Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 180
dujdets,
добре  е,че пак си започнала да рисуваш:)
schneee,
за пръв път правя витраж.С тези боички предполагам ,че няма да  е много траен,ако с е мие.
Ама пък винаги мога да обновявам направеното- след време и по поръчка на обитателката на детската стая:))
Виж целия пост
# 181
http://forum.knitting-info.ru/index.php?showtopic=10538&st=20
от тесто --какви красоти
разгледай всички страници
Виж целия пост
# 182
http://forum.knitting-info.ru/index.php?showtopic=10538&st=20
от тесто --какви красоти
разгледай всички страници


леле, леле, леле - това не знам какъв майстор трябва да си, такива формички в България надали могат да се намерят. Много са красиви
Виж целия пост
# 183
http://www.pietrevive.it/gallerie/gallerie.html
вижте рисувани камьни -красота
Виж целия пост
# 184
Раче откъде изкопаваш тези интересни линкове? Не мога да смогвам да ги разгледам Wink
Виж целия пост
# 185
http://www.gleep.ru/index.php?s=f6a3f3bfdb14b357d386bc82bcc75b6b … mp;f=12&t=576

http://www.flaweb.it/creazionidicarla/quadri.html
тесто
Виж целия пост
# 186
А това с какво ли се рисува? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 187
Ех страхотни неща ....купичката от списания много ме заинтигува и ще се пробвам и аз Mr. Green
Виж целия пост
# 188
Отдавна се каня да ви покажа това:

http://viki2004.multiply.com/photos/hi-res/24/10?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F24%2F10
http://viki2004.multiply.com/photos/hi-res/24/11?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F24%2F11
Това е рамка, в която съм сложила снимка на Вики, когато е бил на 6 месеца. На едната рамка е снимката, а на другата рамка са отпечатъци на крачето и ръчичката му върху глина (не съм сигурна дали е глина).
Виж целия пост
# 189
Много хубаво, но аз няма да го направя, защото голямата ще каже- Аз защо нямам?
Виж целия пост
# 190
Може да се направи отпечатък само на ръчичката или само на крачето, но при нас се случи така, че успях да побера и двете.  Grinning За по-големи дечица трябва по-голяма рамка. Моята ръка тук не влиза.
Виж целия пост
# 191
Много хубаво, но аз няма да го направя, защото голямата ще каже- Аз защо нямам?

Мими,на голямата мошеш да го направиш така-на едната страна ръчичка,на другата-краче и по една малка снимка от двете страни (до отпечатъците).
Виж целия пост
# 192

това наистина ли е тесто?  newsm78 обожавам такива кукленски стаи, винаги съм искала да притежавам някоя, но са адски скъпи  smile3518  - гледала съм няколко такива изложби и дори един музей, посветен на тях (в Австрия и Германия) дали в България има такива неща  newsm78 може би тук ще мога да си ги позволя!  Blush

schneee,
за пръв път правя витраж.С тези боички предполагам ,че няма да  е много траен,ако с е мие.
Ама пък винаги мога да обновявам направеното- след време и по поръчка на обитателката на детската стая:))

аз преди време имах доста такива произведения, но сега съм запазила само едно слънце, което е в горния десен ъгъл на предното стъкло на колата и внася хубаво настроение  Heart Eyes и някои неща по прозорците в бившата ни детска стая при родителите ми  Blush....

вчера се запалих от вас и изрових моите боички за стъкло, но са засъхнали  newsm45 (купувала съм ги преди 6 години от Германия и съм ги ползвала последно за миналата Коледа) та сега имам само бял контурен цвят и златен сатен и не можах да измисля нищо хубаво само с тези два цвята, ще трябва да си набавям нови  newsm78
Виж целия пост
# 193
ще трябва да си набавям нови  newsm78

Не се чуди,сега се намират лесно.Стига да имаш желание Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Не се чуди,сега се намират лесно.Стига да имаш желание Simple Smile

напоследък доста се запалих по тези нещица, благодарение на форума и въпреки че нямам заложби на човек на изкуството, успявам да докарам това -  онова  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия