Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 541
  • 738
# 315
И още един въпрос, още колко серии и сезони , ще има, направо се изморявам вече Simple Smile
Виж целия пост
# 316
И още един въпрос, още колко серии и сезони , ще има, направо се изморявам вече Simple Smile
Сигурна съм че дори сценаристите не знаят, говори се ,че ще има трети сезон ,но не е потвърдено още официално поне Бирсен не е потвърдила. Иначе този сезон до началото на юни трябва да продължи,72 епизод сигурно трябва да е финален,ако броим пак 36еп,като първи сезон
Виж целия пост
# 317
За Пелин не ми е жал, време й беше. Само искам да покажат как Зерин полудява и влиза в лудница. Трябва да се знае, че това нейното не беше майчина любов и да си понесе наказанието от това, че гонеше собствени облаги, а не гледаше психичното здраве на дъщеря си. За мен проблема на Пелин не беше манията по Ферит, а майка й която подклаждаше обсесията й.

Лично аз не изпитвам необходимост, нито от повече болка и унижение за Пелин, нито за Зерин.
Ако Пелин умре, лудницата ще бъде вид спасение за Зерин Simple Smile Да преживяваш с ясен разум болката от загубата на дете е най- тежкото наказание.
Ако Пелин оцелее им предстои да извървят нелекия път на две компрометирани, унизени, отхвърлени, нещастни и изключително самотни жени.
Единственият смисъл, който виждам в оцеляването на Пелин е осъзнаването, разкаянието и молба за прошка идваща от сърцето й. Вие виждате ли Пелин толкова израснала? Аз не... Освен, ако загубата на детето й не я удари като парен чук по празната тиква и не я събуди от дълбокия зимен сън. Тогава би имало смисъл. Не, че ще стане по- бяла в моите очи, но не е зле да запазим вярата, че истински покаялият се има право на втори шанс.
Виж целия пост
# 318
Последно писаха за Буче, че си поискала сцена като на Афра в 48-ми епизод. Уж били й отказали, но да видим.
То да се чуди човек, с какви очи Пело ще ходи да държи сметка на хората в ялъто, ама...
С две думи, далеч сме от разкаянието Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 319
Не изпитвам потребност да виждам нито Пелин нито Зерин повече. Трябва обаче да се покаже на обществото, че това да казваш НЕ на децата си не те прави лоша майка. Това, че ще " плеснеш шямар" тоест ще покажеш верния път на детето си, дори с цената на неговата болка не те прави лош родител- дори напротив. Зерин е началото на всичко, не Пелин. Тя можеше и да се откаже, ако имаше майка която да я подкрепи в тази посока. Тя обаче дори напритив,  буташе я , да потдържа отношения с женен мъж, да живее бременна и унизена в къщата на женен мъж. Не понасям нито Буче, нито екранната и персона, но наистина  първоизточникът на болката е друг и той далеч не е Ферит. Трябва да се наблегне на темата за грешките на родителите, на техните грехове и как те се отразяват на децата. В този филм имаме много родителски пропуски и три поколебия страдащи деца.
За Пелин не ми е жал, време й беше. Само искам да покажат как Зерин полудява и влиза в лудница. Трябва да се знае, че това нейното не беше майчина любов и да си понесе наказанието от това, че гонеше собствени облаги, а не гледаше психичното здраве на дъщеря си. За мен проблема на Пелин не беше манията по Ферит, а майка й която подклаждаше обсесията й.

Лично аз не изпитвам необходимост, нито от повече болка и унижение за Пелин, нито за Зерин.
Ако Пелин умре, лудницата ще бъде вид спасение за Зерин Simple Smile Да преживяваш с ясен разум болката от загубата на дете е най- тежкото наказание.
Ако Пелин оцелее им предстои да извървят нелекия път на две компрометирани, унизени, отхвърлени, нещастни и изключително самотни жени.
Единственият смисъл, който виждам в оцеляването на Пелин е осъзнаването, разкаянието и молба за прошка идваща от сърцето й. Вие виждате ли Пелин толкова израснала? Аз не... Освен, ако загубата на детето й не я удари като парен чук по празната тиква и не я събуди от дълбокия зимен сън. Тогава би имало смисъл. Не, че ще стане по- бяла в моите очи, но не е зле да запазим вярата, че истински покаялият се има право на втори шанс.
Виж целия пост
# 320
Последно писаха за Буче, че си поискала сцена като на Афра в 48-ми епизод. Уж били й отказали, но да видим.
То да се чуди човек, с какви очи Пело ще ходи да държи сметка на хората в ялъто, ама...
С две думи, далеч сме от разкаянието Stuck Out Tongue Winking Eye


Еве, ами то тая серия си е връх в изпълнението на Афра. Ама Буче може да ни покаже Еверест, кой знае. Joy
Виж целия пост
# 321
Какви са тези глупости 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Поредните чаршафи на тема "живот". Smiley

....Аз си направих труда да прочета оригиналния материал. Blush
Ти направо си за медал. Прочете целия бълвоч тук, че отиде и оригинала да прочетеш. Евала! Hands Plus1 И се оказа, че совите не са това, което са.

Тука едни аплодисменти за Буче, как изиграла болен човек и т.н. Моите аплодисменти отиват право при Сертер и Акън като герои. Б@си мъжкото държание и от двамата. Имат повече т0пки от всички Корханови събрани заедно. Ако Мерт не играеше Ферит, аз щях да пожелая на Сейран мъж като Сертер или Акън. Ясно е, че сега ще омаскарят образа на Сертер, ама това е традиция в този проект. Пелинката рахат щеше да живее с това момче и да си гледат детето.

Серията- фантастика. Този реве, онзи обвинява, един се прави на добър, друг- на съпричастен, и накрая пълно с луди и лицемери в болницата. На кого му дойде на акъл Сейран да се квакне в болницата и да тича ту вътре, ту вън, да дава акъл на мъжа, който я излъга, как да постъпва с любовницата си. Моля???? Той не знаел. Знаеше да ходи при Пело, да спи при нея, ама сега не знаел какво да прави. Той Сертер преспал един път с нея, и се държеше къде, къде по-адекватно. Правото да влезе при Пелин беше на Сертер. Те двамата загубиха дете. Ферит рева, лъга и маза и на смъртния ѝ одър.

Ако спойлерите са верни, вървим към още по-голямо безумие.
Скрит текст:
Пелин ще оцелее, ще се лекува, естествено част от лечението ще бъде присъствието на Ферит. Всички ще му кажат как е длъжен да е до нея. Той ще колиничи за пореден път и ще се съгласи. Като преди това ще преспи с жена си за последно, за да я забремени. Тя ще се "жертва" заради него и ще се омъжи за Акън. И хоп, скок във времето. Ферит няма да е изживял трепетите по бременността, раждането, първите стъпки и думи на детето си. Ама и за какво му е, той мина половината път с Пело. И ще се започне едно гонене "мразя те-обичам те" още един сезон.
Виж целия пост
# 322
Катеее, умрях от смях Joy



Понякога дори само един твой поглед, само една твоя дума стига на човек, за да остане жив. Знам много добре това.
Виж целия пост
# 323

Ако спойлерите са верни, вървим към още по-голямо безумие.
Скрит текст:
Пелин ще оцелее, ще се лекува, естествено част от лечението ще бъде присъствието на Ферит. Всички ще му кажат как е длъжен да е до нея. Той ще колиничи за пореден път и ще се съгласи. Като преди това ще преспи с жена си за последно, за да я забремени. Тя ще се "жертва" заради него и ще се омъжи за Акън. И хоп, скок във времето. Ферит няма да е изживял трепетите по бременността, раждането, първите стъпки и думи на детето си. Ама и за какво му е, той мина половината път с Пело. И ще се започне едно гонене "мразя те-обичам те" още един сезон.


Скрит текст:

И защо част от лечението ѝ да бъде Ферит?
Според мен това няма да е лечение а отново някаква мания, че Ферит ще е нейното лекарство…
Тя излъга всички и накрая пак жертва се прави и Ферит и прощава толкова лесно след като разбра, че бебето не е от него… а ако беше Сейран щеше да я сравни със земята и да я изгони от ялъто…
Ферит с нищо не е длъжен към нея.. защо да е длъжен? Защото Пипи лъже и маже и после полудява и оп Ферит е виновен…
Ферит е длъжен на Сейран и изгубеното време, което и причини.. длъжен и е да и върне усмивката, длъжен и е да се извинява ако трябва всеки ден за всичко причинено от него, семейството му и околните му “любовници” длъжен и е да излекува нараненото и сърце…
Аз наистина не намирам логика ако този спойлер е верен защо обвиняват Ферит за лудостта на рибата и за загубата на бебето, което дори не беше от него???
Виж целия пост
# 324
Дано другия сезон да има най-накрая силен сериал, за да видим накъде ще тръгне този,  за съжаление от началото на летните миналата година... досега няма нищо супер силно, което да го замести, нищо че има сериали с висок рейтинг. Колко започнаха и колко бързо приключиха някои за няколко  епизода... просто съм изумена. Ако Пелин продължи още да ни радва ще бъде пълна подигравка с нас.
Виж целия пост
# 325
Скрит текст:
И защо част от лечението ѝ да бъде Ферит?
Според мен това няма да е лечение а отново някаква мания, че Ферит ще е нейното лекарство…
Тя излъга всички и накрая пак жертва се прави и Ферит и прощава толкова лесно след като разбра, че бебето не е от него… а ако беше Сейран щеше да я сравни със земята и да я изгони от ялъто…
Ферит с нищо не е длъжен към нея.. защо да е длъжен? Защото Пипи лъже и маже и после полудява и оп Ферит е виновен…
Ферит е длъжен на Сейран и изгубеното време, което и причини.. длъжен и е да и върне усмивката, длъжен и е да се извинява ако трябва всеки ден за всичко причинено от него, семейството му и околните му “любовници” длъжен и е да излекува нараненото и сърце…
Аз наистина не намирам логика ако този спойлер е верен защо обвиняват Ферит за лудостта на рибата и за загубата на бебето, което дори не беше от него???
Ако спойлерите са верни, вървим към още по-голямо безумие.

Пелин ще оцелее, ще се лекува, естествено част от лечението ще бъде присъствието на Ферит. Всички ще му кажат как е длъжен да е до нея. Той ще колиничи за пореден път и ще се съгласи. Като преди това ще преспи с жена си за последно, за да я забремени. Тя ще се "жертва" заради него и ще се омъжи за Акън. И хоп, скок във времето. Ферит няма да е изживял трепетите по бременността, раждането, първите стъпки и думи на детето си. Ама и за какво му е, той мина половината път с Пело. И ще се започне едно гонене "мразя те-обичам те" още един сезон.


Kirilovaa98, защото
Скрит текст:
ще му вменят чувството, че тя може да се възстанови от травмата само с негова помощ, а всъщност болката ѝ може да разбере само Сертер. Ама нейсе. Серии да вървят. А Сейран ще гледа корханово внуче с Акън.
Виж целия пост
# 326
Kirilova, относно спойлера
Скрит текст:
не мисля, че сценаристите са толкова луди да оженят Сейро за Акън. Наясно са, че това няма да се гледа. Всички искат да видят СейФер по-време на бременността заедно. Прекалено е изтъркано и клиширано това със забременяването и разбирането след време,поне според мен Joy . Не мисля, че ще рискуват нолкова, но знае ли човек Blush
Виж целия пост
# 327
missence Ако това е вярно,ще трябва скоропостижно да направят финал на 2-ри сезон и забравят за 3-ти.
Скрит текст:
Скок във времето ще има от 3 дни.Ще пропуснат просто погребението на Пипин.Ферит отива на гроба на брат си и си спомня как Пелин му разказва всичките си мръсотии и го моли за прошка.Въпреки,че е потресен той и прощава.Епопеята Пелин приключва.Говори се,че продукцията е дала доволно големи обезщетения на Буче и агенцията на сестра и за да я разкарат.Също се говори,че Невра няма да влезе в стаята на Ферит,но Суна ще излъже Сейран.Сейран ще се ядоса и ще му каже,че ще се жени за Акън,но това не е вярно.Говори се,че Невра ще предизвика катастрофа с двамата,но не е сигурно дали ще е тя или Сертер.Сейран ще пострада по-сериозно от Ферит и той когато дойде на себе си ще пита и крещи какво се случва със Сейран.Също Ферит и Сейран ще отидат в планинската къща,но за бременност абсолютно нищо не се споменава
И защо,в този сериал,всички искат да си отмъщават на жертвите?Това не мога да разбера.
Виж целия пост
# 328
Докато не видя от Бирсен новина, че Буче напуска сериала не вярвам на нищо 😁😁😁
Виж целия пост
# 329
Както знаем нашите сценаристи много обичат да правят паралели. Та в тази връзка обръщам внимание на съдбовната линия стари (Халис и Хатууч) и млади (Ферит и Сейран). При първите, както и при вторите взаимоотношенията са хладни и в stand by режим. В последния епизод Халис каза: "изчакай малко да се успокои обстановката и ще говорим "на Хатууч.
Пише се, че пак щяло да има сцени с младия Халис, нещо ще се раздвижи по тази линия и точно тогава очаквам да преплетат историята и на Сейфер с нещо ключово или съдбовно. Да видим какво са ни подготвили, след ерата Пело, пътища много..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия