🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 10

  • 16 431
  • 735
# 660
Здравейте!

Когато се заплеснеш така става... оливаш се... с кафето.



Момичета, днес пийте кафето си в в толкова хубава компания, че да има опасност да се олеете.
Няма по-хубаво от това

Скрит текст:
Нези, стискам палци.
Виж целия пост
# 661
Дали тази вечер ще има втори фраг?
Виж целия пост
# 662
Добро  утро.
Да посрещнем деня с освежаваща чаша кафе и с пожелание за смислен, спорен четвъртък!

Не чакам  втори фраг, но ще ме изненадат  приятно ако има.  Относно сценаристката не знам дали да се радвам, скептична съм винаги при смяната им.  Дахан и Коркут няма да  спират с битките. Разликата между двама им е, че Дахан не е сам и има много за губене.
 


Скрит текст:
  Сега имам възможност да скрия текст на компютъра.  Жаки Ергена е нещо което не мога да гледам. Смятам, че няма никаква стойност и е жалко,  че  е огледало на младите и стремежите им. Модерното в наши дни.
Нези стискам ти палци и на двете ръце. 
Виж целия пост
# 663
Аз не мисля, че ще има добавена стойност ако ни покажат още от утрешната серия. И много се боря със себе си, за да не се навивам и да не си мисля нищо за следващата серия. Предния път събитията пак не бяха в същата поредност като в главата ми.  Хем си знаех , че ги дават разбъркано. Даже обгазяването в моята глава беше изгаряне с киселина.
Само искам да видя реакцията на Оя за това, че Екбер проявява характера си. Да видим с колко ще я купи следващия път.
Скрит текст:
Нези, желая ти нещата да се развият както ти искаш.

Относно ергена, аз като женска майка само се моля дъщеря ми един ден да не е като тези момичета. Затова в нас не пускаме музикални канали никакви. Не че в интернет няма всичко, но да си знае, че ние не толерираме тези неща.
Виж целия пост
# 664
Нези, Нинче, чакаме 3-ти фраг или по-скоро сцена.
Дано ни пуснат, ама ако не е днес, утре със сигурност ще пуснат.
Тази серия я чакам с голямо нетърпение, очаквам доста неща да се случат и развият.
Аз единствено се радвам за сценаристката, защото искам да поне малко
да оправят женските образи да внесе малко романтика, че това гонене ми идва в повече.


Скрит текст:
Ергенът е едно, ако не и най-пошлото, но не знам защо все си го пускам и все се възмущавам, както казах...чист мазохизъм
Виж целия пост
# 665
Здравейте момичета, 
 
И една Серенайка


Скрит текст:
Нези, успех 🍀
Скрит текст:
Жаки, трагедия е този сезон, как може да целува всяка, една след друга, мятат се едини езици, едно чудо, и всяка влюбена в него...цял харем са си...
Аз наистина не знам , коя да харесам, коя е" най малкото зло", само скандали, интриги, лъжи, да не говоря за умствения капацитет на повечето....
Виж целия пост
# 666
Gaddar Епизод 14 Снимки Част 2



Изглежда май момента с Коркут на лодката е след смъртта на Календер, когато Дахан го рани в парка.
Виж целия пост
# 667
Ее ще има трей, браво.
Явно имат повече активност като имат и серии в запас👌

Виж целия пост
# 668
Gaddar Епизод14, 3-ти трейлър - Как успяваш да бъдеш толкова досаден?



Йо, според мен нямат серии в запас, защото миналия петък още снимаха 14 епизод, поне така се разбра по снимките на унгарките, а и трябва време и за монтаж. Според мен снимат серия за серия. Те в началото имаха 3 епизода в резерв, но при смяна на концепцията, заминаха в кофата.
Виж целия пост
# 669
Така ли е? Ами аз останах с впечатлението, че успяха да направят серия напред по време на почивката. Може и да бъркам🤔
Виж целия пост
# 670
Ами ние се ориентирахме по снимките на унгарките и снимките за 14 епизод, ама няма значение, важното е всеки петък да го пускат, пък когато искат да снимат. Те в почивката, май два или три дена снимаха, може да са си наваксали някой и друг ден, за да не им е така напрегнато, но цяла серия едва ли.





Виж целия пост
# 671
Нова с фенка

Виж целия пост
# 672
Чакаме нова реклама със Серенайка



Виж целия пост
# 673
Gaddar Епизод14, 3-ти трейлър - Как успяваш да бъдеш толкова досаден?



- Дахан?
- Мх?
- Много ли те болеше?
- Какво мислиш?
- Как издържа?
- Мислех за теб
- Какво си мислеше за мен?
- Спомних си всичките ти черти, които мразя, и толкова се ядосах, че забравих за болката
- Чудя се как винаги успяваш да бъдеш толкова вреден
- нищо не можеш да направиш, природата ме е създала такъв
Виж целия пост
# 674
Това е първата снимка, която не харесвам. Май нещо са я обработвали, позициите им ли са такива не знам, но има нещо несъразмерно.
А на снимките на гримьора е толкова хубав. Даже мислех да кажа как го обличат с тези суичъри и шлифери, за да изглежда по-едър
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия