
Привет!!

Благодаря за споделеното!!

Дани, много хубав коментар


Фенче
, здраве и късмет на рожденичката ви!! Пепи, браво, че е минало добре!

Mafia man- ново клипче от Ele Naavi





, здраве и късмет на рожденичката ви!! 




, възможно е и да е вярно, че такива хора се разпознават, не зная, аз лично не познавам такива и не мога да кажа. И аз ще гледам по-внимателно този път, да видя дали ще забележа подобни индикации 

благодаря ти, дано!
Наистина бял ден не видяха АсДев, от първия ден та до последно ... какво ли само не им се наложи да преживеят, и само вярата в силната им любов един към друг им помогнаха да преодолеят всичко 









Прекрасен е ашкъма, няма да му дадеш годините, изглежда супер



благодаря!
Истинска късметлийка е това момиче! И ето, и на тази снимка е различен от тези за МАВИ.







хубав петък!











Много тихо тук ... а имаме ново видео с Курт Ефенце!
Терзи, Айре
благодаря! 


То бива, бива, ама ... И няма цвят, който да не му отива.


Препоръчани теми