Miss Italia - edizione 41

  • 19 581
  • 288
# 105
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace

Ииии, що, на мен ми е интересно, това е форум за майки все пак  Simple Smile


Подркепям адаШката, 4е  се изтъркахме с тия хранения на бебета Laughing Форума за майки, верно, ма който иска да говори за бебета, да си ходи при от4етните Naughty Blush Laughing Дайте друго да дъв4ем, моля Party


изтърпявали сме и далеч по-досадни неща Rolling Eyes

отчетните са за българско гледане на бебета, което са мен е  #Crazy
Виж целия пост
# 106
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace

Ииии, що, на мен ми е интересно, това е форум за майки все пак  Simple Smile


Подркепям адаШката, 4е  се изтъркахме с тия хранения на бебета Laughing Форума за майки, верно, ма който иска да говори за бебета, да си ходи при от4етните Naughty Blush Laughing Дайте друго да дъв4ем, моля Party

Бе то изтъркано изтъркано, видяхте, че пак има неразбрали ... е посмях се от сърце де, че има съфорумка разбрала-недоразбрала, че сме си будили децата да ги храним ... карай, трябваше ми порция здравословен смях Joy  Joy  Joy пък особено от страната на някой, който до момента бебета не е гледал  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 107
Ааааа моля моля за автоматика или хубаво или ни6то  Naughty.Моето Панде (дето о6те го няма) е автоматик,мъжо се е заканил и неговата нова кола да е автоматик.То да си призная при мен избора за автоматик идва от факта 4е кака Деска не може да кара с тея скорости.Еми все ми гасне колата и това е ...


Извинявай, ама само ей така, по детски се питам, как тогава си взела книжка  newsm78 да не би да ти е книжката за автоматици и да си карала курса в щатите?  newsm78

Вале, позволявам си да ти отговоря аз, тъй като съм на съЩия хал като Бимба:
Как съм взела книжка: ми е тъй, седнала съм си на Д.то, нау4ила съм првилника, внимавала съм на изпита и съм взела книжка.   Което автомати4ески не ме прави добър вода4, на пътя не се 4увствам добре и сигурна, като взема да сменям скорости. Което не озна4ава, 4е не мога, просто предпо4итам да ми е по лесно  Peace
Виж целия пост
# 108
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace

Ииии, що, на мен ми е интересно, това е форум за майки все пак  Simple Smile



Подркепям адаШката, 4е  се изтъркахме с тия хранения на бебета Laughing Форума за майки, верно, ма който иска да говори за бебета, да си ходи при от4етните Naughty Blush Laughing Дайте друго да дъв4ем, моля Party


изтърпявали сме и далеч по-досадни неща Rolling Eyes

отчетните са за българско гледане на бебета, което са мен е  :crazyeyes:

Джоя, специално за теб : http://www.alfemminile.com/maternite/accueilmaternite.asp
Те ти итал. гледане на деца Hug Проблеми други Mr. Green
Виж целия пост
# 109
Денисче, мерсаж  Hug Hug Hug Money и ти ма кефиш Hug Peace
Виж целия пост
# 110
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace

Ииии, що, на мен ми е интересно, това е форум за майки все пак  Simple Smile



Подркепям адаШката, 4е  се изтъркахме с тия хранения на бебета Laughing Форума за майки, верно, ма който иска да говори за бебета, да си ходи при от4етните Naughty Blush Laughing Дайте друго да дъв4ем, моля Party


изтърпявали сме и далеч по-досадни неща Rolling Eyes

отчетните са за българско гледане на бебета, което са мен е  :crazyeyes:

Джоя, специално за теб : http://www.alfemminile.com/maternite/accueilmaternite.asp
Те ти итал. гледане на деца Hug Проблеми други Mr. Green


какво точно трябваше да чета?
Виж целия пост
# 111
интересно ми е дирокова какво мисли по въпроса, че тя е разбирачката, но за мен добър шофьор на автоматик не се качва, да не говорим, че съм против  джиджани екстри на една панда например! по-добре за тия пари дето ти ги слагат отгоре да си купиш свестна кола  Confused

Хе хе, много оби4ам такива изказвания Crazy Тя Гери го каза ве4е : Ми в Америка да идат да се гръмнат тогаз караЩите автоматик, а #Crazy Прибавям и няколко милиона японци съЩо Joy hahaha
Виж целия пост
# 112
Ааааа моля моля за автоматика или хубаво или ни6то  Naughty.Моето Панде (дето о6те го няма) е автоматик,мъжо се е заканил и неговата нова кола да е автоматик.То да си призная при мен избора за автоматик идва от факта 4е кака Деска не може да кара с тея скорости.Еми все ми гасне колата и това е ...


Извинявай, ама само ей така, по детски се питам, как тогава си взела книжка  newsm78 да не би да ти е книжката за автоматици и да си карала курса в щатите?  newsm78

Вале, позволявам си да ти отговоря аз, тъй като съм на съЩия хал като Бимба:
Как съм взела книжка: ми е тъй, седнала съм си на Д.то, нау4ила съм првилника, внимавала съм на изпита и съм взела книжка.   Което автомати4ески не ме прави добър вода4, на пътя не се 4увствам добре и сигурна, като взема да сменям скорости. Което не озна4ава, 4е не мога, просто предпо4итам да ми е по лесно  Peace

според мен скоростния лост не играе голяма роля в поведението на пътя, може би затова ми е трудно да разбера твоята позиция и тази на бимба. Не мисля, че липсата на скоростен лост ще ви даде повече опит на пътя, това е въпрос на ориентация в пространството, тоест на шосето, спрямо посоката на движение и спрямо дистанцията и габаритите на другите движещи се субекти. В смисъл, автоматикът няма да ви направи автоматично добри шофьорки.

Аз лично, ако ще с космическа совалка да съм, а не в кола автоматик, без практически опит, особено с данните, които ми давате, че просто не можете да карате, да кача направо и бебе в колата .... хм, решенията си ги взимате вие.  Crossing Arms

Аз съм активен шофьор вече 12 години, това е моята гледна точка. Автоматикът си е улеснение, удобно е, но на мен просто ми е все тая дали е със или без, естествено, не бих харчила пари за автоматик, освен ако не ми подари някое гадже.

Бих помолила наистина Дирокова да се изкаже, тя е запален шофьор.
Виж целия пост
# 113
интересно ми е дирокова какво мисли по въпроса, че тя е разбирачката, но за мен добър шофьор на автоматик не се качва, да не говорим, че съм против  джиджани екстри на една панда например! по-добре за тия пари дето ти ги слагат отгоре да си купиш свестна кола  Confused

Хе хе, много оби4ам такива изказвания Crazy Тя Гери го каза ве4е : Ми в Америка да идат да се гръмнат тогаз караЩите автоматик, а #Crazy Прибавям и няколко милиона японци съЩо Joy hahaha


това от позициата на добър шофьор ли ми го казваш?

съжалявам много, не знам кой как си е всел книжката, но ако дори не си се научил да си смениаш скоростите и ти гасне колата със или без автоматик си оставаш опасен и са себе си и са околните  ooooh!
Виж целия пост
# 114
Здравейте мами от Италия! Grinning
понеже скоро ще ви идваме на гости искам да ви помоля за една услуга Praynig може ли някой да ми каже кодовете на мобилните ви оператори и ако им знаете интернет страниците. Предварително благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 115
интересно ми е дирокова какво мисли по въпроса, че тя е разбирачката, но за мен добър шофьор на автоматик не се качва, да не говорим, че съм против  джиджани екстри на една панда например! по-добре за тия пари дето ти ги слагат отгоре да си купиш свестна кола  Confused

Хе хе, много оби4ам такива изказвания Crazy Тя Гери го каза ве4е : Ми в Америка да идат да се гръмнат тогаз караЩите автоматик, а #Crazy Прибавям и няколко милиона японци съЩо Joy hahaha


това от позициата на добър шофьор ли ми го казваш?

съжалявам много, не знам кой как си е всел книжката, но ако дори не си се научил да си смениаш скоростите и ти гасне колата със или без автоматик си оставаш опасен и са себе си и са околните  ooooh!

Няма да се повтарям Crossing Arms

До после дами, беб ме зове
  bouquet
Виж целия пост
# 116
честно казано, не виждам какава аргументациа е това
хайде тогава да караме в ляво сащото в сумати страни така карат?
Виж целия пост
# 117
Дойдохме си на думата с автоматичните скорости!

Айде сега пак за бебета  Mr. Green Някой от вас да има впечатления за количките Loola? А за Тойота Ярис нищо не казвате, събира ли паседжини и други бебешки работи? Май ще чакам и аз ДиРокчето да се изкаже компетентно, ке ми фидо  Hug

Моят портатиле  е пак  HP, Лени казва, че имала проблеми. Аз имах преди време и си беше ок, дано и сега не сдава багажа  Crazy
Виж целия пост
# 118
Здравейте мами от Италия! Grinning
понеже скоро ще ви идваме на гости искам да ви помоля за една услуга Praynig може ли някой да ми каже кодовете на мобилните ви оператори и ако им знаете интернет страниците. Предварително благодаря.  bouquet


http://www.tim.it/consumer/homepage.do
http://www.190.it/190/trilogy/jsp/home.do?tabName=HOME+190&B … p;ty_skip_md=true
http://www.tre.it/
http://www.wind.it/it/index.php

Това са основните страници, дано се ориентираш. Ако има нещо неясно, питай  Peace
Виж целия пост
# 119
но за мен добър шофьор на автоматик не се качва

Ше ме извиниш,ама т'ва е леко неподготвено изказване...моля моля...тук сме добри шофьори,но имаме 4ри автоматика...удобно и практично е,а масата го избягват,защото е допълнителна опция,която струва около +2000евра и вдига консумото +10-15%,а и подръжката му е малко по различна!

Сега събирам адресите на операторите!

И стига с т'ва, както Кала казва,че ще налагам авторски права и естествено  Money

ПП Опс, Снита ти ги пуснала  Blush брава брава колко си бърза  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия