Работа в Мебели Виденов

  • 1 597
  • 2
Здравейте,
Някой има ли опит или впечатления от работата в Мебели Виденов? Става въпрос за длъжността Продавач - Консултант. Реших да кандидатствам там понеже ми споделиха, че работата е доста приятна и лека... Но дали е така? Прочетох и доста мнения в интернет и всичките са различни, някой позитивни, а други не чак толкова.
Виж целия пост
# 1
Ами тя истината  е една, просто различни гледни точки.
Отиди, пробвай  и ще разбереш.
Виж целия пост
# 2
Здравейте, някой да има в групичката, който да е закупил диван Рубен и да изкаже повече мнение?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия