Joy Бях в стая с пациенти на други трима доктори, те дойдоха по веднъж. Като някои от тях за по 10 секунди след процедурите на жените.
Виж целия пост
# 659
Здравейте, отново съм аз.
Днес получихме обаждане и ни предложиха и записаха час за доктор Персенска.
Дали някой има скорошни мнения и впечатления от нея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия