🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 91 919
  • 1 780
# 1 215
Добре де, Криси нали нещо в музикални формати се е явявала? Очаква се такива хора да са интересни и артистични, а тя така тежко преиграва, че чак е скучно…
Виж целия пост
# 1 216
Алекс изкара една магистратура психология с тези девойки.
Алекс в Шаолин да беше, нямаше да се научи на толкова търпение колкото в това шоО!
Виж целия пост
# 1 217
Добре де..и аз имам тефтерче...ей го на


Тефтерчето та тефтерчето Joy

Изпуснах срещата на Мария, утре ще търся да я гледам...баш тогава излязох от стаята и ме е яд сега.
И всеки, записан в него получава бан, нали? Grinning
Виж целия пост
# 1 218
Някой ще обясни ли какво забога имате предвид под ''руската школа''

Казват, че Рускините/украинките от малки едва ли не ги учат как да съблазняват мъжете, как да ги омайват, да ги оплетат в мрежите и т.н. Един вид, че са професионалистки в областта на съблазънта(има ли такава дума?😀) и това им е като школа, по учение как да прелъстяват. Поне аз така знам.
каква руска школа. Глупостите. Всяка нормална жена знае, че мозъка на мъжа е в гащите и после може да го обработва като памук. Елементарно!
Виж целия пост
# 1 219
На Алеко трябва да му се дадат награди за справяне в кризисни ситуации, диплома по психилогия, завършен курс по актьорско майсторство... А и скари им върти момчето, и за готвач става.
Виж целия пост
# 1 220
Добре де, Криси нали нещо в музикални формати се е явявала? Очаква се такива хора да са интересни и артистични, а тя така тежко преиграва, че чак е скучно…

Криси е въздух под налягане. Освен това много успешно се хвана на въдицата на Надя и Йоана.
Виж целия пост
# 1 221
Тето, не си мА вписала. Шти са разсърдя.
Искам да присъствам навсякъде!
Виж целия пост
# 1 222
Някой ще обясни ли какво забога имате предвид под ''руската школа''

Казват, че Рускините/украинките от малки едва ли не ги учат как да съблазняват мъжете, как да ги омайват, да ги оплетат в мрежите и т.н. Един вид, че са професионалистки в областта на съблазънта(има ли такава дума?😀) и това им е като школа, по учение как да прелъстяват. Поне аз така знам.
Не мисля, че някой ги учи. Това им е вродено. Може би е модел на поведение, който се предава от поколение на поколение.
Виж целия пост
# 1 223
Алекс изкара една магистратура психология с тези девойки.
Алекс в Шаолин да беше, нямаше да се научи на толкова търпение колкото в това шоО!
😂😂😂 Определено е много дзен
Виж целия пост
# 1 224
Добре де, Криси нали нещо в музикални формати се е явявала? Очаква се такива хора да са интересни и артистични, а тя така тежко преиграва, че чак е скучно…
Пропуснали сте значи участието й в х фактор, за друго не знам... Там тя се учуди чак на журито, когато й казаха чисто и откровено колко е зле..
Виж целия пост
# 1 225
Да се вземат с Марийка щом се харесват толкова и да сгъваме цирка вече!
Аз гледам на запис с малко закъснение.
Виж целия пост
# 1 226
Пак си похарчих лайковете набързо.
Ама си харесвам на килограм коментари.
На Алис на мнението се смях от сърце.
Виж целия пост
# 1 227
ЛюбоФта и Флюбването приключиха тази  вчера за Криси Blush
Виж целия пост
# 1 228
Мисля че отдавна я обяснихме школата....

Алисо, като искаш да си навред..записвай се за другия Ерген номер  4 Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 1 229
Ох, на Крисата изказването, че "Всеки от тефтерчето... вече го няма" прозвуча като, че са умрели при странни обстоятелства. Grinning Идеална реплика за някой хорър сценарий. Дано го запомни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия