Пазаруване от about you - тема 27 (март)

  • 70 193
  • 736
# 195
Явно за продукта не хваща, благодаря
Виж целия пост
# 196
върнах една поръчка, всичко направих както пишеше в бележката за връщане. нещо друго трябва ли да правя? да им пиша или да им звъня? и до колко време обикновено връщат парите?
Виж целия пост
# 197
В повечето случаи до седмица- 10-на дни връщат парите. По условие срокът е 14 дни. Не е необходимо да звъниш, освен ако нямаш особености по връщането или пък те влече да си говориш с тях...😁 Аз лично мразя да говоря по тел.- пиша почти винаги, когато се налага кореспонденция. Досега и с АЮ така съм комуникирала, не съм им звъняла никога...дано не ми се налага.
Показаните Найк ги взехме на синко мин.г.от аутлет на спорт депо- със същите "симптоми" са, много бързо, след като ги обу за първи път, но си ги носи. Не се съмнявам в оригиналността, просто в последните години качеството на материалите, на изпълнението спада тенденциозно, а цените скоростно се увеличават. Гледам да купувам каквото си заслужава, но дори и в този сайт пазаруването ми стана по- рядко.
Виж целия пост
# 198
https://m.aboutyou.bg/p/new-balance/niski-maratonki-9275041?utm_ … _campaign=product това ми е продукта, заради екстра намалението ли не ми приема кода, уф
Виж целия пост
# 199
Значи, когато се използва код горе излизат едни надписи в зелена или червена лента. Четете ги.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 200
Кодовете са активни след 12 - 13.03 пробвах ги - 25yoana, stefie25, yasmin25

Ivam25 в момента пише, че не е приложим за избрани артикули
Виж целия пост
# 201
Екстрата отпада при код. В случая би ти намалило с кода само 5% повече, отколкото е цената с екстрата.
Ако хващаше де....
Виж целия пост
# 202
Пробвах сега на 2 чифта боти с екстра намаление от 10 процента. Кодът хвана, по- изгодни станаха цените, защото 25 е повече от 10...трябва да се пробва, явно не за всичко хваща кода.
Виж целия пост
# 203
Кво да пробваш....това е ясно отдавна.
Виж целия пост
# 204
Не хваща,уви
Виж целия пост
# 205
Аз не съм сигурна , че някой ги е разменил.
Детето поръча тези, след седмица носене изглеждат като носени три години- отгоре са нагърчени и нагънати ужасно. Просто вече няма онова качество отпреди 10-15 години, почти всичко е изкуственяк и рециклирано.

Поръчах втори чифт от този модел на моят син. Той ги носи само с протектори ,за да не се пречупват. От АЮ са и двата чифта. Напълно оригинални са.
Виж целия пост
# 206
Здравейте, отскоро открих тази групичка.
На февруарските намаления поръчах това яке и ми харесва кожата и модела , но не видях отзиви за тази марка, ако някой има наблюдения моля да сподели :
Виж целия пост
# 207
В повечето случаи до седмица- 10-на дни връщат парите. По условие срокът е 14 дни. Не е необходимо да звъниш, освен ако нямаш особености по връщането или пък те влече да си говориш с тях...😁 Аз лично мразя да говоря по тел.- пиша почти винаги, когато се налага кореспонденция. Досега и с АЮ така съм комуникирала, не съм им звъняла никога...дано не ми се налага.

и аз съм така! мн мразя да звъня по телефони. мерси! значи просто ще си чакам парите да ми ги върнат в следващите две седмици.
Виж целия пост
# 208
Следи си и имейлите...пращат мейл като ти обработят връщането.
След него изчаквам наколко дена и проверявам в банкирането.
Виж целия пост
# 209

Поръчах втори чифт от този модел на моят син. Той ги носи само с протектори ,за да не се пречупват. От АЮ са и двата чифта. Напълно оригинални са.
И моите са фенове на модела AF1. Пречупени са им отпред на сгъвката. Какви са тези протектори!?
Снимайте,моля? От къде ги купувате? На каква цена?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия