ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 431
  • 2 559
# 2 085
Я има, я няма....не варвам на ни 1 дума изречена там....или изнън шоото, но от същите моми...тц...
Виж целия пост
# 2 086
Защото пък Алек да е обиден? И той е влязал да си прави реклама, прибира и хонорарче. Човекът е на работа. Ако пък забърше някоя мацка от там, това е само бонус. 😁
Точно. Той е от екипа, изпълнява си ролята, взема си парите. Главен герой го играе, за его и разпознаваемост е добре. Предполагам, че изобщо не му дреме какво му говорят или реват, но пък доста убедително се справя. Предполагам също, че като се гледа сега,  ще изпита срам, че отговаря на всички моми еднотипно, но ако от продукцията са ок, защо да си дава зор да мисли.
Виж целия пост
# 2 087
И на мен не ми харесва Алек. По-напред потребителка каза, че щяла да се влюби също, ако била на мястото на момичетата; на мен ми е малко като руски селянин Алек, с това лунолико лице и руса обрасналост.
На мен са ми слаби ангелите просто и съм влюбчива, та затова така казах Laughing И пак повтарям, не харесвам руси мъже, ама... затворена там, облъчването как другите също се домогват до " единствения възможен", слънце, море, загар и ... съм улетяла като стой та гледай.

Ето ви една Виктория без устата. Да се чуди човек дали с нея или без нея е по-добре...
Скрит текст:
Без нея много ясно.
Виж целия пост
# 2 088
Виктория без устата е много по- добре!
Виж целия пост
# 2 089
Въпросната дама не е никак зле, ако може да си коригира зъбите с брекети и да се намалят устните, вероятно ще изглежда много добре.

Всички, може би с едно-две изключения, изглеждат ужасни в устните. Дали в кастинга не е имало изискване за патешки устни?
Виж целия пост
# 2 090
Още не мога да определя очите на Виктория.
Виж целия пост
# 2 091
И на мен не ми харесва Алек. По-напред потребителка каза, че щяла да се влюби също, ако била на мястото на момичетата; на мен ми е малко като руски селянин Алек, с това лунолико лице и руса обрасналост.
На мен са ми слаби ангелите просто и съм влюбчива, та затова така казах Laughing И пак повтарям, не харесвам руси мъже, ама... затворена там, облъчването как другите също се домогват до " единствения възможен", слънце, море, загар и ... съм улетяла като стой та гледай.

Ето ви една Виктория без устата. Да се чуди човек дали с нея или без нея е по-добре...
Скрит текст:
Без нея много ясно.
Не я познах! Момичето в дясно с тъмното червило ли? Естествено, че БЕЗ ужасната уста и със светло червило! Ама тя е доста нормална и симпатична тук... и структурата на лицето ми изглежда нормална и хубава. Момичето тук е хубаво...това Виктория ли е била наистина?
Виж целия пост
# 2 092
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Може да вземе Ивелина. Тя има опит от затвора. Wink
То и Алеко не го впечат  камионите, а други неща ама и Ивелина е изписана легенда ( гледах я в подкаста на Неделчо и ... всъщност е училищен психолог след затвора и учениците много били впечатлени от живота в затвора - "много яко". Нередовна! Вероятно в някое частно у-ще са я взели на работа)

Ивелина работи в едно от най-добрите училища в София
Виж целия пост
# 2 093
Извинете, коя е тази Ивелина?
Виж целия пост
# 2 094
Жената, която дойде на кон.
Виж целия пост
# 2 095
Скрит текст:
И на мен не ми харесва Алек. По-напред потребителка каза, че щяла да се влюби също, ако била на мястото на момичетата; на мен ми е малко като руски селянин Алек, с това лунолико лице и руса обрасналост.
На мен са ми слаби ангелите просто и съм влюбчива, та затова така казах Laughing И пак повтарям, не харесвам руси мъже, ама... затворена там, облъчването как другите също се домогват до " единствения възможен", слънце, море, загар и ... съм улетяла като стой та гледай.

Ето ви една Виктория без устата. Да се чуди човек дали с нея или без нея е по-добре...
Скрит текст:
Без нея много ясно.
Не я познах! Момичето в дясно с тъмното червило ли? Естествено, че БЕЗ ужасната уста и със светло червило! Ама тя е доста нормална и симпатична тук... и структурата на лицето ми изглежда нормална и хубава.
Момичето тук е хубаво...това Виктория ли е била наистина?
Виктория с майка си.
Виж целия пост
# 2 096
Ами след като Ани Владимирова ги избира може и да има изисквания за корекции...
Въпросната дама не е никак зле, ако може да си коригира зъбите с брекети и да се намалят устните, вероятно ще изглежда много добре.

Всички, може би с едно-две изключения, изглеждат ужасни в устните. Дали в кастинга не е имало изискване за патешки устни?
Виж целия пост
# 2 097
Ивелина е безспорно по-ерудирана и цивилизована от повечето участнички, но ми е малко фашлива и политкоректна в изказванията си за предаването до степен да не казва нищо. Става за политик.
Виж целия пост
# 2 098
Виктория с хубави зъби и нормални устни (може да не е съвсем без хиалурон) ще е доста по-хубава. На някои моменти ми е даже симпатична.
Но все пак корекция на зъбите е мнооого пари, отделно от това много хора имат страх... не смея да я съдя, че не е пристъпила към тази корекция, а си е сложила няколко дози хиалурон по 500 лева през годините.
Виж целия пост
# 2 099
Сега се сещам - Алеко целувал ли е Виктория? Че от превъртане...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия