Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 2

  • 57 130
  • 745
# 195
Днес получих поръчка направена на 27.02.
Промених си адреса с адреса на офиса на Спиди, като писах Speedy office, защото е жилищен блок. Сетили са се и са оставили пратката в офиса, дори в Тему пишеше: Prepared for Self-collecting. Но ако пратят с друг куриер, мога да реагирам бързо, защото живея в съседния блок.
Виж целия пост
# 196
Днес получих тези неща:
 https://share.temu.com/2lC9IiTWLCA - отдавна търсех за щерката за прибори
 https://share.temu.com/wEfUqfiXDFA - супер е за банята
 https://share.temu.com/zlgU0RKNRKA - добре изглеждат, после ще ги тестват
 https://share.temu.com/yHQmm6vrZMA - за танците, супер изглеждат
 https://share.temu.com/RtgZcKtpWoA - не ме кефи как мирише, но иначе ми се струва ок
 https://share.temu.com/jWI9arUoKFA - работят, по-късно ще ги въведем в действие Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Имам поръчка от 2-ри, последната информация е от 7-и, че чака полет и след това нищо Expressionless
Виж целия пост
# 198
Моите са от 1-ви, 5-ти и 8-ми. Първите две чакат нещо-си.
Една от предишните поръчки дойде в последния ден от срока, даден от Тему.
Виж целия пост
# 199
Здравейте, момичета! Регистрирах се в приложението. Имам въпрос - с коя куриерска фирма най-бързо пристигат поръчките или няма значение?
Виж целия пост
# 200
Май е горе-долу еднакво.
Виж целия пост
# 201
При мене идват само със Спиди.
Виж целия пост
# 202
Здравейте, момичета! Регистрирах се в приложението. Имам въпрос - с коя куриерска фирма най-бързо пристигат поръчките или няма значение?
Само Спиди ги доставя .
Виж целия пост
# 203
Ясно. Извинявам се. Аз питах понеже при поръчване видях dpd, speedy, mbm express, econt,
Виж целия пост
# 204
Дами, анулирах продукти още веднага след направена поръчка. Парите още не са ми върнати, а поръчката пристигна преди седмица. Да им пиша ли?
Виж целия пост
# 205
Днес си получих пратката и стелките вместо 4 комплекта само 2, писах и веднага ми върнаха сумата като кредит. Благодаря на който показа калъфа за кабели за път, супер е и на цена 8лв. е попадение.
Компесионните калъфи за дрехи за куфара ги поръчах от Шейн там намерих на ниска цена.
Виж целия пост
# 206
Ясно. Извинявам се. Аз питах понеже при поръчване видях dpd, speedy, mbm express, econt,

Доставят с всички изброени фирми, по тяхна преценка в зависимост от големината на пратката и други критерии вероятно. Най-бързо пристигаха със Спиди, Еконт го добавиха скоро.
Виж целия пост
# 207
Много странно, на последните ми поръчки излезе надписа -
Не са правени актуализации на проследяването от 3 дни.
Консултираме се с куриера, за да получим повече подробности.



А още няма отбелязано излитане .
Обикновено това цъфва след като е минал митница.
Виж целия пост
# 208
И при мен точно при последната поръчка имаше такъв надпис преди да излети.
Виж целия пост
# 209
Здравейте,опитвам да пусна първа поръчка в сайта с виртуална карта но не става. Един път ми изписва че банката ми не позволява транзакцията,после изписа че не е активирана картата, после още нещо различно беше от предните. И така и не успях ,някой сблъсквал ли се е с такъв проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия