Пазаруване от about you - тема 28

  • 68 671
  • 804
# 330
Благодаря, но някой вече го грабна.
Ще помоля ако някой има ваучер за 30 процента да ми го изпрати на лично🙂
Виж целия пост
# 331
Благодаря, но някой вече го грабна.
Ще помоля ако някой има ваучер за 30 процента да ми го изпрати на лично🙂
Писах на лично Simple Smile Имам и един за 25%, ако на някой му трябва

Подарен
Виж целия пост
# 332
Имам излишни за  -15% и -20%
Виж целия пост
# 333
Здравейте, изпуснах и аз партито за рд.
Щи помоля ако някой има коднад 25%, който няма да ползва да ми го изпрати на лс.Ще зарадвам сина ми с така мечтаните маратонки.
Благодаря!
Виж целия пост
# 334
То и днес може да се пращат думи на номера, просто не се падат повече от 30%. Пробвайте.
Виж целия пост
# 335
Благодаря за кода на лично.
Пробвах от 3 телефона, но повече от 15% не дава.Изпраща код само след първата дума, след това изписва, че думата е правилна но вече имам този ваучер.
Виж целия пост
# 336
KarnaVall,
получи ли код за 30 %?
Виж целия пост
# 337
Пуснах поръчка, обаче нямам представа кой номер ще дойде от едните сандали. По USA номерация е 6-ца, която отговаря на 37, но по европейска пишеше 39. И пуснах на късмет. Дали някой е имал подобна случка и кой номер е получил?
 Два чифта сандали на UGG (нямам нужда, но съм манячка на тема сандали) и една пола. Скромно, но от сърце Grinning


Виж целия пост
# 338
Момичета, ще помоля, ако някоя няма да ползва код 25% или повече, да ми прати на ЛС!
Виж целия пост
# 339
Имам кодове за 20, 25 и 30 %.
Обичам те.Благодаря получи ли код за над 30 % от някой? Мога да изпратя за 30
Виж целия пост
# 340
Имам код за 25% и за 15% ,ако някой ги иска,да ми пише
Виж целия пост
# 341
Добро утро!Вчера не влязох в темата и естествено съм изтървала кодовете даващи по-горям процент.Днес ми даде само 20%.Ако някой има излишен за по-вече, ще му бъда много благодарна,,да ми го изпрати на лични.
Успешни покупки на всички и хубав ден.
Виж целия пост
# 342
gatanegra, според мен ще пристигне н.39
Пише  че са умалени с номер, т.е ще отговарят на н.38. Пиши като пристигнат, че ми стана интересно.
Виж целия пост
# 343
Здравейте, код за 20%-09A63572
Код за 25%- 5DBE9089
Виж целия пост
# 344
Днес си взех поръчката. Някои неща ще ги върна с цел нова поръчка с 50% намаление. Иначе ето тези в съответният размер не са налични и си ги оставям.
Чудесна риза! Цвета обаче е по-ярък, но не електрикав.
https://www.aboutyou.bg/p/tom-tailor-denim/bluza-9394784
Тениска за детето в размер L. Той е 140 см. и му е малко по-дълга, но е много хубава като цвят и материя и ще я носи.
https://www.aboutyou.bg/p/united-colors-of-benetton/teniska-16816419
Този сутиен залена, идеално ми стои! Размер 75С
https://www.aboutyou.bg/p/nuance/sutien-minimizer-8517076

Ще връщам този панталон. Поръчах S и М, но и двата размера са ми доста големи. Може би пак ще поръчам S, заради по-ниската цена с кода и ще потърся друг модел и цвят.
https://www.aboutyou.bg/p/gap/kargo-pantalon-v-easy-15612217
https://www.aboutyou.bg/p/gap/kargo-pantalon-v-easy-15612217
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия