Miss Italia - edizione 41

  • 19 581
  • 288
# 120
Дойдохме си на думата с автоматичните скорости!

Айде сега пак за бебета  Mr. Green Някой от вас да има впечатления за количките Loola? А за Тойота Ярис нищо не казвате, събира ли паседжини и други бебешки работи? Май ще чакам и аз ДиРокчето да се изкаже компетентно, ке ми фидо  Hug


Лоола е добра, но е с малки колела

Яриса е екстра, ама какво събира не знам
Виж целия пост
# 121
Аз съм се нау4ила да сменям скорости,друг е въпроса 4е ми е трудно.Изоб6то взимането на книжка е едно,моженето на каране е друго,страха трето.
За мен карането на кола не е удоволсвтие,а необходимост,така 4е кво да си говорим.Не съм добър 6офиор (пи6а така понеже ми липсват букви на клавиатурата),ама пък и не мисля 4е съм опасна за който и да било,понеже то4но от страх обмислям всяко движение,отварям си о4ите на 10 и карам с 50 км в 4ас.Освен това карам само в града,на магестрала не стъпвам.

И кво не и е свястното на Пандата?Ако е единствената кола в семейството разбирам,ама за втора кола  newsm78
Айде някой да ми обясни какво зна4и свястна кола,понеже моя невеж мозък не6то не го разбира  Crossing Arms
Моите представи за несвястна кола стигат до Москви4а на дядо ми,ама на една 4исто нова кола да каже6 несвястна не6то не ми се връзва.......
Виж целия пост
# 122
абе сега се сетих,4е 4и4о ми (италянец) е бив6 автомобилен пилот,преди няколко месеца си купи Алфа Ромео автоматик.Дали пък 6тото е забравил да кара  hahaha
Виж целия пост
# 123
Ник, въпросът не е дали да се буди бебето да яде,а ако се събуди,защото е гладно и реве посред нощ дали да му се даде да яде или да му се бута биба или вода и да му се даде да яде сутринта  newsm78 За това беше дискусията  Peace

 
Да Кала съгласна съм с теб,само 4е имаше изказвания на някого 4е едва ли не,някоя майка си остава детето да реве от глад през ноща само защото така трябвало да свиква...на режим NaughtyДоколкото разбрах детето и Влади сами са се нагнасили взаимно,а щом си спи спокойно през ноща не виждам смисъл да му се досажда Naughty.Една моя позната по този метод,превърна детето си в пони4ка Crazy
Виж целия пост
# 124
но за мен добър шофьор на автоматик не се качва

Ше ме извиниш,ама т'ва е леко неподготвено изказване...моля моля...тук сме добри шофьори,но имаме 4ри автоматика...удобно и практично е,а масата го избягват,защото е допълнителна опция,която струва около +2000евра и вдига консумото +10-15%,а и подръжката му е малко по различна!

Сега събирам адресите на операторите!

И стига с т'ва, както Кала казва,че ще налагам авторски права и естествено  Money

ПП Опс, Снита ти ги пуснала  Blush брава брава колко си бърза  Peace


може и да съм неподготвена, не претендирам за компетентост

просто за мен скоростите не са неудобство а допълнително средство са контролиране на колата
Виж целия пост
# 125
Аз съм се нау4ила да сменям скорости,друг е въпроса 4е ми е трудно.Изоб6то взимането на книжка е едно,моженето на каране е друго,страха трето.
За мен карането на кола не е удоволсвтие,а необходимост,така 4е кво да си говорим.Не съм добър 6офиор (пи6а така понеже ми липсват букви на клавиатурата),ама пък и не мисля 4е съм опасна за който и да било,понеже то4но от страх обмислям всяко движение,отварям си о4ите на 10 и карам с 50 км в 4ас.Освен това карам само в града,на магестрала не стъпвам.

И кво не и е свястното на Пандата?Ако е единствената кола в семейството разбирам,ама за втора кола  newsm78
Айде някой да ми обясни какво зна4и свястна кола,понеже моя невеж мозък не6то не го разбира  Crossing Arms
Моите представи за несвястна кола стигат до Москви4а на дядо ми,ама на една 4исто нова кола да каже6 не свяста не6то не ми се връзва.......

Деси, понякога да караш с 50 на извънградско е по-опасно дори от превишената скорост. Не очаквам някой да ме подкрепи в това твърдение де. Пък и не е въпросът само да внимаваш, ти сама казваш, че не си добър шофьор, това само с внимание не става, става с много въртене на геврека с хиляди километри пробег и други нещица. Животът си е твой, шофьорлъка също, колата също. Аз отново си пея като оная пенка дето си пеела, че съм добър шофьор, явно ми е умряла циганката  ooooh! обаче с ръка на сърцето си признавам, че благодарение на опита си до момента от качването ми специално на новата ми кола избегнах 3 (три) изключително тежки ситуации за катастрофа, и трите не по моя вина. Последния път се движех със скорост 60 в мъгла, един така ми пресече пътя и ме затисна в стената на магистралата (бях извън нея, на успореден път), че се виждах вече размазана. Благодарение на периферно виждане, луд късмет и навременна реакция детето ми си има още майка.  Това са неща от живота за съжаление.

Пак ли нещо изпуснах???  ooooh! кой написа, че пандата била кофти кола? що да е кофти? много хубаво коле си е, особено тая 4 по 4. Аз исках такава да си взема, не че е нещо особено, тя си е сандъче, гола откъм екстри, ама струваше малко и за работата, която ми трябва, ми върши чудно работа. Е, впоследствие се спрях на КИА, не съм съжалила нито за 1 момент де. Киата струва поне с 3000 евро повече  newsm78, обаче пандата събира повече, КИА-та нищо не събира откъм спеза, поне й пада задната седалка, че в случай на нужда събирам. Обаче откъм дизайн ме кефи на макс.
Виж целия пост
# 126
Ник, въпросът не е дали да се буди бебето да яде,а ако се събуди,защото е гладно и реве посред нощ дали да му се даде да яде или да му се бута биба или вода и да му се даде да яде сутринта  newsm78 За това беше дискусията  Peace

 
Да Кала съгласна съм с теб,само 4е имаше изказвания на някого 4е едва ли не,някоя майка си остава детето да реве от глад през ноща само защото така трябвало да свиква...на режим NaughtyДоколкото разбрах детето и Влади сами са се нагнасили взаимно,а щом си спи спокойно през ноща не виждам смисъл да му се досажда Naughty.Една моя позната по този метод,превърна детето си в пони4ка Crazy

чакай сега, я се върни да си прочетеш какво си написала, или аз към трамвай  ooooh!
Виж целия пост
# 127
Дойдохме си на думата с автоматичните скорости!

Айде сега пак за бебета  Mr. Green Някой от вас да има впечатления за количките Loola? А за Тойота Ярис нищо не казвате, събира ли паседжини и други бебешки работи? Май ще чакам и аз ДиРокчето да се изкаже компетентно, ке ми фидо  Hug


Лоола е добра, но е с малки колела

Яриса е екстра, ама какво събира не знам


С колеми колела по-ленсо се управлява, нали?

Ам и Яриса ще отида да я пробвам, та да се ориентирам.

Преди малко гледах една количка мног осладка на Agatha Ruiz de la Prada, distribuito da Foppapedretti. Оранжева, супер симпатична! Ама май доста скъпичка идва ...

За скоростите, точно това исках да добавя и аз- допълнителен контрол са при управление на автомобила! Като например при сняг, заледяване и други лоши метеорологични условия!
Виж целия пост
# 128
но за мен добър шофьор на автоматик не се качва

Ше ме извиниш,ама т'ва е леко неподготвено изказване...моля моля...тук сме добри шофьори,но имаме 4ри автоматика...удобно и практично е,а масата го избягват,защото е допълнителна опция,която струва около +2000евра и вдига консумото +10-15%,а и подръжката му е малко по различна!

Сега събирам адресите на операторите!

И стига с т'ва, както Кала казва,че ще налагам авторски права и естествено  Money

ПП Опс, Снита ти ги пуснала  Blush брава брава колко си бърза  Peace


може и да съм неподготвена, не претендирам за компетентост

просто за мен скоростите не са неудобство а допълнително средство са контролиране на колата


Ти дали някога си карала автоматик  newsm78


Днес сме леко газирани всички., а.........малко екшън  Joy 
Виж целия пост
# 129

*** Редактирано от модератор. Причини - излишна агресия и просташко държание.
Виж целия пост
# 130
Аз съм се нау4ила да сменям скорости,друг е въпроса 4е ми е трудно.Изоб6то взимането на книжка е едно,моженето на каране е друго,страха трето.
За мен карането на кола не е удоволсвтие,а необходимост,така 4е кво да си говорим.Не съм добър 6офиор (пи6а така понеже ми липсват букви на клавиатурата),ама пък и не мисля 4е съм опасна за който и да било,понеже то4но от страх обмислям всяко движение,отварям си о4ите на 10 и карам с 50 км в 4ас.Освен това карам само в града,на магестрала не стъпвам.

И кво не и е свястното на Пандата?Ако е единствената кола в семейството разбирам,ама за втора кола  newsm78
Айде някой да ми обясни какво зна4и свястна кола,понеже моя невеж мозък не6то не го разбира  Crossing Arms
Моите представи за несвястна кола стигат до Москви4а на дядо ми,ама на една 4исто нова кола да каже6 не свяста не6то не ми се връзва.......

Деси, понякога да караш с 50 на извънградско е по-опасно дори от превишената скорост. Не очаквам някой да ме подкрепи в това твърдение де. Пък и не е въпросът само да внимаваш, ти сама казваш, че не си добър шофьор, това само с внимание не става, става с много въртене на геврека с хиляди километри пробег и други нещица. Животът си е твой, шофьорлъка също, колата също. Аз отново си пея като оная пенка дето си пеела, че съм добър шофьор, явно ми е умряла циганката  ooooh! обаче с ръка на сърцето си признавам, че благодарение на опита си до момента от качването ми специално на новата ми кола избегнах 3 (три) изключително тежки ситуации за катастрофа, и трите не по моя вина. Последния път се движех със скорост 60 в мъгла, един така ми пресече пътя и ме затисна в стената на магистралата (бях извън нея, на успореден път), че се виждах вече размазана. Благодарение на периферно виждане, луд късмет и навременна реакция детето ми си има още майка.  Това са неща от живота за съжаление.

Пак ли нещо изпуснах???  ooooh! кой написа, че пандата била кофти кола? що да е кофти? много хубаво коле си е, особено тая 4 по 4. Аз исках такава да си взема, не че е нещо особено, тя си е сандъче, гола откъм екстри, ама струваше малко и за работата, която ми трябва, ми върши чудно работа. Е, впоследствие се спрях на КИА, не съм съжалила нито за 1 момент де. Киата струва поне с 3000 евро повече  newsm78, обаче пандата събира повече, КИА-та нищо не събира откъм спеза, поне й пада задната седалка, че в случай на нужда събирам. Обаче откъм дизайн ме кефи на макс.



Що , аз Ще те подкрепя веднага. НиЩо ли4но, Бимба, генерално. Уважавам хората, които приз нават, 4е не се 4увстват много сигурни и карат по необходимост. За съжаление ги смятам за опасни то4но толкова, колкото и тези, които се смятат за пилоти на формула уно и карат като на писта. Една несигурна реакция води до бели, както и прекалената сигурност в собствените си рефлекси.

Валя, за коя Кия говориШ, 4е и аз съм се замислила и се колебая между панда и кия... толкова ми е бЮджета, багажника ми е важен доколкото пазар или детско колело.

(и да не ми се кара дирокова, мързи ме ужасно да гледам характеристики по списанията, камо ли да влезна в кон4ессионариа Embarassed Laughing)


Виж целия пост
# 131
ей това бях писала ..... май мисълта не беше ясна

та Бимбе, ако ми кажеш пандето със всичките екстри дето ги беше изброила за колко го взе, ще ти кажа какво разбирам под свиастна кола за същите пари


...., да не говорим, че съм против  джиджани екстри на една панда например! по-добре за тия пари дето ти ги слагат отгоре да си купиш свестна кола  Confused
Виж целия пост
# 132
Може ли и вашта леля да се включи... Peace
аз още не съм шофьорка ама смятам тая година най-накрая да взема книжка Praynig Praynig Praynig...лошото при мене е, че няма какво да карам и сътоветно да трупам практика Tired Rolling Eyes...а за да си купя самосиндикално возило бая трябва да събирам. #Crazy..ужас
иначе като кола покрепям любителите на яриса, ама ме кефят и рено лагуна последния модел де......ама няма да откажа и едно мини пеженце.,... Flutter Peace
Виж целия пост
# 133
НеЩо гледам моето име се спрягало на няколко пъти по автовъпросите,Ша взема да се засрамя  Embarassed Twisted Evil
Аз наистина си падам много по колите от край време.БивШето ми гадже и брат му са в този бизнес та може и покрай тях да ми е станало "професионално увреждане"  Mr. Green
Аз наистина карам доста ( на ден минавам  към 30_35 км ) и градско,и извънградско и на аутострада.Кеф ми е,не ми тежи ръ4ното сменяне на скорости,но може би заçото както казах Шофирането ми е страст.
За автоматиците: малко на майтап  Stop , да не се засегне някой сега Naughty. БивШият ми си имаШе лаф " Автоматиците са коли за инвалиди. Достатъ4ни са ти една ръка и един крак и караШ"  Wink Това в кръга на Шегата,разбира се. Peace
Колата с автомати4ни скорости си е голямо удобство,особено при 4естото налагане на смяна на скоростите както е при задръствания и подобни. Ооооооба4е на дълъг път можеШ да отка4иШ от монотонност. #Crazy
За 4овек като Бимба или Дениската,които смятат да карат в града и на къси разстояния е екстра,като разбира се се изклЮ4и андикапа на този вид коли като по висока цена и по голям разход.
Няма да коментирам кои са по_добри и кои по_лоШи Шофьори,но е естествено ,4е 4овек който няма проблеми да кара с единия и другия тип скоростна кутия е малко по_напред с материала ( моля да няма обидени,ниЩо ли4но  Stop ).
Само за справка:последната кола,която имаШе бивШия ми ( тогава беШе все оЩе настояЩ  Mr. Green ) беШе едно БМВ Комби 5ица АВТОМАТИК.Еми тая кола беШе супер,направо сама си вървеШе...ама бързо му омръзна  Twisted Evil

Сонитка,едно време Яриса ми беШе хипер лЮбим ( говоря ти за предиШния модел ),но после неЩо взе да ми се вижда доста малък. Thinking Аз не съм карала и не съм го виждала на живо като вътреШен обем на багажника и купето какво представлява,но имам 4увството,4е новия е мааалко по_големи4ък от стария. Бях правила сравнение с Полото и на Яриса багажника ми го даде съвсем малко по_малък. Ина4е като разход на гориво е върха и освен това има  много работи ди серие.
Най_добрия на4ин за преценка е да отидеШ и да я видиШ на живо колата,да се ка4иШ вътре , да пипнеШ, да седнеШ,да видиШ дали ти е удобна и след това да оцениШ техни4еските и характеристики ( или да оставиШ тази зада4ка на мъжа ти ако на теб не ти е по сърце )
Мацки из4езвам,Щото ме 4ака една камарка фактури а към 16,30 трябва да съм излетяла оттук. Ина4е за коли съм винаги готова да лафя  Peace Blush
Виж целия пост
# 134
HХора, леля ви ще вдига гълъбите... Peace
сори, че толкоз рано ама имам интервю за работа и ша бягам...
много да ми стискате палци ей...дано да стане нещо малииии... Praynig Praynig Praynig Praynig Peace
айде, до скоро писане, не се карайте много, само екшън да става... Crazy Crazy Crazy Thinking Naughty
мнооого цунки... Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия