💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 51 176
  • 736
# 615
Тина, не за този, който влиза при Рибарчето, а за този, който ще играе във филма на Керем говорим с Мики.
Виж целия пост
# 616
Мики, не е моят човек.  Аз си харесвам Алпер Бейтекин ( мъжът на Лейла), а този, който влиза в Рибарчето е главатарят на мошениците от Обичащите се ( забравих му името). Най- възрастният.

Тинче, за "Синята пещера" говорим, нали имаше новина , че ще участва. Беше сред изброените актьори.

Коко, хубаво пишете, ама нямате нова тема още....Persevere
Виж целия пост
# 617
Да , ще участва в Синята пещера.
Извинявайте,  не съм ви разбрала.. 😉
Симпатяга е Алпер и е невероятен актьор 😉 ( минутка за реклама)

Керем уцели десятката с него.
Виж целия пост
# 618
Тинче, явно и с Керем са се сближили и го е поканил, надали е случайно. Знаем, че Керем си кани приятели по продукциите, които продуцира. Нилпери поне няма да я има този път, нищо против нея, но вече за 4ти път да играят заедно с Керем ще е прекалено. Grinning
Виж целия пост
# 619
Здравейте! Flowers Hibiscus

Алпер Байтекин е участвал с Керем във "Великолепният тандем". Това ще им е трети общ проект.

https://twitter.com/_b_meli/status/1781736058926875095



Ели, Благи, общо взето Мики е обобщила всичко, което се случи. С някои потребители, които продължават да се разпореждат с темите и да си придават важност, никога не бих писала повече в една тема. Нека си пишат двама, трима в темата на Керем. Като си спомня каква тема беше и каква стана и ми става жално на моменти.
Виж целия пост
# 620
Госпожа, какво ѝ има на темата ни в момента?
Е не изписваме 50 страници за един ден, ама… задоволяваш се с това, което имаш. Laughing
Алпер изигра младоженеца в Ако обичаш силно, нали? Не го гледах от-до и са ми смътни спомените. Сигурна съм, че Керем ще жъне успехи с този филм. Мисля, че сюжетът е одобрен от турските зрители от това, което четох като коментари.

Здравейте! Flowers Hibiscus

Алпер Байтекин е участвал с Керем във "Великолепният тандем". Това ще им е трети общ проект.

https://twitter.com/_b_meli/status/1781736058926875095



Ели, Благи, общо взето Мики е обобщила всичко, което се случи. С някои потребители, които продължават да се разпореждат с темите и да си придават важност, никога не бих писала повече в една тема. Нека си пишат двама, трима в темата на Керем. Като си спомня каква тема беше и каква стана и ми става жално на моменти.
Виж целия пост
# 621
Нищо й няма на темата ни, но си трябват нови проекти. Satisfied
Беше много хубаво като имахме половин година епизоди почти всяка седмица.
Виж целия пост
# 622
Да допълня и аз нещо относно причината за създаването на новата тема за Ханде и Керем. В старата тема нещата бяха горе-долу добре, макар че прикрито се усещаше, че не се толерираше да се коментира и величае Ханде. Създателката на темата периодично ни подсещаше, че темата си е лично нейна и изпитвала сантименти към Керем. Затова не харесваше да се пише за Ханде. Но докато се излъчваха сериите на СЧК, някак си се подминаваха доста от коментарите и снимките за Бамби. Както е написала и Поли, обратът настъпи след края на сериала и особено след като се разбра, че Ханде и Керем са разделени. Тогава започнаха грозните сцени и обиди към всеки, който се опитваше да защити Ханде. И аз бях между недолюбваните. Докладваха ни и ни триеха коментарите. Обвиняваха изключително само нея за тяхната раздяла. За Керем и дума не даваха да се изрече. Макар че, истината така ѝ никой не разбра и до сега. Само те двамата могат да кажат, какво точно се е случило. Но все пак по онова време всички ние се чудехме, какво се е случило и се опитвахме да анализираме ситуацията и всяка казваше какво мисли.  Не щадяхме нито единият нито другият. Гадаехме по снимки... Тогава решихме да си направим нова тема, в която да няма цензура. Всеки да може да си коментира, това което прецени, без разбира се да има лични нападки. И ето, че темата ни е жива, развива се все повече и дори към нас в последствие са присъединиха доста нови момичета, като Тина, Ели, Блага и други. Докато в старата тема останаха 3-4 момичета. За съжаление, много от пишещите в старата тема, се разочароваха от скандалите, тона  и държанието на т.н. "доайени" и се отдръпнаха. И повечето се отказаха да пишат. Лично на мен никак не ми беше приятно и дори в един момент мислех и аз да се отдръпна. Добре че тогава се престрашихме и се намериха смели момичета като Марги и Поли, които се нагърбиха с тежката задача да направят и оглавят новата тема. Разбира се не без дейното участие и съдействие на Миси, Слънчицето, Яси  (която си спомням, че също много нагрубиха), Дилеми,  Сними... Сигурно пропускам и други момичета, за което нека ме извинят. Не съжалявам за това, че взехме това решение тогава. Видя се кое е печелившето поведение. Пожелавам си все така да сме толерантни и да си подкрепяме и двамата ни любимци. Нали точно това беше смисълът на тази идея.

Виж целия пост
# 623
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 624
Скрит текст:
Да допълня и аз нещо относно причината за създаването на новата тема за Ханде и Керем. В старата тема нещата бяха горе-долу добре, макар че прикрито се усещаше, че не се толерираше да се коментира и величае Ханде. Създателката на темата периодично ни подсещаше, че темата си е лично нейна и изпитвала сантименти към Керем. Затова не харесваше да се пише за Ханде. Но докато се излъчваха сериите на СЧК, някак си се подминаваха доста от коментарите и снимките за Бамби. Както е написала и Поли, обратът настъпи след края на сериала и особено след като се разбра, че Ханде и Керем са разделени. Тогава започнаха грозните сцени и обиди към всеки, който се опитваше да защити Ханде. И аз бях между недолюбваните. Докладваха ни и ни триеха коментарите. Обвиняваха изключително само нея за тяхната раздяла. За Керем и дума не даваха да се изрече. Макар че, истината така ѝ никой не разбра и до сега. Само те двамата могат да кажат, какво точно се е случило. Но все пак по онова време всички ние се чудехме, какво се е случило и се опитвахме да анализираме ситуацията и всяка казваше какво мисли.  Не щадяхме нито единият нито другият. Гадаехме по снимки... Тогава решихме да си направим нова тема, в която да няма цензура. Всеки да може да си коментира, това което прецени, без разбира се да има лични нападки. И ето, че темата ни е жива, развива се все повече и дори към нас в последствие са присъединиха доста нови момичета, като Тина, Ели, Блага и други. Докато в старата тема останаха 3-4 момичета. За съжаление, много от пишещите в старата тема, се разочароваха от скандалите, тона  и държанието на т.н. "доайени" и се отдръпнаха. И повечето се отказаха да пишат. Лично на мен никак не ми беше приятно и дори в един момент мислех и аз да се отдръпна. Добре че тогава се престрашихме и се намериха смели момичета като Марги и Поли, които се нагърбиха с тежката задача да направят и оглавят новата тема. Разбира се не без дейното участие и съдействие на Миси, Слънчицето, Яси  (която си спомням, че също много нагрубиха), Дилеми,  Сними... Сигурно пропускам и други момичета, за което нека ме извинят. Не съжалявам за това, че взехме това решение тогава. Видя се кое е печелившето поведение. Пожелавам си все така да сме толерантни и да си подкрепяме и двамата ни любимци. Нали точно това беше смисълът на тази идея.




Леле викате нищо ново под слънцето. Това го имаше и в темата за Мерт и Афра и темата се раздели като при вашата ситуация,Благуна дори се изказа по ситуация. Не знаех, че е имало и първични случаи. Случайно ви попаднах на темата ,пък аз си чета така отвреме навреме и други теми. Защо е тази омраза към всяка дама ,която е била в живота,дали на Мерт ,дали на Керем . Тцтцтц. Толеранса е много важен. Не да си натрапиш чуждото мнение и то грубо....шок и потрес 🤭 съм
Виж целия пост
# 625
Здравейте, 🌞

Няма само Ханде да краси улиците в Истанбул 😎

Хубав и успешен ден на всички 😀
Виж целия пост
# 626
Скрит текст:
Да допълня и аз нещо относно причината за създаването на новата тема за Ханде и Керем. В старата тема нещата бяха горе-долу добре, макар че прикрито се усещаше, че не се толерираше да се коментира и величае Ханде. Създателката на темата периодично ни подсещаше, че темата си е лично нейна и изпитвала сантименти към Керем. Затова не харесваше да се пише за Ханде. Но докато се излъчваха сериите на СЧК, някак си се подминаваха доста от коментарите и снимките за Бамби. Както е написала и Поли, обратът настъпи след края на сериала и особено след като се разбра, че Ханде и Керем са разделени. Тогава започнаха грозните сцени и обиди към всеки, който се опитваше да защити Ханде. И аз бях между недолюбваните. Докладваха ни и ни триеха коментарите. Обвиняваха изключително само нея за тяхната раздяла. За Керем и дума не даваха да се изрече. Макар че, истината така ѝ никой не разбра и до сега. Само те двамата могат да кажат, какво точно се е случило. Но все пак по онова време всички ние се чудехме, какво се е случило и се опитвахме да анализираме ситуацията и всяка казваше какво мисли.  Не щадяхме нито единият нито другият. Гадаехме по снимки... Тогава решихме да си направим нова тема, в която да няма цензура. Всеки да може да си коментира, това което прецени, без разбира се да има лични нападки. И ето, че темата ни е жива, развива се все повече и дори към нас в последствие са присъединиха доста нови момичета, като Тина, Ели, Блага и други. Докато в старата тема останаха 3-4 момичета. За съжаление, много от пишещите в старата тема, се разочароваха от скандалите, тона  и държанието на т.н. "доайени" и се отдръпнаха. И повечето се отказаха да пишат. Лично на мен никак не ми беше приятно и дори в един момент мислех и аз да се отдръпна. Добре че тогава се престрашихме и се намериха смели момичета като Марги и Поли, които се нагърбиха с тежката задача да направят и оглавят новата тема. Разбира се не без дейното участие и съдействие на Миси, Слънчицето, Яси  (която си спомням, че също много нагрубиха), Дилеми,  Сними... Сигурно пропускам и други момичета, за което нека ме извинят. Не съжалявам за това, че взехме това решение тогава. Видя се кое е печелившето поведение. Пожелавам си все така да сме толерантни и да си подкрепяме и двамата ни любимци. Нали точно това беше смисълът на тази идея.




Леле викате нищо ново под слънцето. Това го имаше и в темата за Мерт и Афра и темата се раздели като при вашата ситуация,Благуна дори се изказа по ситуация. Не знаех, че е имало и първични случаи. Случайно ви попаднах на темата ,пък аз си чета така отвреме навреме и други теми. Защо е тази омраза към всяка дама ,която е била в живота,дали на Мерт ,дали на Керем . Тцтцтц. Толеранса е много важен. Не да си натрапиш чуждото мнение и то грубо....шок и потрес 🤭 съм
Някои просто не могат да виреят в теми, в които пишат много хора. Да не мислите, че ако беше първа направила въпросната потребителка темата за Рибарчето и така лесно щеще да я остави и да прави нова за Мерт? 🤣 Периодично щеше да се размахва пръст и да се напомня. Да правиш нова тема за Мерт, а да върви сериала и да се пише едно и също? 🐵 И другата фрапантност е при Чаатай. Не съм изненадана, че Марги избягаха и след това още едни дами си направиха нова тема за него, далеч по-приятна.

Сори, че се отплеснах. 🤣
Виж целия пост
# 627
Ханде напредва

Довечера е премиерата на филма.. ( засега 😉 )
Виж целия пост
# 628
Ново:
https://x.com/Noemi_kerem/status/1783048649997430818

Gift Heart
Виж целия пост
# 629

Днес щяло да има нощни снимки. Работният им ден ще започне в 18 ч 😎
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия