🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 9

  • 17 324
  • 736
# 195
Искам да им видя реакциите като видят, че е жив.
Виж целия пост
# 196
Искам да им видя реакциите като видят, че е жив.
Хаха, да! И тогава ще бъдат различни.
Grinning
Виж целия пост
# 197
Много ми е любопитно как ще продължат линията Екбер-Оя.
Ще продължи ли Екбер да я преследва и тя да го отблъсква
Много е готина Оя, когато е войнствено настроена. Много беше сладка, когато й предлагаше да се качат на яхта и как мислено Оя се зарадва и а да се съгласи и бам... картечницата от думи се изстреля...
Виж целия пост
# 198
Здравейте!

Честит Рожден Ден на Сумие!

Виж целия пост
# 199
Рони, добре дошла отново при нас.
Предполагам си си изкарала добре.
И нашите впечатления за последните два епизода са същите.
Да се надяваме, че последния лош епизод е зад гърба ни и ни очакват само вълнуващи такива.

Какво ще кажеш за нашия психопат?
Неговата лудост е на друго ниво
Тотално луд, забравих да спомена, иначе този с книгата(Серхат) ще излезе по-голям психопат

А иначе за моите впечатления … харчене на пари общо взето, аз често ходя Joy просто така стана, че този път нямах никакво време за четене
Виж целия пост
# 200
И аз съм с усещането, че Календер може да е по-опасен. Стои отстрани и наблюдава.
Не е случайна поговорката "Тихите води са най-дълбоки".



Виж целия пост
# 201

Представете си само дъщерята на Мюдюра да е разбила сърцето на Календер.
Виж целия пост
# 202

Представете си само дъщерята на Мюдюра да е разбила сърцето на Календер.
А сега де!
Звучи интересно!
Виж целия пост
# 203
Енгин бей е поздравил Сумие с голям букет цветя.
А тя му е отговорила:
Радвам се, че си ми мениджър, приятелю! Много те обичам, @enginaykanat!

Поздрави и от Ergün Gezer, гримьора.

Рожден ден в каравана на сета! Grinning
Виж целия пост
# 204
Браво на Енгин бей...красив букет!

DigiLUP проучи отраженията в социалните медии на местни телевизионни сериали през март.
Гадар са 7-ми.... за мен едно прилично място

Виж целия пост
# 205
Честно казано нищо не разбирам...
Сериала, който е на 1во място е с много нисък рейтинг, сериала на Дуда, който е с рейтинг много по-висок от Гадар, тук е след него.
Но същност това е класация за най-обсъждани сериали, очевидно и тези с нисък рейтинг също се обсъждат. Grinning
То и нашия не е много по-хубав, но ние си го обсъждаме. Wink
Виж целия пост
# 206
Да Нези, отразяват обсъждането в социалните медии. Тук влиза всичко, дали ще го плюеш или ще го хвалиш, пак те отчитат. Така че този на първо място може и само от недоволство да е събрал обсъждане за първо място.
Виж целия пост
# 207
Даже, сега точно това ми излиза за него- че ще го спират на 3 епизод...
Цвети, това не беше ли този, който трейлър превеждахме?
Това е толкова гадно! Confused
Виж целия пост
# 208
Даже, сега точно това ми излиза за него- че ще го спират на 3 епизод...
Цвети, това не беше ли този, който трейлър превеждахме?
Това е толкова гадно! Confused
Нези, същият е!
Акън уж има много фенове, ама ето като няма интересна история, отива небетието.
Яд ме е за Малбората, защото ми е много симпатична, но явно само със симпатии не става.
Виж целия пост
# 209
Да,ужасно е! Това е труда на толкова много хора!!! Sad
И аз много я харесвам Аслихан.
Чачо се подготвя за сцената с уличния бой в "Delibal".
Вече доста повече опит има в такива сцени.Worried
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия