За седмокласника ваканцията бързо отлетя, със нови сили ще се впуска във борба - тема 9

  • 41 651
  • 785
# 240
Щастлива съм, имаш лично съобщение
Виж целия пост
# 241
Sisill, а откъде видя как е оценен преразказа ?

Логвам се в "Регалия - електронно обучение"
От лявото меню избирам Моите курсове>> Пробен изпит по БЕЛ, 7. клас, 31.03.2024 г.>> Оценки
Там вждам таблица с оценките за 2те части
Кликам върху линк  Предаване на преразказа
Скролвам надолу и там има таблица с критериите
Първа колона критерий, втора колона коментар от тяхна страна и 3та колона колко точки от колко са дадени.
После най-отдолу на страницата има "Бележки в PDF" и линк с името на детето който отваря ПДФ с преразказа и как е поправен с червено.
Благодаря за поясненията, но при мен няма такова, даже на оценки като отида не виждам точките му, може още да не са заредени, а може и това да е само за ученици на школата ? Или пък ако сте го правили онлайн ?
И в профила на моето дете няма такова нещо. Sad
Виж целия пост
# 242
Благодаря за поясненията, но при мен няма такова, даже на оценки като отида не виждам точките му, може още да не са заредени, а може и това да е само за ученици на школата ? Или пък ако сте го правили онлайн ?
Онлайн е правен изпита.
Виж целия пост
# 243
Наборът, поиска и получи разрешение да си направи профил в тик ток и инста, след като навърши 13. При условие, че го следвам в инста, а сестра му в тик ток. Да се вижда какво се качва, ако изобщо го прави. Снапчат и Вайбър имаше и преди, но то си е само за комуникация с познати. Към фейс не проявява интерес, защото бил за дърти. 😁
Винаги съм държала да знам къде и с кого са децата ми. Познавам повечето им приятели, а и доста се събират вкъщи, зимно време. Когато тръгне за някъде, звъни да знам че е пристигнал. Иначе си обикалят целия град, нямат проблеми. Вечер до осем трябва да са вкъщи, а лятото може и до 21,30 ако имаме предварителна уговорка.
Винаги съм се стремяла да съм приятел с децата, Но все пак да не забравят и, че съм мама 😉
Виж целия пост
# 244
Sisill, а откъде видя как е оценен преразказа ?

Логвам се в "Регалия - електронно обучение"
От лявото меню избирам Моите курсове>> Пробен изпит по БЕЛ, 7. клас, 31.03.2024 г.>> Оценки
Там вждам таблица с оценките за 2те части
Кликам върху линк  Предаване на преразказа
Скролвам надолу и там има таблица с критериите
Първа колона критерий, втора колона коментар от тяхна страна и 3та колона колко точки от колко са дадени.
После най-отдолу на страницата има "Бележки в PDF" и линк с името на детето който отваря ПДФ с преразказа и как е поправен с червено.
Благодаря за поясненията, но при мен няма такова, даже на оценки като отида не виждам точките му, може още да не са заредени, а може и това да е само за ученици на школата ? Или пък ако сте го правили онлайн ?
И в профила на моето дете няма такова нещо. Sad

Мисля, че това е само ако изпита е онлайн. За присъствените изпити, категорично ми казаха, че нямат възможност да сканират всички. Получавате си резултата по модули и статистиката, а изпита на хартия или от офиса, или когато те го дадат на детето. В последния мейл за математиката, са писали, че ще раздадат на децата изпитите по български.
Виж целия пост
# 245
От Междучасие евентуално тази събота ще получи работата си с корекциите. Ще ги постна. Иначе официално пращат отговорите след 2 седмици като пратят имейлите.
Благодаря много! Мислех си, че процедират както и Регалия и публикуват отговорите още след ден-два.
Отговорите за ПИ по математика на Междучасие
https://drive.google.com/file/d/1bs1i5xL4EgLBXbCtDutI-ks_KpJWVErZ/view

При нас резултатите са плачевни.....
Виж целия пост
# 246
Нали ПИ по МАТ в Междучасие се славят с това, че са много по-трудни от реалното НВО.
Аз затова се чудя дали изобщо да го давам на наборката. Съвсем ще си развалим настроението....
Иначе си го запазих, де. Голямо благодаря на мамите, които отделят време да качват тези ПИ Flowers Hibiscus
Допълвам се - някой има ли статистика за последния ПИ по МАТ на Регалия? Може би е качвана тук тази информация и съм я пропуснала.
Виж целия пост
# 247
Нали ПИ по МАТ в Междучасие се славят с това, че са много по-трудни от реалното НВО.
Аз затова се чудя дали изобщо да го давам на наборката. Съвсем ще си развалим настроението....
Иначе си го запазих, де. Голямо благодаря на мамите, които отделят време да качват тези ПИ Flowers Hibiscus
Допълвам се - някой има ли статистика за последния ПИ по МАТ на Регалия? Може би е качвана тук тази информация и съм я пропуснала.
Имам статистиката на Междучасие

Кратка статистика на проверените работи до момента:

Първа част - статистика:

- среден резултат - 41/65 т.

- най-нисък резултат - 9/65 т.

- най-висок резултат - 65/65 т.

Втора част - статистика:

- среден резултат - 11/35 т.

- най-нисък резултат - 0/35 т.

- най-висок резултат - 35/35 т.
Виж целия пост
# 248
Изпитът на Междучасие е балансиран и не е труден.
Виж целия пост
# 249
Ами долу-горе е като предишните , средния резултат все е 52-53 точки
Виж целия пост
# 250
Момичета, черпя Ви виртуално за моя рожденик!
Виж целия пост
# 251
Изпитът на Междучасие е балансиран и не е труден.
Тоест е съпоставим с реалното НВО?
Виж целия пост
# 252
Да е жив и здрав рожденика, *Sesil*! Много късмет не само през тази година! "Да си намери" неговото училище и възможно най-малко нерви за теб покрай НВОто и кандидатстването!
Виж целия пост
# 253
Изпитът на Междучасие е балансиран и не е труден.
Тоест е с поставим с реалното НВО?
Визирам последния пробен изпит, който беше пуснат в темата.
Виж целия пост
# 254
Sesil да е жив и здрав рожденика и да попадне в най -якият клас !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия