Пазаруване от about you - тема 28

  • 68 671
  • 804
# 165
Преди известно време заедно с поръчките бяха пратили едни кодове за 80 лв. отстъпка в сайт за вино.
Някой дали е поръчал и получил вино от въпросния сайт?
Аз пробвах, като сложих няколко бутилки в количката, важи си кодът, но е за поръчка от минимум 160 лв., имайте го предвид.
И нямат български вина, само внос.
Ако искате, мога да пратя кода на лични, няма да го ползвам.👍

Аз поръчах, платих и вече 2-3 седмици чакам някакво движение, но такова няма.
Виж целия пост
# 166
Здравейте.
Има ли работещ код?
Виж целия пост
# 167
В сайта пише "5 години АЮ".
Дали ще пуснат СЕРИОЗНО намаление за рождения си ден? 😁 Че последното пак беше с едни 10% екстра и толкова.
Виж целия пост
# 168
Цял месец забавление пише-ама още нямат никакви забавни цени Laughing
Виж целия пост
# 169
Да нямат предвид забавно ВИСОКИ цени Simple Smile
Виж целия пост
# 170
AYBDAY - 15%
Виж целия пост
# 171
AeroJ, аз поръчах отдавна, но освен потвърждение на поръчката няма никакво друго движение.

Мен днес ми пратиха номер на товарителница. От Германия иде каквото и да са пратили.
Иначе, след дъжд качулка, четох отзивите в чешката страница във ФБ. Съжалявам, че поръчах и не препоръчвам и на други.
Виж целия пост
# 172
Върнах тези чехли. Кракът се пързаля на стелката, която е като сатенена. И десния чехъл беше доста по-тесен от левия. Иначе не стоят лошо. Отговарят си на размера и са за нормален крак.
https://www.aboutyou.bg/p/about-you/sandali-christin-9345942
Виж целия пост
# 173
Пуснаха
ДЕН ЗА ОБУВКИ: 20%, 30% & 40% ДОПЪЛНИТЕЛНА ОТСТЪПКА
Виж целия пост
# 174
На мен този код ми хвана за ненамален над 100 лв продукт
Виж целия пост
# 175
Хваща и на намалени /червен %/, пуснах едни Адидас Superstar кожа, бежово с кафяво, но се сега не зарежда продукта, нямам идея защо- имало грешка.
Виж целия пост
# 176
Перфектно! 😍

Цвета ми убягва, но на втората снимка е по- близък до реалния.
Виж целия пост
# 177
Изчезнали са ми бутоните(от телефон),където се сменя -жени,мъже,деца.Някой знае ли как да си реша проблема?
Виж целия пост
# 178
Изчезнали са ми бутоните(от телефон),където се сменя -жени,мъже,деца.Някой знае ли как да си реша проблема?
Над търсачката са.
Виж целия пост
# 179
Изчезнали са ми бутоните(от телефон),където се сменя -жени,мъже,деца.Някой знае ли как да си реша проблема?
Над търсачката са.
Там бяха преди,но сега ми излиза така:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия