Miss Italia - edizione 41

  • 19 576
  • 288
# 90
Аз грам опит с преносими нямам, ако не се броят служебните, на които работя чат-пат, затова съм в такава дилема. Знам какъв няма да си взема, имаше в офиса един DELL, тежи повече от мене това нещо, със сигурност ooooh!, отделно забивки и разни други проблеми.
Блазни ме мисълта за малък екран, но като си знам програмите и колко цифра гледам, просто ще се изкьорча, не става. Това единият мотив; другото, което ме блазни в тоя модел е изнесената встрани функционална клавиатура, за пръв път виждам на преносим компютър такова нещо, entry-то е съществена част от дейността и ще е супер удобно, иначе задължително мъкна и допълнителна, като бай Ганьо с дисагите. Ще мисля още.
Иначе засега съм добре, благодаря Hug.
По-съществено инфо - другата седмица евентуално Peace.
Виж целия пост
# 91
Привет мацки! Гледам голям лаф сте му ударили, браво на вас. Аз имам супер много работа, ама така е- като се натискат да плащат  Laughing

Тази сутрин ходих пак на крвъни и после се чух с Артемозия за резултатите и така! Много нисък бил риска, 1 на 14 000, та не смятам да правя никакво изследвания от този род повече, въпреки че тези резултати все пак не са 100 % надеждни.

Аз почти реших, че ще си взема Тойота Ярис, какво ще кажете ... с всички екстри и  без автоматични скорости, естествено, тях ги оставям на американците, пък нали и били по-примерни шофыори  Mr. Green То нали знаете, всеки си има мнение, ама за масовия американец кой каквото ще да ми говори, хич не съм благосклонна. Да не говорим за начина им на строене на къщите, обзаеждане, култура на хранене и прочие. Пак говорим за масата, нали се разбрахме, някой да не вземе да се обърка  Whistling  Доста ми е мъчно, че брат ми почти сигурно ще заминава точно натам! Но поне за реализация, е по-добрият вариант от Европа.
Междудругото една от най-добрите ми приятелки тук е точно американка! Страшно приятно и интелигентно момиче, дори се научи да кара и кола със скорости  Mr. Green

Лени, честит ти портатиле!  Peace Да се похваля, И аз си имам нов, ще дойде май другата седмица, така че вече ще сме с 3 копма у дома!  Laughing Макинтош, нормален с уиндоус и линукс и сега преносимия.
Виж целия пост
# 92
Всъщност излъгах - имам опит, и то точно с Тошиба, обаче няма нищо общо тая машина със сегашните, затова и я пропуснах, модел 92-ра година, с 2 MB RAM как ви звучи Crazy. Наследство от старата ми работа, общо взето нищо лошо не мога да кажа, даже успях и Windows 3.1 да й инсталирам с все офиси и приложения, но за съжаление за съществена работа не ставаше, жива мъка с тая памет. Предимно под DOS съм я ползвала, дълги години ме храни, но тогава и дейността беше различна, за сегашната не става. В заслужена пенсия е машинката, батерията й гръмна отдавна, доста неща не работят, държа си я от сантимент или ако нещо опукат големите машини за закърпване на положението в DOS режим, ако има нещо спешно. Но просто не става вече.
Виж целия пост
# 93
Привет. мацки Peace Hug  bouquet
Гледам, вчера беше още старата тема, а днеска отварям и що да видя....нова вече на 5 страници (сигурно са вече и шест) #Crazy newsm78 Thinking Много лаф, много мохабет, много много....Няма лошо де Peace Peace Peace
Аз ви попрочетох, гледам за портатили си говорите....аз отдавна искам ново пц, пурво мислех настолен нормален да си взема...ама като се замисля...май е по-добре портатиле....така и така ще го изплащам... Thinking newsm78
За псувните какво да кажа... Thinkingзнам, че не са хубаво нещо като излизат от устата на жена...ама някой път и аз пускам по някоя като ми падне пердето... Blush Crossing Arms грозно не грозно...кат си ядосан, не му мислиш много много.. Crossing Arms Naughty
А...преди да съм духнала нанякъде...оня ден бях на фризьор и сега ви пускам снимков материал...от сериятя бифор и афтър...последните снимки са с новата коса... Blush Embarassed
та ей го албума:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103200
 
Та така...
Както казва Калка...наоколо съм и до кукане Peace Hug
 
 

Виж целия пост
# 94
Трамел4е,звучи ми неоандерталско Joy

МММ,Десинка,брава брава  Mr. Green много добре изглеждаш:)и ся ако и я поддържаш все така ще е супер:)


Виж целия пост
# 95
Здравейте и от мен Hug
Да се запиша и аз 4е в4ера,докато ви из4ета ферманите ooooh!то голям лаф,много теми Crazy

Гери какво стана сега бе, пак проблеми Shocked.Да знаеш тия са големи дяволи,до като не ви изпият кръв4ицата няма да мирясат.Не им се давайте Naughty
И аз съм напълно съгласна с теб за автоматиците Peaceта това си е като детска игра4ка, Grinning.само 4е по въпрос на фирмите аз залагам на немските автомобили.От както съм се ка4ила на моето е классенце,не го сменям за нищо на света newsm03

Лени 4естита нова придобивка,със здраве да си я ползваш и да внимаваш пове4е  bouquet

По въпрос на в4ерашните теми за бебетата и за храненето,мисля 4е при всяко дете е разли4но.Напълно съм против 4е трябва да се буди детето през ноща за ядене само защото такъв е режима.Та то детето само си казва дали е гладно или не,няма сега на сила да се тъп4е. Crossing Arms.Но и не вярвам  също,4е някоя майка ако и ревне детето гладно ще го остави да си църка само защото още не време за попата.
И детето и майката си се нагласят взаимно.
Никъде не про4етох,4е Влади си е оставила детето гладно Naughtyпросто са си създали взаимен режим.Така и детето доволно и майката по спокойна Peace
Не виждам защо някой от вас са против Thinking

Хайде 4ао за сега,наоколо съм newsm03
Виж целия пост
# 96
айде и от мен добър ви ден,
тая сутрин пак леко тър4ане,ходихме при педито,4е тая екзема ни мъ4и,ама 6тяла да я израсте  newsm78
Ина4е беба тази но6т спа непробудно и следователно аз съм отпо4инала,та след малко 6те я водя на разходка край езерото.Ей най_после слънце,писнаха ми тея дъждове няколко дена.

Ааааа моля моля за автоматика или хубаво или ни6то  Naughty.Моето Панде (дето о6те го няма) е автоматик,мъжо се е заканил и неговата нова кола да е автоматик.То да си призная при мен избора за автоматик идва от факта 4е кака Деска не може да кара с тея скорости.Еми все ми гасне колата и това е......Който може да кара да си кара с нормалните.Оба4е факт е 4е и тук се налагат все пове4е автомати4ните скорости.Вси4ките ни познати дето си смениха колите новите ги взеха с автомати4ни....явно има за6то  Thinking

За псувните.....еми не са ми много на сърце ама 4ат пат се налага.....все пак ПРОСТА6КО АМА ОБЛЕК4АВА  hahaha


айде бягам 4е беба писка,отиваме на разходка   bouquet

П.С.Сон4е браво за резултатите,вси4ко 6те е наред  Hug
Гери айде 4е 4акам покана в новото жили6те.....  bouquet
Виж целия пост
# 97
Ник, въпросът не е дали да се буди бебето да яде,а ако се събуди,защото е гладно и реве посред нощ дали да му се даде да яде или да му се бута биба или вода и да му се даде да яде сутринта  newsm78 За това беше дискусията  Peace

 
Виж целия пост
# 98
Никъде не про4етох,4е Влади си е оставила детето гладно Naughtyпросто са си създали взаимен режим.Така и детето доволно и майката по спокойна Peace
Не виждам защо някой от вас са против Thinking

Хайде 4ао за сега,наоколо съм newsm03

никой не е против то4но пък среЩу Влади.
ГовореШе се от собствен опит кой какво смята за по_уда4но, или, ако предпо4итаШ, правилно.
После мирно се реШи, 4е правила няма и всеки прави каквото смята за добро.
Нали сме много политикали корект тук.  Joy


за колите, както признах ве4е, ниЩо не разбирам. Аз предпо4итам ръ4ните скорости, ина4е се питам къде му отива кефа от карането на 4овек.  newsm78 . Но имам съмнението, 4е ако трябваШе да седя 2 4аса по опаШки, Щях бързо да поискам автомати4ни. Rolling Eyes Laughing

Моми4ета, лек следобед, аз тук се 4удя дали да взема да СИ ходя (голямо мъртвило ми е в работата, поне да си по4ина малко), а междувременно се "образовам" в разни икономи4ески, данъ4ни и т.н. новости на Финанциарията  Confused
Виж целия пост
# 99
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 100
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace

Ииии, що, на мен ми е интересно, това е форум за майки все пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Пак аз, тъй сега:

За автоматик бри4ките съм напълно съгласна с Гери. Бимби4 ( и мен хи4 ме няма със скоростите, та затуй най ве4е Embarassed). Но в трафика си е по удобно..както ве4е казах и моето следваЩо возило Ще е такова Hug Мъжът ми каза, 4е следваЩата му кола съЩо Ще е автоматик (въпреки, 4е има книжка от пов4е от 20 години и все скорости сменял Laughing) Peace Това е бъдеЩето, хай стига отживелици Blush

Десинка, много си готина с новия при4ес: и ти кат систъра си голяма симпатяга Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 102
Ааааа моля моля за автоматика или хубаво или ни6то  Naughty.Моето Панде (дето о6те го няма) е автоматик,мъжо се е заканил и неговата нова кола да е автоматик.То да си призная при мен избора за автоматик идва от факта 4е кака Деска не може да кара с тея скорости.Еми все ми гасне колата и това е ...


Извинявай, ама само ей така, по детски се питам, как тогава си взела книжка  newsm78 да не би да ти е книжката за автоматици и да си карала курса в щатите?  newsm78
Виж целия пост
# 103
Еййй, не ги ли предъвкахте тия хранения и режими вече.... Rolling Eyes newsm78 #Crazy...горките деца значи... #Crazy
Да не ме погнете сега обаче.... просто ако може малко чейнч на събджекта... Peace Peace Peace

Ииии, що, на мен ми е интересно, това е форум за майки все пак  Simple Smile


Подркепям адаШката, 4е  се изтъркахме с тия хранения на бебета Laughing Форума за майки, верно, ма който иска да говори за бебета, да си ходи при от4етните Naughty Blush Laughing Дайте друго да дъв4ем, моля Party
Виж целия пост
# 104
интересно ми е дирокова какво мисли по въпроса, че тя е разбирачката, но за мен добър шофьор на автоматик не се качва, да не говорим, че съм против  джиджани екстри на една панда например! по-добре за тия пари дето ти ги слагат отгоре да си купиш свестна кола  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия