Miss Italia - edizione 41

  • 19 581
  • 288
# 135
Соня, има положение, при което колата държи скоростта,която е достигнала в момента точно за такива леко естремни условия...сега не помня буквата,на която се поставяше,но има...Д е движи се напред,R е назад(ретро), Р е паркинг и не помня другата буква!

Яриса си е супер според мен....една позната джитка с нея и не съм чула да се оплаква!Остви,че си мечтая за Б клас;)това е като спечеля супереналотто  Joy Иначе си е супер возилото...сега го гледах в едно списанийце за коли:)

Дессинка,весел уикенд;)
Виж целия пост
# 136

Хайде всеки да си пише за каквото иска и другите да се съобразяват, тук сме много тези, които се интересуваме от бебета и форумът е предимно за това. Ако става въпрос, има си форум за кякере, www.bulgaria-italia.com  Laughing
Виж целия пост
# 137
Ако си спомняте, и ние щяхме да си купуваме кола, все още ще си купуваме, но ще бъде на старо и до към 7000 евро, сега с бебето ни трябва, но пък парите са кът  Tired
Та каква стара използвана бихте препоръ4али...и знаете ли някакви добри concessionari около Милано?
Виж целия пост
# 138
Моргъс,Ще ме извиниш,ама отчетни за бебетата .....а и нЕкои сме пиени ди бебета и искаме да си лафим за други неща  Mr. Green

Мкдироче,вЕрно е...трудно се пилят гуми с автоматик и колата никога не ръмжи  Twisted Evil
Виж целия пост
# 139
Абе хора проваляте ми работата с тия разговори дет сте ги подхванали  ooooh!
Напълно подкрепям написаното от Валя  Peace
НО,има и неЩо друго,което не бива да се забравя:вси4ки тръгваме от ниво прин4ипианте и както с всяко друго неЩо се иска време 4овек да натрупа опита,да си изгради рефлекси, да се нау4и да паркира и про4ее.За съжаление никой не се ражда нау4ен и с еспериенца.Вярно е,4е понякога си има хора,които директно казват,4е ги е страх и не искат да Шофират. Евала им правя. Едната ми зълва ( колкот и да не мога да я диШам я признавам заради това ) има книжка (не знам как то4но я е изкарала  Thinking ),но тъпо и упорито отказва да Шофира,заЩото я е страх и казва,4е не е за нея,не я вле4е и про4ее. Другата ми зълва съЩо е с незнайно как изкарана книжка,до скоро и тя не караШе и нямаШе кола,но миналата година си купи едно Сей4енто и сега лека полека се у4и,връткайки из кварталните ули4ки.
Аз понякога ,когато бързам за работа или пък ме засе4е някоя такава гърла си изпускам нервите и ги псувам яко ама пък после си мисля,4е и аз съм била прин4ипианте и сигур доста майни съм отнесла.
Все пак не бива да се забравя,4е Шофирането не е игра и Шега работа а неЩо сериозно и отговорно и ,4е най_малкото невнимание и неправилно реагиране може да коства 4овеШки живот. Naughty
Виж целия пост
# 140
Моргъс,Ще ме извиниш,ама отчетни за бебетата .....а и нЕкои сме пиени ди бебета и искаме да си лафим за други неща  Mr. Green

Мкдироче,вЕрно е...трудно се пилят гуми с автоматик и колата никога не ръмжи  Twisted Evil

Кала, нека всеки да си говори за това, което го интересува, на мен не ми пречат и други приказки, даже напротив. Отчетни са за майки в българия, а тук все пак се обсъждат общи проблеми на българки в италия, така че не е съвсем така. На мен лично този форум ми е помогнал и не виждам проблем да има търпимост от всички, никой не е длъжен да се включва, ако дадена тема не го интересува.
Виж целия пост
# 141

Денискова, форума на алф (не този на майките де, който все пак съм поглеждала от време на време), ми е бил номер 1 в първите ми форумски години... ееех, спомени Wink Laughing
Виж целия пост
# 142
Мдаммм,Мкдирочето е права Peace

Аз много се надявам пак да си намеря работа в рент-а кар....суперско е да сменяш колите и да караш всякакви класове  Crazy Харесва ми...не съм спец,но се справям и е удовоствие:)

Мккдирокова,айде по задачи,че е петък и започва уикенда   Crazy

Моргъс,ааа ето защо не се включват татковци  Flutter  аз бях поканиа един бг-татко,но сигурно го досрамя  Crazy ще го преслушам пак аз!

Весел уикенд:)
Виж целия пост
# 143
Моргъс,ааа ето защо не се включват татковци  Flutter  аз бях поканиа един бг-татко,но сигурно го досрамя  Crazy ще го преслушам пак аз!


може и да няма татковци, обаче на курса за бременни имаше един татко италиано, който правеше упражнения за дишане заедно с жена си, та чак така, не мога да си представя нашите татита  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 144
Моргъс, Ще ме извиниш,ама отчетни за бебетата .....а и нЕкои сме пиени ди бебета и искаме да си лафим за други неща  :mrgreen:

Мкдироче,вЕрно е...трудно се пилят гуми с автоматик и колата никога не ръмжи  Twisted Evil

Кал4е, кефиШ Peace аз и по прицип съм ти фен, ма днес мнооо ми харесваШ Heart Eyes

Моргъс ( на Артур сестра ли му беШе бай дъ уей newsm78), виж сега:: Верно, бебета си имаме, ма и за друго може да приказваме, не Ща да ставам ограни4ена Crossing Arms Пък и след туй, дет съм казала за от4етните съм турила 3 усмихваЩи се 4ове4ета, демек : майтап за неразбралите Blush
Нямам никаво намерение да отег4авам Лени (основател на темата  bowuu), Гери , Десинка и т.н само с памперси, тъй 4е без да се обиждаШ лоШо няма малко да сменим вълната Hug
Пък ти си го казала, който за каквото иска да си лафи. Посо4еният от теб сайт е просто Sick  МАцките тук май отдавна не са му фенове Confused

Дирока както винаги се изказа супер дипломати4но и то4но, ей за туй го  Heart Eyes

Подкрепям и Ник, Що да не може да говори за бебета, кат не е родила оЩе и к'во Shocked Папата не може да говори за мир, Щот не е ходил на война ли #Crazy (въпреки 4е тоз сегаШния и на фронта е бил Crazy)
На мен съЩо много май4ета ми викаха преди да родя: "ех, Ще видиШ псле, сега нямаШ опит.." Сега я мисля по съЩия на4ин като и преди, ма за някои сигурно едно малко дете не стига, мнооого опит се иска Wink Истината е една : разни хора, разни идеали, родили, неродили, не е от първостепенно зна4ение Peace

Бибми4, да запиШеШ 4и4о ти на Шоф. курс да си опресни материала Joy hahaha Joy

Кала е права, днес сме се много разпенили, екШън отвсякъде #2gunfire Crazy

П.П В тоя ред на мисли, леко с мене, 4е току Що направих на салата една ква4ка в бг посолството , днес ми е ден на нерви #Cussing out

ма вси4ки ви оби4ам Hug Heart Eyes
Тук съм
  bouquet
Виж целия пост
# 145
Шофьор се става с каране.
Друга формула не знам да е измислена до момента,
освен ако на плей стейШън някой много си е повярвал, 4е е Шофьор.
аз карам коли със скорости и досега живота не ми е предоставил друга алтернатива. Ако ми предостави тогава Ще го мисля.  Laughing

Бимба, ..и хенри форд са го питали коя е най'хубавата кола)) отговорът му е в исторята Новата.
Щом сте направили избор за автоматик и ексти в Панда ... супер. . остави хората да си фантазират какво можело да бъде , ако имали пари и  се кефи на новата си кола и най'ве4е Карай.  Peace
Не знам какви са условията при вас, но преди 8 години, когато татко ми даде старата си жигула, за да запо4на да карам, излизах много рано сутрин рано и карах по бул България, после се връЩах до НДК, да няма движение, да нау4а пътя.. после лека полека разШирявах периметъра и така.
Паркиране тренирах  на полигон , заЩото живея в центъра до дирокови , където никой няма да ме 4ака да се намествам между колите.

тоест, наистина, неЩата трябва да са постепенни и с 4уство за отговорност, милена е права.

Виж целия пост
# 146
Ти пък голяма разбира4ка се извъди бе другарко,това като нямам все още собствено дете не озна4ава 4е не съм гледала бебе Twisted Evil
Хайде стига бля ами си отваряй по добре о4ите като 4етеш,и не се изказвай неподготвена newsm11

виж, няма да ти посветя повече от 1 ред по понятни причини. Последният ти постинг е целенасочено обиден, за което има модератори. Заключенията за твоята лична култура не си ги направих само аз, а ми дойдоха и на лични, е мерси все пак, че беше причината да ме черпят едно.  Mr. Green ще пийнем за твое здраве  Joy
 
Виж целия пост
# 147
Лени  Hug

И хи4 нямам намерение да отговарям колко била струвала,колкото толкова аз нали си я харесвам (ни6то 4е о6те не съм я видяла наяве де  hahaha)

Денис4о както винаги кефи6   Hug
Виж целия пост
# 148
Феиам4о, ти нали ЩеШе да бЕгаШ Wink Радвам се, 4е съм те върнала към хубави( надявам се Crazy) спомени. Ина4е форум4ето е много свежо и полезно Peace

ОЩе 4акам да ми разясниШ оня въпрос, ма все ме забравяШ Феиамски Sad

Шофьор се става с каране.
Друга формула не знам да е измислена до момента,


Няма две мнения по въпроса, напълно съгласен  Peace
Виж целия пост
# 149

Шофьор се става с каране.
Друга формула не знам да е измислена до момента,


Няма две мнения по въпроса, напълно съгласен  Peace

и аз съгласен, брава, Лени  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия