Робот за почистване на прозорци-малкият голям помощник -тема 2

  • 47 529
  • 447
# 225
Здравейте,
Купих си Hobot 298 преди няколко дни. Когато го пусна да чисти, стои на едно място по няколко минути, след което се мърда няколко сантиметра встрани и пак замръзва на едно място. Вчера по някаква случайност успях да изчистя два прозореца от вътре, след което пак започна да стои на едно място. Сменях подложката, рестартирах, пусках ръчен режим, след което автоматичен, но поведението му е едно и също - мести се  няколко сантиметра и пак на едно място. Някой имал ли е подобен проблем?
Виж целия пост
# 226
Да не би да сте намокрили повече стъклото или мопът?
Виж целия пост
# 227
Не съм мокрила стъклото и мопа, той е с контейнер и пръскалка.
Виж целия пост
# 228
Аз не пълня контейнера с вода иьобщо. Пръскам препарат върху стъклата и чисти идеално.
Ако не тръгва, вижте да го проверят в сервиза. Обикновено не тръгва, когато прекалено му е мокро. Но щом не е така, може да има дефект.
Виж целия пост
# 229
Благодаря! Върнах го и чакам да ми се обадят.
Виж целия пост
# 230
От днес и аз в кюпа на притежаващите робот. Бях поръчала Xiaomi hutt C6, но ми върнаха обаждане, че нямат и взех C7. Ще видим дали ще ми върши работа и как ще се справя с него.
Виж целия пост
# 231
Здравейте, искам мнение за този модел:

https://a.aliexpress.com/_EvW50iw
Виж целия пост
# 232
Дами, роботите, които купихте от Емаг с доставчик Емаг ли бяха или iHunt? Притеснявам се дали при евентуална повреда iHunt ще уважи гаранцията...
Виж целия пост
# 233
С доставка от iHunt, дано няма повреди.
Виж целия пост
# 234
Аз си взех 388 от озон ( много си го харесвам този сайт), пресен пресен ми е, тествах го и първите ми впечатления са добри. Е, не е пълно съвъшенство, но мисля, че няма как да замести ръчно почистване
Виж целия пост
# 235
Аз си взех 388 от озон ( много си го харесвам този сайт), пресен пресен ми е, тествах го и първите ми впечатления са добри. Е, не е пълно съвъшенство, но мисля, че няма как да замести ръчно почистване
Имаш ли възможност да дадеш линк за уреда? Благодаря.
Виж целия пост
# 236
Аз си взех 388 от озон ( много си го харесвам този сайт), пресен пресен ми е, тествах го и първите ми впечатления са добри. Е, не е пълно съвъшенство, но мисля, че няма как да замести ръчно почистване
Имаш ли възможност да дадеш линк за уреда? Благодаря.

да, ето линк -https://www.ozone.bg/product/robot-za-pochistvane-na-prozortsi-hobot-388-cheren/
Виж целия пост
# 237
Здравейте! За по - тесни прозорци кой робот препоръчвате?
Виж целия пост
# 238
Елипсовиден. Ако е много тясно трябва ръчно да се управлява.
Виж целия пост
# 239
Елипсовиден. Ако е много тясно трябва ръчно да се управлява.
Размерът им приблизително е 120 на височина и 50 см. На ширина. Имам и няколко по - големи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия