Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 63 327
  • 640
# 315
Признавам им на Лидл - с новия списък за пазаруване са точно в поговорката "Кон за кокошка"! Абсолютно смотано, непрактично, излишно приложение, което едва ли на някой с нещо ще му помогне. Има по-малка ефикасност от книжните списъци, които бих направила за половинката.
Направо си искам старото!
С тия "нововъведения" и с постоянно орязания и все по-долнопробен като качество и количество асортимент, влошено обслужване и повишени цени си плачат за фалит.

ani kiko, контактният грил го имам от 2 години. Събира прах защото е толкова труден за чистене, че не усещам плюсове от ползването му. За мен е излишна вещ.
Виж целия пост
# 316
Може би трябва да пишем някъде за този списък за пазаруване- едно че е наврян в ОЩЕ ... ( а мен ми трябва да е на фронт-пейджа), отделно всичко останало...как пък толкова трудно беше  да го копират от другото приложение.
В понеделник ,се ядосах ,че трябваше да търся нещо от списъка , в основните секции , за да видя , че съм го добавила по погрешка и то е в сила от 22-ри , така че половината списък се отказах да го търся въобще и му хвърлих едни майни и си тръгнах. Отделно,че секциите стават все по насипни като в кауфландското приложение ( където памперси, понички и гащи може да са в една секция Sad ) А за купоните - последните 2 седмици не могат да ме изкушат с нищо.
Виж целия пост
# 317
На мен ми е дразнеща тази анимация с мечето (или каквото е там), която се появява при отваряне на Лидъл+.🤪 Всеки път, докато се отвори приложението, трябва да чакам...
Виж целия пост
# 318
На мен ми е дразнеща тази анимация с мечето (или каквото е там), която се появява при отваряне на Лидъл+.🤪 Всеки път, докато се отвори приложението, трябва да чакам...

А не, според червения господин много бързо зареждало. В нашия телевизор е проблема Joy
Виж целия пост
# 319
На мен ми е дразнеща тази анимация с мечето (или каквото е там), която се появява при отваряне на Лидъл+.🤪 Всеки път, докато се отвори приложението, трябва да чакам...
А не, според червения господин много бързо зареждало. В нашия телевизор е проблема Joy
Кой е червеният господин?
При мен нямам проблем със зареждането, но анимацията е дразнеща. Дори не съм гледала за какво е. С досада изчаквам да приключи.

Още като пуснаха списък за пазаруване в тъпия Лидл+ се надявах да пренесат функционалността от другото приложение. Уви, не са го направили. В другото приложение беше много удобен и прегледен.
Виж целия пост
# 320
От предната страница господина с червения шрифт.
   Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 321
Може би трябва да пишем някъде за този списък за пазаруване
Последните отзиви за приложението в гугъл плей магазина:

Не е като да не им е казано Confused
Виж целия пост
# 322
Някой готвил ли е комплекта език+ шкембе?
Виж целия пост
# 323
Някой готвил ли е комплекта език+ шкембе?
Аз купувам редовно, когато го пуснат + 1 тарелка шкембе и става страхотна мешена чорба от шкембе и език. Половинката шкембе не беше ял, нито чесън, щото му вонят, но тази чорба му сипвам по два пути. 🤪
П. С. Все пак оглеждам добре тарелката, че понякога от други меса от Лидл съм имала неприятни впечатления.
Виж целия пост
# 324
Момичета, здравейте!
Извинявайте, че така нахълтвам, но ми трябва помощ.
Купихме машинката за подстригване преди месец - два, тази, която може и с батерия, и с кабел да работи.Има си приставки за бръснене и т.н Стоеше в шкафа неразопакована до днес, понеже решихме да подстрижем най-после детето.Вадим, слагаме на зарядното, батерията мига зелено, свети щепсел и мига един катинар.Това било транспортно заключване, пише, че трябва да натиснеш Он/Офф 3 секунди и се отключвало.Да, ама не.Вече 40 минути натискаме, четем книжка, търсих клипове, мнения из нета.Никъде не го намирам това.
Вие да знаете нещо случайно? 😇
Мерси! 🌹
Виж целия пост
# 325
Нямам такава машинка, но пробвай с трите секунди без да е включен кабела в мрежата.
Виж целия пост
# 326
Шунката беше хубава,но нещо я развалиха.
Виж целия пост
# 327
RebelHeart, пробвах и без кабел, и с кабел, и на зарядната станция.. не и не 😤
Виж целия пост
# 328
И аз съм с котка и съм го написала в анкетата, но ми пращат купони за кучешки артикули. Ми, няма да си взема куче Joy
Добре е да прецените купони ли ще разменяте целите профили или домашните любимци. Майтап ...
Виж целия пост
# 329
Има ли още от бейгълите във витрината с печива или и тях ги бастисаха вече?? Не съм ходила поне от седмица и имам чувството, че половин година не съм била в Лидл Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия