Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 69 727
  • 824
# 210
Цената наистина е много добра.🙂
Благодаря на Марина за купона!🤗
Виж целия пост
# 211
Скрит текст:
Тази четка дали става:

Тя почти без пари. Взимай, ако не ти хареса винаги можеш да я върнеш.
Имаше нещо различно за артикулите, които са на разпродажба тип "Всичко по 3, 5, 15 и т.н. лв". Май в касовата бележка не се изписва точно какво е купено и не могат да се връщат. Но може и да бъркам.
Виж целия пост
# 212
Да, точно така се изписват и се чудех, ако се наложи да се ползва гаранция, как точно ще се докаже, че това е стоката.
Виж целия пост
# 213
Нямат ли баркод в касовата бележка артикулите?🤔 Купих си наскоро спортни бюстиета, комплект блузи, но не помня как точно бяха отразени в бележките...Май не можеше да се връщат такива артикули, но сякаш можеше да се заменят за артикул на същата цена?🤔🤔
Виж целия пост
# 214
С фасони от персонала и мрънкане, върнах такъв артикул. Бях ви писала и тук, машина за сладолед за 10 лв. бях взела, вкъщи се оказа, че е  счупена. Обадих се на националния телефон, казаха връщайте или сменяйте, няма проблем. Отидох да  я  сменя, но киселата управителка ми върна парите, аз влязох да взема друга, но се отказах. Та не е невъзможно да се върне/смени такава стока.
Виж целия пост
# 215
Преди около месец, пред мен на касата чакаше жена с намален артикул, нещо в кутия с оранжев етикет. Касиерката и каза, че за тези артикули няма гаранция и не може да се връщат, дали иска да го купи. Жената потвърди. Заслушах се точно заради това, че спомена, че не може да се връща изрично.
Виж целия пост
# 216
Някой пробва ли тези вегански шницели?

или пък нещо друго от тези продукти, което може да препоръчате, тъй като искам да експериментирам с нещо
Виж целия пост
# 217
Навсякъде ли я има тази маша за коса на тази цена?
Виж целия пост
# 218
Преди около месец, пред мен на касата чакаше жена с намален артикул, нещо в кутия с оранжев етикет. Касиерката и каза, че за тези артикули няма гаранция и не може да се връщат, дали иска да го купи. Жената потвърди. Заслушах се точно заради това, че спомена, че не може да се връща изрично.
За връщане как да е, ама има търговска гаранция по закон.
Виж целия пост
# 219
Тази четка дали става:

Във всички филиали ли я има или можете ли да ми кажете в кой филиал я откривате вие? Искам да си купя такава, но изпуснах предишните от брошурите, а сега не мога да намеря.
Виж целия пост
# 220
Тези разпродажби по лев, пет, десет.... никога не са с еднаква наличност в различните филиали. Там е на късмет.

Аз искам да попитам течния сапун Cien пълнител, 1 литър за 2.49 дали ни харесва?
Виж целия пост
# 221
Машата я снимах в Лидл Ботевград.
Виж целия пост
# 222
Момичета, някой може ли да даде препоръки за тези кокосови масла? Не са ми познати като марка? Или за каквото и да е друго, ако сте доволни, не е задължително да е от Лидл.


Виж целия пост
# 223
Ско, ползвам второто. Първото, за да е без аромат, значи е обработено.
Виж целия пост
# 224
Тези разпродажби по лев, пет, десет.... никога не са с еднаква наличност в различните филиали. Там е на късмет.

Аз искам да попитам течния сапун Cien пълнител, 1 литър за 2.49 дали ни харесва?
За мен са гадни техните течни сапуни, каквото съм пробвала до сега не съм повторила. А тези които съм купила, съм ги изразходила колкото да не ги хвърля, обикновено с добавен малко глицерин от аптеката в шишето че ръцете ми да не протестират толкова.

За кокосовото масло - точно това не ми е познато, но мисля че има начин да се обработи май с водна пара да беше, така че да се премахне ароматът по безвреден начин. Бях го проучвала тоя въпрос преди време, когато си търсех алтернативни мазнини за готвене, че не харесвам кокос по принцип, вече не помня подробностите, а само това съм запомнила.
Не се наемам да кажа въпросното дали е такова, но без аромат не значи непременно нещо лошо. За готвене е по-лесно с него защото не променя аромата на храната.
Обаче само на мен ли ми е супер смешно като видя на такъв продукт голям надпис че е веган?  Сякаш има вариант на кокосово масло или кокосово мляко дето не е веган...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия