С каква храна храните котката си? - Тема 5

  • 37 673
  • 744
# 510
15% ли беше намалениетл при първа поръчка в нечовешкият магазин и 5%, ако я вземеш от магазин?


А колко % мазнини трябва да има сухата храна? Аз последните месеци им взимам все с 22% и май се разхлабват от това. А някъде прочетох, че от голям процент мазнини качват килограми и затова гледах са им взимам с повече. Май ще спра обаче.
Виж целия пост
# 511
По мои наблюдения тези от 18% мазнини нагоре са по-калорични .Аз взимам на моя кот такива между 12 и 18% в по-редки случаи, защото внимавам да не затлъстее.
Виж целия пост
# 512
Вече е само 3% отстъпката за взимане от магазин, сайтът е обновен. За първа поръчка не съм сигурна колко е, аз съм стигнала 9% за лоялност.
Виж целия пост
# 513
От доста време сме на тази храна. Чудя се дали е добра и да продължавам на нея?https://petmall.bg/kotki/hrana/suha-hrana/1230-16-platinum-meatc … sed-chicken-400grДавам и супа от Дм, много и допада.
Виж целия пост
# 514
Гледам, че Феринга в Зооплюс е доста намалена, нали е от добрите марки?
Виж целия пост
# 515
Гледам, че Феринга е доста намалена, нали е от добрите марки?
Аз съм давала на моите от нея.
Мисля, че е с добро качество.
Виж целия пост
# 516
Гледам, че Феринга е доста намалена, нали е от добрите марки?
Моите основно нея ядат (консерви). Не са много въодушевени, но тя и Анимондата са ми по джоба. Смила изобщо не поглеждат. Другите марки отиват над 10 лв/кг.

Да кажа, че видовете с агнешко и дивеч изобщо не вървят. А все пак са 6 котки и все някоя би трябвало да ги харесва. Wink
Виж целия пост
# 517
Аз такива с агнешко и дивеч и не купувам. Взимам рибни, с пиле, заек, пуйка, патица и т. н.
Виж целия пост
# 518
Вече е само 3% отстъпката за взимане от магазин, сайтът е обновен. За първа поръчка не съм сигурна колко е, аз съм стигнала 9% за лоялност.
Питах за преди. Направих поръчка с талони за отстъпка и ден или 2 след това видях, че са спряли сайта. След като го пуснаха, трябваше да си потвърдя профила. Като вече ме пусна видях, че поръчката ми е на редовната цена и отстъпките липсват. Та затова питах колко % е отстъпката, защото бях забравила крайната сума каква е. Помислих си, че заради обновения сайт ще ми изгори отстъпката, но като отидох в магазина си я платих с намаляването.
Виж целия пост
# 519
Здравейте,
Котката ми има проблем със стомаха (кръв в изпражненията) като беше на лечебна храна. Вече трябва да го захраня, какво мислите, дали е подходяща Смила сенситив?
Виж целия пост
# 520
Колко тежат вашите котки - нашият е на 3 г след кастрирането стана 5 кг, нормално ли е? Вече ще му скриваме храната.
Виж целия пост
# 521
Зависи колко едра е по принцип котката. Аз имам една дребна и една едра котка у нас. И двете са кастрирани женски, но едната тежи 2,500, а другата - 4,500.
Виж целия пост
# 522
Моят котарак е на около година и половина, преди да започне лечебната гастро храна тежеше 4.400 и не е бил изобщо пухкав. Сега е 4.100 и ми изглежда слаб.
Виж целия пост
# 523
Моята котка е на 6м - 3кг британка. Струва ми се голяма, но не е дебела.
Виж целия пост
# 524
Здравейте,
Котката ми има проблем със стомаха (кръв в изпражненията) като беше на лечебна храна. Вече трябва да го захраня, какво мислите, дали е подходяща Смила сенситив?

Смила е доста добра марка храна. Да, не е от масово препоръчваните скъпи храни, но е с добър аналитичен състав и се понасят отлично от повечето котки.
В случая аз бих посегнала първо към ветеринарната серия на Смила - тези в бялата опаковка. Имат гастроинтестинал диетичен вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия