Пазаруване от about you - тема 27 (март)

  • 70 190
  • 736
# 180
Да кажа и аз нещо,поръчвам си от  сайта маратонки Adidas ozgaia ,получавам ги отварям ги и ги оглеждам,изобщо не ми приличаха като оригинали на адидас,първо че ги бяха пъхнали в обикновенна кутия, менте бяха убедена съм просто.Отзад на езика им не пише нищо,ни номер ни модел и някак си смачкани.На всичко отгоре се личеше и лепилото където са лепени!
Виж целия пост
# 181
Я ги покажи?
Виж целия пост
# 182
Сайта ментета не продава. Но както хората разменят марки дрехи при връщанията, не бих се учудила някой да си е прибрал оригиналните и да е пъхнал менте .
Виж целия пост
# 183
Да кажа и аз нещо,поръчвам си от  сайта маратонки Adidas ozgaia ,получавам ги отварям ги и ги оглеждам,изобщо не ми приличаха като оригинали на адидас,първо че ги бяха пъхнали в обикновенна кутия, менте бяха убедена съм просто.Отзад на езика им не пише нищо,ни номер ни модел и някак си смачкани.На всичко отгоре се личеше и лепилото където са лепени!
Снимаш всичко и пишеш на About you . Най- малкото,за да можеш да си изискаш код за същата цена,ако са били намалени. И  после ги връщаш. Аз винаги връщам при съмнение. Нито дрехите,нито обувките ще свършат.
Виж целия пост
# 184
Като нищо някой си е взел оригинала и е върнал ментак.
Получих вчера къси панталони и рокля. И двете си заминават обратно. https://m.aboutyou.bg/p/only/pantalon-toni-9520579?utm_medium=re … _campaign=product Късите панталони поръчах 42/хл. Спокойно мога да вляза два пъти в тях. Огромни са. Тънички, но повече на нощница ми докарват.
Роклята на живо като цветове ми хареса повече, но и тя ми е огромна в бюста. Послушаха съветника и поръчах 44 размер. Спокойно бих влязла и в 40. Самата кройка обаче не е за моето телосложение, защото ме кара да изглеждам още по-широка. https://m.aboutyou.bg/p/guido-maria-kretschmer-women/roklya-jasm … _campaign=product
Поръчах ги с кода, който получих за рождения ми ден.
Виж целия пост
# 185
Аз не съм сигурна , че някой ги е разменил.
Детето поръча тези, след седмица носене изглеждат като носени три години- отгоре са нагърчени и нагънати ужасно. Просто вече няма онова качество отпреди 10-15 години, почти всичко е изкуственяк и рециклирано.
Виж целия пост
# 186
Този тип се пречупват много неприятно там където прави гънка при ходене, ако са изкуствена кожа се и цепят. Адидас имат същия проблем с тези модели.
Виж целия пост
# 187
Както вчера се чудих на кого още да поръчам суитчър Том Тейлър от споделените в темата,за да докарам 100лв и да приложа код,днес вече поръчката ми скочи на 175 лв и след приложен код. И то за дреболии. Намеси се щерката Sunglasses
Според нея, след код  за 25%,тези чорапи излизат много изгодни-
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/nike/sportni-chorapi-everyday-cushioned- … _campaign=product
А всичко тръгна от една тениска за сина,която той хареса .... (много рядко харесва нещо от изгодните оферти,които му предлагам;ходи с едни и същи размъкнати дрехи....)
Виж целия пост
# 188
Леле ужас така ли правят разменят аз добре ме не ги взех тогава тея адидаси 🙊
Виж целия пост
# 189
Както вчера се чудих на кого още да поръчам суитчър Том Тейлър от споделените в темата,за да докарам 100лв и да приложа код,днес вече поръчката ми скочи на 175 лв и след приложен код. И то за дреболии. Намеси се щерката Sunglasses
Според нея, след код  за 25%,тези чорапи излизат много изгодни-
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/nike/sportni-chorapi-everyday-cushioned- … _campaign=product
А всичко тръгна от една тениска за сина,която той хареса .... (много рядко харесва нещо от изгодните оферти,които му предлагам;ходи с едни и същи размъкнати дрехи....)

Синко май къси предпочита. Дълги не.
Последните дълги -  3 за 15 лв ли бяха, ги нося аз Joy
Виж целия пост
# 190
Аз не съм сигурна , че някой ги е разменил.
Детето поръча тези, след седмица носене изглеждат като носени три години- отгоре са нагърчени и нагънати ужасно. Просто вече няма онова качество отпреди 10-15 години, почти всичко е изкуственяк и рециклирано.


Имам показания модел и го подновявам през 2-3 години, зависи от интензитета ми на носене. Кожата се пречупва отпред и има протектори в китайските сайтове, но когато не се забърсват след носене, също няма оправяне. Кожата им отвън е естествена. Обувките са шити и са едни от малкото, които вече са. За мен по снимката няма нищо, което да подсказва реплика. Бързото съсипване на бели обувки от момче, не ме изненадва, като съдя по моя опит. Със сигурност Абаут ю, не предлага реплики..
Виж целия пост
# 191
Миналото лято от магазин втора употреба си взех нов Reebok естествена кожа за 80 лв, някакъв стар модел. Спуках ги от носене, имат съвсем фини гънки отгоре.
Като този Адидас друг боклук няма, той има поне 20 чифта Найк, Адидас, Скечърс и Under Armour.  Най- здравите , които и аз ги признах, бяха Адидас Терекс, просто железни излязоха.
Протектори има, ползва ги с други подобни, на тези вече е късно.
Виж целия пост
# 192
Може ли да покажете какво представляват тези протектори?
Виж целия пост
# 193
Не ми работи никой код?
Виж целия пост
# 194
IVAM25 би трябвало да е активен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия