Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 69 749
  • 824
# 240
Новата брошура
Виж целия пост
# 241
Здравейте! Някой да е виждал в София комплекта за игра с вода за 100 лв? Беше от три части и водата може да прелива от едното в другото. Сещате ли се? Grinning
Виж целия пост
# 242
онзи ден имаше в ринг мола
Виж целия пост
# 243
Вчера имаше 1 или 2 бройки в Лидъла на Хан Кубрат,понеже и аз се чудех за летни занимания и го загледах
Здравейте! Някой да е виждал в София комплекта за игра с вода за 100 лв? Беше от три части и водата може да прелива от едното в другото. Сещате ли се? Grinning
Виж целия пост
# 244
Много ви благодаря Heart На мен ми скъпееше, но като видях, че в нашия Лидл е изчерпан, рязко го заисках Joy В понеделник бяхме в Ринг мол обаче и го нямаше там. Гледах при люлките и другите комплекти за игра, платмасовите...

Ох, освен да се вдигна до Надежда от Дружба Flushed
Виж целия пост
# 245
Аз днес сутринта се пробвах да видя дали ще ми харесат да си купя дънки ,но греда - в 8:10 имаше точно 3 чифта останали, и то от светлите. А 5 минути преди това - 5-6 лелки с по 2-3-5 чифта мериха и гледаха ...викам ,все ще върне някой поне 1-2 чифта ...но, уви - накрая в коша от 2 ,станаха 3( ст.град, който отваря в Sunglasses.
Доста тънки и еластични ми се видяха светлите , та за мен не е голяма драма ,че не си взех ...но все пак ,явно пак са заредили малко бройки. Потници за по-големи, както май и чорапи - нямаше въобще , нямаше нито пликове ,нито някакви сушилници ( едно девойче търсеше).
В пандемията не помня ,чак толкова да е било зле ..ама както и да е. Взех си бадеми, торби за смет, мокри кърпи, намлени кебапчета( и сушито от брошурата го нямаше ), яйца, краставици, боровинки , някаква шунка слайс на 50% ...
Това приложение искрено ме дразни - всичко трябва да се търси по секциите ,щото тъпият им списък за нищо не става ,и като дадеш " back" или стрелка ,когато си гледал някакъв продукт, и вместо в кампанията ( секцията ),която гледаш, онова те хвърля в някаква друга ( например , вместо обратно в кампания 16, бам в 4 и отначало ). Не знам при другите как е ,но на моят тел прави така и е изнервящо. Накрая ,за пореден път забравих половината неща,не намерих други и му теглих една майна и го давах на спомени. Ми то бахти досадното ..- гледаш потници в списъка , почваш да търсиш потници по  стелажите , потници има ,но до 128 р-р , отваряш приложението , започваш да търсиш потници там - стигаш до секция 20-30 , откриваш ги , отваряш и виждаш,че наистина са от днес , даваш по невнимание back , и пак търсиш наново 20+++ секция , после търсиш служител , тука -има ,тука -няма ,показваш заветните потници,че са от днес , правиш още 1-2 обиколки на магазина и с него ...за да ти каже : Ами те явно не са дошли( WTF).
И след като си изгубил 15 мин поне за едни потници , не ти се и търсят чорапи , пликове или каквото и да е,което не ти е важно и си тръгваш с краставиците и киселото мляко и сметка 30-40лв ( при условие ,че е можело да бъде 100+).
И сега смятам и като оплакване да им го напиша дори,щото да се вземат в ръце малко.
Виж целия пост
# 246
Здравейте, от следващата брошура харесах тези комплекти дали си заслужават някой има ли ги?
Виж целия пост
# 247
Имам ги. Ползвам само тях. Много са ми удобни. И двата комплекта имам.
Виж целия пост
# 248
За тиганите и касеролите - как се държи покритието? Надрасква ли се лесно, наистина ли е абсолютно незалепващо, може ли да се ползват и във фурната?
Виж целия пост
# 249
Момичета, опитвали ли сте фалафелите в Лидл? Дали са вкусни?
Виж целия пост
# 250
За тиганите и касеролите - как се държи покритието? Надрасква ли се лесно, наистина ли е абсолютно незалепващо, може ли да се ползват и във фурната?
Всичко съм ползвала във фурната. Добре е покритието, позалепва, но рядко
Виж целия пост
# 251
Дървените въглища от другата седмица дали са хубави или са пълни с пепел? Чудя се тази седмица с взема от КФ или другата от Лидл
Виж целия пост
# 252
Момичета, опитвали ли сте фалафелите в Лидл? Дали са вкусни?
Едните бяха малко по-невкусни от другите, но и двата вида не бих повторила.
Виж целия пост
# 253
Дървените въглища от другата седмица дали са хубави или са пълни с пепел? Чудя се тази седмица с взема от КФ или другата от Лидл
Не ги виждам в брошурата, но по принцип вземам лидълски за барбекю и са окей.
Виж целия пост
# 254
Дървените въглища от другата седмица дали са хубави или са пълни с пепел? Чудя се тази седмица с взема от КФ или другата от Лидл
Не ги виждам в брошурата, но по принцип вземам лидълски за барбекю и са окей.
В България ли ги купуваш или в чужбина? Останала съм с впечатлението, че пазаруваш от чужбински Лидл. Защото такива неща се различават. Например котешката тоалетна в Германия е съвсем прилична, а тук е някаква кал, която не става за нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия