Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 45 827
  • 751
# 510
Относно Palm Springs Chic Бански Бикини С Ниска Талия - Black - при поредното им обличане по случайност забих пръст в чашката и за момент се уплаших, че нещо съм разпрала там, но се оказа, че имат деликатни джобчета за допълнителни подплънки.

Долната част също прави страхотно дупе.

Влюбена съм в тези бански просто Two Hearts
Виж целия пост
# 511
Бикините или горната част имат джобче? 🫣
Виж целия пост
# 512
Горнището доколкото разбирам е с джобчета.
Дали би прибирал добре по-голям бюст? Аз много се чудех на този бански.
Накрая си поръчах Оn my radar и го чакам тези дни.
Виж целия пост
# 513
Бикините или горната част имат джобче? 🫣
Горната част Joy Джобчетата първоначално изобщо не ги забелязах, а и не са в описанието на сайта им. Въпреки че би било да го пише, защото самият топ е оформен, но е без подплънки.
Виж целия пост
# 514
Здравейте, да попитам в какъв срок ви връщат парите по сметка при върната поръчка?
Виж целия пост
# 515
Около 1/2 седмици
Виж целия пост
# 516
Мерси, има време значи още.Пишеше нещо до 7 раб. дни.
Виж целия пост
# 517
Пуснали са нещо като гивъуей със 70 ваучера по 10 000 лева? Дали не е правописна грешка и да са 1 000 ? Аз дори и да го спечеля… не знам какво ще пазарувам чак за 10 бона. Или следващите колекции, цените ще са още по-уау и ще стигнат за 15-тина нещица? 👀
Виж целия пост
# 518
Posh ,70 ваучера на обща стойност 10 Хил. лева .Тоест ваучера ще е около 100 и нещо лева ,нещо такова .Това е търговски хазартен трик .Не казват пускаме по 70 ваучера  на стойност 100 лева ,а казват сборната сума от всички ваучери .
Виж целия пост
# 519
20 по 250 и 50 по 100
Simple Smile
Виж целия пост
# 520
Трябва поръчки да има , аз не съм разбрала че предния месец е имало игра .
Виж целия пост
# 521
И аз много късно разбрах ... Но имам някакви поръчки през месец Юли. А томболата кога ще се тегли Grinning
Виж целия пост
# 522
и аз не знаех, но и без това никога не съм печелила, че сега ли хаха
Виж целия пост
# 523
1.09 е следващата томбола.
Сега са теглили на 1.08 май.
Виж целия пост
# 524
Е значи, може би ще има и по 1000 лв ваучери. Така излизат на около 100 000. То със 100 лева, може само тениска да си вземеш вече 👀 И аз никога нищо не съм печелила, преди пращаха по някоя химикалка или тениска за лоялни клиенти 😆
Edit: тази рокля получих миналата седмица, в С размер и ми заспа. С копчета е закопчаването, ако беше с цип, сигурно нямаше да вляза горе в С. Стои мнооого добре в бюста, надолу е леко тежка, но красива като цяло. И колана си е свободностоящ, което също е голяяям плюс, че тези с копчетата.. са за талия 60. Търсих подобна, но не намирам в С размер, видях че я има с розово, но не съм фен на цвета…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия