ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 432
  • 2 559
# 1 590
Явно не се смята за толкова хубава, щом прави такава драма.
Виж целия пост
# 1 591
Май са наясно със ситуацията,но не им пречи на групичката да плюят Надя.Тейчето за това съветва да се прекъсне срещата,да не чуе Алек версията на Йоана.Кофти.Хич не са наивни даже,плетат си интрижките и това е.
Виж целия пост
# 1 592
Надя пръска злоба към Валерия, защото тя изглежда много по-добре.

Зависи от гледната точка, за мен е обратно.
Виж целия пост
# 1 593
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Самият той ще има нужда от сериозна помощ , ако изобщо изкара до края на сезона Joy
Виж целия пост
# 1 594
Виктория май не може да разчете на Щерева почерка. “Сладка лятна диня”. Вече така ще наричам ММ. 😁
Ох, не мога😂😂
Виж целия пост
# 1 595
Валерия ми е много далеч от хубава + поведението й направо ми граничи с 0.
Виж целия пост
# 1 596
Валерия има нездрав вид. Едни хормонални изследвания дано си е пуснала след предаването .
Виж целия пост
# 1 597
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Може да вземе Ивелина. Тя има опит от затвора. Wink
Виж целия пост
# 1 598
Валерия има нездрав вид. Едни хормонални изследвания дано си е пуснала след предаването .
Не знам дали е от хормоните, на мен ми изглежда сякаш има проблем с някоя субстанция… Не го казвам с лошо. По-скоро се надявам ако е така, да потърси помощ.
Виж целия пост
# 1 599
Джейми и Сърси
Виж целия пост
# 1 600
Васке, Васке, среща ли ще прекъсваш сега....
Виж целия пост
# 1 601
Най му беше добре докато си мълчаха с Барбара.
Виж целия пост
# 1 602
Хахаха Васка по-добре да си стои като статуя. Йоана много добре я отряза.
Виж целия пост
# 1 603
Много досадна вечер, всяка ходи да му се извинява, че ги е зарязал и да топи другите.
Виж целия пост
# 1 604
Истината е, че няма една, която да е ТОП мацка. Васка бие всички там визуално, но и тя не е жена, която като я видиш и да си изгубиш граматиката. Не знам тия жени какво е това фалшиво самочувствие? Няма на какво отгоре. Явно имам много висока летва, знам ли 🤔 Една Нели Атанасова ги смазва всички ергенки от трите сезона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия