💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 56 485
  • 924
# 225
Ивайло има дете вече, може да не иска второ.
Не откривам такава информация. ...възможно е..
Виж целия пост
# 226
Ивайло има дете вече, може да не иска второ.
Не откривам такава информация. ...възможно е..

Има. Едно момченце си спомням от времето на Фермата.
Виж целия пост
# 227
Режисирани интриги. Нищо чудно тази вечер елиминацията да е между Ивайло и Румен.
Доколкото Ивайло и Ивана, ами 16г. са си много голяма разлика дори в полза на мъжа
Виж целия пост
# 228
Е доста е странно, че всички му се връзват на Ивайло.
Някакъв си непознат, ще им вдигне нервите, чак не мога да повярвам...
Христина много хубаво го каза, всички много се пазят да са добри...
Виж целия пост
# 229
Ивайло има дете вече, може да не иска второ.
Не откривам такава информация. ...възможно е..

Има. Едно момченце си спомням от времето на Фермата.
  Ти за кой Ивайло говориш, за Тънковеждов ли? Аз него имам предвид..
Виж целия пост
# 230
Не мога да го изтрая тоя гризач Ивайло, Христина сивия кардинал също. Дано този път предаването не реши отново да ги спасява и натрапва
Виж целия пост
# 231
Ивайло има дете вече, може да не иска второ.
Не откривам такава информация. ...възможно е..
Да, на видеото за опознаване го каза, на 10години е момичето.

Иначе предлагам Ивана и Хриси да се съберат и да довършат играта!!! А и подкрепям казаното от някой Ивайло, какви са тези глупости🫣
Виж целия пост
# 232
Elix, има ги визитките в първи пост. Ивана има дъщеря на 20 години, нейният Ивайло също има дъщеря на 10 години.
Виж целия пост
# 233
Е какви са сега тези глупости с Денислава?
Ивайло е хлъзгав и демонстрира чувство на превъзходство, някои не прощават такива неща.Много пъти употреби"аз, аз.."
Но пак предпочитам него пред Румен. Да гледам, не да ми е в къщата. 😁
Виж целия пост
# 234
Ивайло има дете вече, може да не иска второ.
Не откривам такава информация. ...възможно е..
В подкастите на Герасимов е казвал, че има. Всъщност и двамата Ивайловци имат. Мисля, че Герасимов има 2,  Скубивеждов - 1 Wink
Виж целия пост
# 235
Значи теорията ми не е актуална, освен ако бабата не иска още внуци..

Ивайло има дете вече, може да не иска второ.
Не откривам такава информация. ...възможно е..
Не следиш подкастите му, многократно е казал, че има голямо дете

Laughing Вие му следите подкастите ли, на тоя...??? Не е истина.. Laughing
Виж целия пост
# 236
Поредното тъпо условие това с преизбирането на Галена. Заради тях Ивана се контузи, трябваше да ги защитят за тази седмица.
Виж целия пост
# 237
Но пак предпочитам него пред Румен. Да гледам, не да ми е в къщата. 😁

И двамата Ивайловци предпочитам пред такива като Тихомир и Румен. Ивайло Тънковеждов може и да избухва, но мисля, че обича Ивана и като че ли като му се понакара си свива перките. Според мен се разбират в ежедневието. Прекалено много се преекспонират агресивните му изблици - не са приятни за гледане, но са типични за футболист.
Виж целия пост
# 238
На мен Денислава не ми е неприятна. Да, постоянно я виждаме на екран.Но има добра физическа и социална подготовка. Освен това я помня като участник в Един за друг - тя дърпаше тяхната двойка напред. Сипматично момиче е, малко тунинговано, но не прекалено, хареса ми като водещ в подкаста - провокира гостите да отговарят, а неиззема вниманието.
Виж целия пост
# 239
А, нищо ѝ няма на Денито, много ми е симпатична даже. Просто някакви детски игри измислиха и лицеви опори. Аз очаквах да сдобрят Иво и Румен и да продължат без напрежение игрите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия