Начални училища в Пловдив - Тема 4

  • 31 857
  • 600
# 585
Здравейте,
някой има ли представа последните приети деца в Патриарха с колко точки са?

И аз се чудя за същото за Алеко Константинов, колко са влезли с 97т.
Виж целия пост
# 586
Здравейте,
някой има ли представа последните приети деца в Патриарха с колко точки са?

И аз се чудя за същото за Алеко Константинов, колко са влезли с 97т.

Моят син е приет в  Алеко, днес го записахме. Току-що погледнах резултатите – има 6 деца с 99 точки и 17 деца с 97 точки. Всички останали са с между 125 и 129 точки.
Виж целия пост
# 587
Здравейте,
някой има ли представа последните приети деца в Патриарха с колко точки са?

И аз се чудя за същото за Алеко Константинов, колко са влезли с 97т.

Моят син е приет в  Алеко, днес го записахме. Току-що погледнах резултатите – има 6 деца с 99 точки и 17 деца с 97 точки. Всички останали са с между 125 и 129 точки.

Благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 588
Здравейте,
някой има ли представа последните приети деца в Патриарха с колко точки са?

Последното прието детенце е с 97 точки (влезнали са само 5 деца с толкова точки)
Виж целия пост
# 589
Здравейте,
някой има ли представа последните приети деца в Патриарха с колко точки са?

Последното прието детенце е с 97 точки (влезнали са само 5 деца с толкова точки)

Много благодаря! Отпадна като вариант...
Виж целия пост
# 590
Здравейте, имате ли представа какво се случва с децата от район Западен, които не са приети в квартала. В момента има обявени 3 свободно места, а неприетите деца в Западен са десетки. Ще обявят ли нови паралелки? Нямаме кола, с която да го разкарваме из града, направо не знам какво ще правим.
Виж целия пост
# 591
Здравейте, имате ли представа какво се случва с децата от район Западен, които не са приети в квартала. В момента има обявени 3 свободно места, а неприетите деца в Западен са десетки. Ще обявят ли нови паралелки? Нямаме кола, с която да го разкарваме из града, направо не знам какво ще правим.
Как така неприети? Вие къде сте приети? Може да не е точно в кварталното, но все някъде трябва да е прието детето спрямо желанията, които сте редили. Ако не е съвсем близо, може с градския транспорт да се придвижвате. Неприятно, но все пак е вариант. Ако споделите къде горе-долу живеете и в кое училище е прието детето, можем да дадем съвети. Може да се комбинирате с други родители.
Виж целия пост
# 592
Здравейте, имате ли представа какво се случва с децата от район Западен, които не са приети в квартала. В момента има обявени 3 свободно места, а неприетите деца в Западен са десетки. Ще обявят ли нови паралелки? Нямаме кола, с която да го разкарваме из града, направо не знам какво ще правим.
Най-вероятно не сте приети в Петлешков, но няма как при обявени 2 паралелки в училището да бъдат приети, посочили га кята първо желание. В квартала има училища със свободни места.
Виж целия пост
# 593
Колко желания сте написали и не е прието детето? Пишете повече желания на следващото класиране. Ако ърябва изреждат всички училища ,в които има обявени места.
Виж целия пост
# 594
Е, как десетки неприети, не се ли предвиждат във всяко училище поне толкова места, колкото са децата от района?
Ако да, то за да не те приемат, трябва изобщо да не си посочил като желание училището по район.
Виж целия пост
# 595
И аз се учудвам. В квартала има поне 4-5 начални училища, не вярвам да има толкова неприети деца. Вероятно става дума за най-желаното и ако не са посочили друго, тогава става проблем. Но на следващите класирания може да поправи тази си грешка авторката.
Виж целия пост
# 596
Здравейте, мами! Предстои ни започване на 1. клас в ОУ "Васил Петлешков" и много се интересувам от мнение за г-жа Десислава Ангелова. Доколкото знам, тази година завършва с нейния випуск (4. клас) и ще поеме първолаци. Какви са отзивите ви за нея като подход към децата, преподаване и атмосфера в класа? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 597
Здравейте, мами! Предстои ни започване на 1. клас в ОУ "Васил Петлешков" и много се интересувам от мнение за г-жа Десислава Ангелова. Доколкото знам, тази година завършва с нейния випуск (4. клас) и ще поеме първолаци. Какви са отзивите ви за нея като подход към децата, преподаване и атмосфера в класа? Благодаря предварително!

Здравейте!
А мен силно ме интересува как става избора на учител след като на много места вече на дават да го назовеш. Може и на лично да ми пишете за насока Simple Smile
Виж целия пост
# 598
Здравейте, мами! Предстои ни започване на 1. клас в ОУ "Васил Петлешков" и много се интересувам от мнение за г-жа Десислава Ангелова. Доколкото знам, тази година завършва с нейния випуск (4. клас) и ще поеме първолаци. Какви са отзивите ви за нея като подход към децата, преподаване и атмосфера в класа? Благодаря предварително!

Здравейте!
А мен силно ме интересува как става избора на учител след като на много места вече на дават да го назовеш. Може и на лично да ми пишете за насока Simple Smile
Защо решихте,че сме я избрали? Не бих търсила отзиви в такъв случай. При нея се падна детето.
Виж целия пост
# 599
Познавам госпожа Ангелова професионално и мога да споделя само суперлативи. Изключителен естет, нейното първо образование е изобразително изкуство. Много деликатен учител, без болни амбиции ще въведе детето в света на науката. Радвам се ,че сте се паднали при нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия